Panna i PLUTON

Pluton i w tym roku nie poskąpi ci swego wsparcia ani opieki. Jego wpływy stworzą sprzyjający klimat dla życiowej transformacji. To czas, w którym doznasz olśnienia, rozszerzysz pole swoich wpływów i działań. Jest duże prawdopodobieństwo sukcesów w wielu dziedzinach życia. Dogodny czas na inwestycje i naukę. Wzrost wpływów, a także szansa na powodzenie poza granicami kraju. Krótko mówiąc, dobre prognozy we wszystkim. Zanim to jednak nastąpi, czeka cię okres wytężonej pracy i ważnych doświadczeń. Zostań inżynierem swego życia i konstruuj je na mocnych, stabilnych fundamentach. Zacznij od uporządkowania własnego wnętrza i relacji z otoczeniem. Pozbądź się ograniczeń i przeciwności. Wysiłek, jaki w to włożysz, opłaci się i znajdzie uznanie. Okazji do zmian w tym roku na pewno nie zabraknie. Nie oszczędzaj się, stawiaj sobie większe wymagania, poszerzając pole zainteresowań. Obudź w sobie chęć do nauki i działania, a zdziwisz się, że możesz więcej, niż ci się wydaje.

Panna i SATURN

Wpływ Saturna przez najbliższe trzy lata wyznacza etap testowania celów życiowych, gdyż znajduje się on w sektorze twego życia wewnętrznego. Pora sprawdzić, czy kompas potrzeb wskazuje dobry kierunek, czy drabina, po której się wspinasz, oparta jest o właściwą budowlę. Te Panny, które awansowały lub awansują, odkryją, że z wysokiego stołka łatwo spaść, bo otaczają je konkurenci, którzy tylko udają przyjaciół. Inne wiele trudu włożą w to, by pogodzić pracę z życiem rodzinnym. Nieraz w tej fazie zapytasz sama siebie, czy bilans aby na pewno wypada na plus. Odkryj więc, że czasem nie warto podnosić sobie poprzeczki zbyt wysoko. Nie goń bez sensu za każdą mrzonką, dokonuj mądrych wyborów, nie ulegaj materialnym pokusom, a okaże się, że w efekcie masz to, czego naprawdę potrzebujesz. Zauważ też, że to nie pięknie brzmiące obietnice ani górnolotność wyznań decydują o tym, czy ktoś jest naprawdę wartościowy. Miłość jest niczym polne kwiaty: te skromniejsze są najpiękniejsze.

Panna i MERKURY

Merkury – twój planetarny opiekun – sypnie dobrymi pomysłami i zainspiruje cię do działania. Z łatwością spełnisz się w życiu zawodowym i towarzyskim. Sukcesom we wzajemnych relacjach sprzyjać będą szczerość oraz uczciwość. Twoje ambitne zamierzenia wymagają dużego wysiłku, ale w zamian pomogą ci osiągnąć pożądane poczucie równowagi. Przyczynią się także do powodzenia w sferze uczuć. Dynamiczny tryb życia może jednak być chwilami zbyt męczący, więc naucz się dokonywać mądrych wyborów. Wystrzegaj się zachłanności oraz pochopnych, nierozważnych kroków. Sukcesy i pieniądze to nie wszystko, o co warto walczyć w życiu. Nie ma potrzeby dla nich ryzykować spokoju ducha. Jeżeli się zatracisz w pogoni za sukcesem materialnym