ŻYCIE OSOBISTE

Parom, które szczerze się kochają, przybędzie obowiązków: w związku z urodzeniem się dziecka albo budową domu. Jeśli jednak twój związek jest już przeszłością, podejmij decyzję. Może łatwiej będzie pójść własną drogą? Samotne Bliźnięta niech będą teraz rozważne, wybierając partnera.

I DEKADA Ten rok to być albo nie być dla niektórych par. Jeśli naprawdę nie możecie się dogadać, może lepiej się rozstać, tym bardziej że wkrótce pojawi się ktoś bardziej odpowiedni. Jeśli jednak związek przetrwa próbę czasu, jesienią czeka cię nagroda, np. klucze do własnego domu.

II DEKADA Po w miarę spokojnych pierwszych miesiącach w drugiej połowie roku poczujesz znaczące przyspieszenie – to wpływy Saturna. W tym czasie na twoje niebo nadciągnie też Jowisz. Niezdecydowani dostaną impuls do decyzji. Będą one słuszne.

III DEKADA Nad tobą pieczę sprawuje życzliwy Uran. W związkach więcej będzie pozytywnych emocji, mniej stresów. Jesteś sama? Uran doda ci odwagi. Jeśli ktoś ci się podoba, odważysz się zrobić pierwszy krok.

KARIERA I PIENIĄDZE

Na aurę tego roku wpłynie Saturn, który znajdzie się w znaku Strzelca Czas zdjąć różowe okulary. Spójrz na swoje plany z dystansu, problemy rozwiązuj spokojnie, lecz konsekwentnie. Nie próbuj łapać kilku srok za ogon, zachowaj rozsądek w finansach.

Zobacz także:

I DEKADA Saturn spowoduje, że w pierwszej połowie roku twoja kariera przyhamuje. Niewykluczone, że ktoś będzie maczał w tym palce. To może być bodziec do zmian. Czy widzisz swoją przyszłość tu, gdzie teraz jesteś? Jeśli nie, poczekaj, aż nadarzy się okazja, by to zmienić.

II DEKADA Polegaj wyłącznie na konkretach, nie licz na łatwe zyski i nie ulegaj pokusie natychmiastowych zmian. Efekty pracy będą proporcjonalnie do twojego zaangażowania. Los wprawdzie oszczędzi ci wstrząsów, ale nie licz też na wyjątkowe szczęście.

III DEKADA Jeśli czujesz, że wciąż masz za mało czasu, pomyśl o lepszym zorganizowaniu pracy. Ten rok będzie sprzyjał wyjazdom zarobkowym za granicę, a jeżeli prowadzisz własną firmę – pozyskiwaniu klientów. Reklamuj się i nawiązuj kontakty. Zaprocentują w przyszłym roku.