Waga i WENUS

Wenus przyniesie czas towarzyskich atrakcji i harmonijnych relacji w rodzinie. Wzrośnie potrzeba nawiązywania silnych kontaktów emocjonalnych i pragnienie poznania kogoś, kogo można obdarzyć uczuciem i komu można zaufać. Ewentualne zmiany, jakim ulegać będzie twoje życie uczuciowe, powinny okazać się stymulujące. Sama jednak powinnaś świadomie inwestować pozytywną energię w rozwój więzi partnerskich, ponieważ w osiągnięciu pełnej harmonii przeszkadzać ci może twoje niezdecydowanie. Zaufaj więc najpierw samej sobie. Czy się sobie podobasz, czy akceptujesz swoje ciało? Jeśli masz kompleksy, to idealny moment, aby je pokonać. Możesz poprawić swoją sylwetkę, uprawiając sport, będziesz miała bowiem energię i motywację. Możesz także wybrać taniec, aby nabrać poczucia rytmu. Potem przyjdzie czas na to, by podkreślić to, co w tobie najpiękniejsze. Dobierz perfumy do swojej osobowości i temperamentu. Możesz, Wago, z kaczątka przeistoczyć się w pięknego łabędzia!

Waga i PLUTON

Pluton, który znajduje się obecnie w obszarze twego życia wewnętrznego, rzuca wyzwanie twoim przyzwyczajeniom, przekonaniom, życiowym poglądom. Kiedy jego wpływ przeminie, możesz stwierdzić, że jesteś już kimś innym. W tym celu jednak zaakceptuj najpierw fakt, że czasem coś musi odejść, aby zrobić miejsce czemuś nowemu. Kosmos wspiera cię w działaniach prowadzących do odrodzenia twojej mocy. Sęk w tym, że podejmowanie decyzji przychodzi ci z trudem. Dlatego, jeśli nie czujesz się całkiem komfortowo, pora przyjrzeć się temu wszystkiemu, co wydaje ci się pozbawione sensu. Praca, która stała się rutyną? Życie rodzinne oparte na przyzwyczajeniu? Zmień to. Nawet jeśli nie jest łatwo i budzą się w tobie wątpliwości, nie zbaczaj z drogi przemian. Niektóre sytuacje mogą wydarzyć się pozornie bez twojego udziału, a nawet wbrew twoim intencjom. Jednakże nawet te momenty są kreowane przez twoje Ja. Gdy przejdziesz tę drogę, poczujesz ulgę i satysfakcję. Życie zaś zyska całkiem nowy wymiar.

Waga i JOWISZ

Do sierpnia wspiera cię Jowisz. Znajdziesz w sobie teraz dość determinacji, aby zadbać o własne potrzeby, znaleźć w sobie to wszystko, co wymaga troski i dbałości. Poznasz smak sukcesu, a jeśli jesteś osobą publiczną, zyskasz popularność. Staniesz przed szansą realizacji marzeń o dalekiej podróży. Być może zdecydujesz się na podjęcie studiów albo ciekawej pracy, bowiem ten rok sprzyja podejmowaniu wyzwań intelektualnych, a także rozwojowi. Od sierpnia Jowisz znajdzie się pod horyzontem twojego horoskopu, wyznaczając czas zakończeń, podsumowań i przygotowań do kolejnego etapu, który się rozpocznie, gdy Jowisz dotrze do twojego znaku. To nastąpi w 2016 roku. Warto spojrzeć na ostatnie dokonania i ocenić, czy twoje poczynania prowadzą tam, dokąd chciałaś dojść. Zwróć uwagę na szczegóły, zastanów się, czy nie umyka ci coś istotnego. Być może w planach na przyszłość warto dokonać drobnych poprawek. Jeśli niektóre sprawy utknęły w martwym punkcie, to może znak, że potrzebują czasu? Ty na pewno potrzebujesz entuzjazmu, a jednocześnie spokojnego dystansu do siebie i życia.

Waga i URAN

Zobacz także:

Wpływy Urana zawsze zapowiadają dużo zmian. W tym czasie sytuacja nigdy nie jest całkowicie pewna ani stabilna. Wibracje tego planetarnego wichrzyciela burzą ustalony porządek, wprowadzając zmiany – z jednej strony upragnione, a z drugiej – mocno zakłócające dotychczasowe poczucie ładu i bezpieczeństwa. W ogólnym rozrachunku sprzyja to jednak postępowi i rozwojowi. Nowe sytuacje to przecież nowe wyzwania i szanse! Jeśli z natury jesteś zachowawcza, ta dynamika może cię stresować, ale z kolei te z was, które są przebojowe i energiczne, będą w swoim żywiole. Nieoczekiwane wydarzenia uczyć cię będą elastyczności i sprytnego przystosowywania się do zmiennych okoliczności. Są duże szanse na to, aby twoja sytuacja życiowa uległa korzystnej zmianie, choć niewykluczone, że to, co się wydarzy, nie będzie trwać długo. Co możesz zrobić, aby bilans wyszedł na plus? Nie miotaj się, nie złość i nie denerwuj, przecież twoim przeznaczeniem jest życie w harmonii. Zbyt szybkie tempo życia może cię rozpraszać i utrudniać dokonywanie słusznych wyborów. A we wszystkim ważne są umiar i mądrość. Dlatego się zastanów, co jest dla ciebie ważne. Zatroszcz się o rozwój swoich talentów twórczych. To na pewno pomoże ci znaleźć nowe możliwości pośród zmieniających się okoliczności.

PROGNOZA 2015

ŻYCIE OSOBISTE

Sfera uczuć wciąż na pierwszym planie. Do sierpnia Jowisz dba, by żyło ci się dostatnio i szczęśliwie. Saturn sprzyja stabilizacji. To dobry czas na podróże, korzystne zmiany zamieszkania oraz nawiązanie kontaktów. W rodzinach ożywienie, uroczystości, śluby i rocznice sprzyjające zacieśnianiu więzi. Pojawią się także okazje do poprawy warunków życiowych. Na samotne Wagi czekają pozytywne wyzwania. Otwarte podejście do nowych osób, wiele optymizmu to klucz do szczęśliwych związków! Interesujący rozwój spraw osobistych przyniesie wielu z was spełnienie marzeń. Niejedna znajomość z czasem przerodzi się w trwały i szczęśliwy związek.

I DEKADA

Możesz odetchnąć, twoja droga jest wolna od przeszkód. Korzystnie ulokowany Saturn będzie miał duży wpływ na rozwój spraw osobistych. Obdarzy cię sporą dawką pozytywnej energii. Przy- łączy się do niego Wenus. Pomyślne zmiany szykują się w domu i rodzinie. Jeśli szukasz miłości lub wsparcia, to czas po temu jest odpowiedni. Możliwe szczęśliwe spotkanie z kimś, kogo obdarzysz gorącym uczuciem. Uwaga, to bardzo dobry rok na zbudowanie lub kupienie własnego lokum, urodzenie dziecka, wyjście za mąż.

II DEKADA

To rok niespodzianek, ale w pierwszej połowie roku Jowisz pomoże ci optymistycznie podejmować wyzwania. Bez wysiłku przyjdzie nawiązywanie znajomości, zmiana miejsca zamieszkania. Wykorzystaj łatwość wyrażania uczuć, jasność myśli. Nie obawiaj się kreślić nowych planów. Jeśli chcesz zrobić miejsce na coś nowego, pozwól odejść temu, co się wypaliło. Jeśli nie wiesz, co robić, zapytaj siebie, czego pragniesz. Masz prawo do szczęścia!

III DEKADA

W pierwszej połowie roku pozostajesz pod korzystnym wpływem Jowisza. Życie towarzyskie znajdzie się w pełnym rozkwicie, a twój osobisty urok i wdzięk zostaną szczególnie wyeksponowane. Jeśli doskwierał ci brak zainteresowania ze strony płci przeciwnej, najbardziej interesująco zapowiadają się czerwiec i lipiec, kiedy to wpływ Jowisza zbiegnie się z oddziaływaniem Wenus. Nie oszukuj się, że chodzi ci o platoniczne uczucie. Erotyczne fluidy krążą! Niewykluczony ślub! Dla partnerów ze stażem szansa na to, że w związku pojawi się więcej okazji do rozrywek, więcej uśmiechu, więcej szczęścia.

KARIERA i PIENIĄDZE

Szczególnie pierwsze miesiące roku zdominują optymizm, rozmach, inwencja i skuteczność w działaniu. Możesz wystartować w nowych dziedzinach. W pracy wykażesz się umiejętnościami organizacyjnymi i kreatywnością. Wszystko to sprzyja sukcesom. Możliwe są awans, rozwój i stabilna pozycja twojej własnej firmy. Jeśli dopiero ją zakładasz, okaże się, że to nie takie trudne, jak myślałaś. Niewykluczone, że do tej pory sama nie wiedziałaś, na co cię stać. I dalej nie będziesz wiedziała, póki nie spróbujesz. Śmiało więc wykorzystaj wszystkie szanse, które zsyła los. Szukaj dodatkowych możliwości. Bądź aktywna.

I DEKADA

Pierwsza połowa roku zapowiada się bardzo korzystnie. Jako miłośniczka wygód i komfortu umiesz docenić przyjemności, które dają pieniądze. To okaże się znakomitym bodźcem do intensywnej pracy. Warto zainteresować się głębiej dziedzinami wiedzy związanymi z twoim zajęciem, dzięki czemu niestraszna ci będzie konkurencja. Inwestuj w siebie na wszystkich poziomach, z niczym jednak nie przesadzaj, mądrze rozkładaj siły. Oddzielaj więc potrzeby od kaprysów. Inwestuj swoje zyski z myślą o przyszłości.

II DEKADA

Spełniaj się w pracy twórczej i wszędzie tam, gdzie trzeba wykazać się kreatywnością. Rok będzie zmienny, warto więc rozważnie przewidywać okazje do sukcesów, jak i reagować na ewentualne przeszkody. Możesz je pokonać. W sferze finansów możliwe są zarówno nieoczekiwane zyski, jak i straty. Lepiej więc unikać teraz ryzykownych przedsięwzięć. Nie trwoń zbyt wiele swej energii i pieniędzy na rzeczy zbędne. Pielęgnuj w sobie pozytywne myślenie, świadomość celu. Dzięki temu zamienisz każdy problem w wyzwanie i dasz radę! Twoim priorytetem będą stabilne finanse i dokonanie korzystnych zmian.

III DEKADA

Czeka cię sporo pracy, a także aktywne życie zawodowe. Jednak aktywność nie oznacza, że musisz odnieść sukces za wszelką cenę. Jesteś teraz w okresie, kiedy twoje działania powinny być ukierunkowane przede wszystkim na rozwój kariery. Zmiana środowiska może przyspieszyć ten proces. Zastanów się, czy to, co robisz, stwarza dobre widoki na przyszłość. Nadchodzący okres może przynieść wiele nowego. Musisz tylko dążyć do urzeczywistnienia wszystkiego, w co naprawdę wierzysz.

ZDROWIE

Pierwsza połowa roku upłynie ci w dobrej formie ze względu na wpływ Jowisza i Wenus, a i druga nie niesie ze sobą większych zagrożeń. Sił i energii mieć będziesz pod dostatkiem. Zwróć tylko większą uwagę na sposób odżywiania, szczególnie jeśli masz skłonność do nadwagi. Zbyt wiele słodyczy i brak ruchu mogą niekorzystnie odbić się na twojej figurze. Dlatego zapisz się na zajęcia, które pomogą ci zadbać o piękną i harmonijną sylwetkę. Może zaczniesz kurs tańca brzucha lub pospacerujesz z kijkami? Do lata twoje koleżanki pękną z zazdrości.

I DEKADA

Samopoczucie oraz stan twojego zdrowia będą naprawdę dobre. Jowisz i Saturn trzymają nad tobą ochronny parasol. Warto jednak zaplanować regularne zajęcia wymagające wysiłku fizycznego i odpowiednią dietę. Zimą mogą to być zajęcia w fitness clubie, latem rower, jogging.

II DEKADA

Odporność twojego organizmu będzie całkiem niezła, ale nie oczekuj od siebie zbyt wiele. Pamiętaj o wpływie Urana i Plutona. Dla własnego dobra oszczędzaj swoją życiową energię i nie lekceważ żadnych zagrożeń, które sygnalizuje twój organizm. Umiar da najlepsze rezultaty. Słabszym punktem jak zawsze będą nerki, stan cery. Kontakty ze specjalistą okażą się czasem konieczne.

III DEKADA

Jeśli urodziłaś się w trzeciej dekadzie, nie musisz obawiać się zdrowotnych niedyspozycji. Drobnym problemom skutecznie może zapobiec homeopatia. Twoje codzienne posiłki muszą być regularne i lekkostrawne. Jeśli zależy ci na dobrej sylwetce, uprawiaj gimnastykę lub taniec. Warto dbać o zdrowie i własny komfort.

ASTROCOACHING

Poczucie harmonii, które jest ci potrzebne, opiera się na dobrej znajomości własnych potencjałów i potrzeb. Dlatego w tym roku poświęć sobie trochę uwagi i odkryj, kim naprawdę jesteś.

TWOJE MOCNE STRONY

◗ Poczucie partnerstwa. Ta cecha stanie się teraz niezwykle użyteczna, bo otoczą cię życzliwi ludzie i warto z tego skorzystać. Wspólnie łatwiej osiągnąć cel. Nawiązywać będziesz nowe znajomości, zakładać spółki. Mogą narodzić się miłości, przyjaźnie, a także różne formy owocnej współpracy.

◗ Sprawiedliwość. Twoje mądre, wyważone decyzje wpłyną na twoje życie, ale nie tylko. Przysporzą ci szacunku i uznania. Jeśli zaś twoja bezstronna ocena pomoże komuś właściwie pokierować swoimi sprawami, zyskasz również wdzięczność i uznanie.

◗ Konsekwencja. O tym, czy decyzja była słuszna, decyduje to, czy doprowadziła cię do celu. Czasem może się wydawać, że w ogóle nie posuwasz się do przodu... A jednak właśnie metoda małych kroczków bywa najbardziej efektywna.

TWOJE SŁABSZE STRONY

◗ Lenistwo. Bywa i tak, że kiedy sprawy zaczynają się dobrze układać, traci się czujność oraz motywację. Nie zakładaj więc, że skoro udało ci się coś osiągnąć, pozostanie tak już do końca świata.

◗ Powierzchowność. Nowe wyzwania i nowe możliwości będą wymagać, abyś dała z siebie więcej. Pamiętaj, że np. kierownicze stanowisko to nie tylko większe biurko i ładniejszy gabinet. Również miłość wymaga zaangażowania. Dać się kochać to nieco zbyt mało.

◗ Niezdecydowanie. Każdy wybór niesie ze sobą odrobinę ryzyka. W tym roku nie unikniesz sytuacji, w których szybkość decyzji oka- że się zaletą. Kalkulowanie nie zawsze jest najlepsze.

O CZYM WARTO PAMIĘTAĆ W TYM ROKU

◗ O marzeniach. Masz jakieś skryte marzenie, na którego spełnienie wciąż brakuje czasu? Nie odkładaj tego na bliżej nieokreśloną przyszłość. Swoje pragnienia umieść na szczycie listy priorytetów.

◗ O docenianiu sukcesów. Prowadź dziennik swoich osiągnięć. Zapisuj w nim wszystko, co ci się udało. Kiedy będzie ci się zdawało, że masz w życiu pecha, od razu zrozumiesz, że to nieprawda!

◗ O naturalności. Twój wygląd zyska, jeśli postawisz na naturalność. Umiejętnie wybieraj z gąszczu propozycji to, co wydaje się stworzone dla ciebie, ale nie zamieniaj się w ofiarę mody.

TWOJE ZADANIA–WYZWANIA

◗ Postaraj się zrozumieć różnicę pomiędzy „chcę” a „powinnam”. Dla niektórych jest oczywista, ale dla ciebie czasem nie. Potrzeba akceptacji sprawia, że zdarza ci się mylić np. uczucia z odpowiedzialnością. Spróbuj w tym roku odkryć bardziej emocjonalną stronę swej natury, a okaże się, że twój wpływ na ludzi i wydarzenia staje się bardziej znaczący. Przy okazji może się okazać, że wiele rzeczy, na które poświęcałaś czas, wcale nie jest dla ciebie ważnych.

◗ Odważ się zejść z utartej ścieżki. Świat ma cztery strony, więc eksperymentuj. To dotyczy każdej sfery życia. I seksu, i przepisu na szarlotkę, i spędzania wakacji... Rozejrzyj się wokoło, otwórz oczy i umysł. Może warto spróbować swoich sił w jakimś konkursie talentów?

◗ Spuść kurtynę. Zapomnij o tym, co było złe, tak aby przeszłość nie rzucała cienia na twoje szczęście. Postaraj się zrozumieć, że doświadczenie uczy, że niczego nie uczy. Nawet jeśli coś się nie udało, to nie znaczy, że nie jest osiągalne lub możliwe. Jeśli nie udaje ci się znaleźć swojej drugiej połowy, może masz w sobie coś, co onieśmiela?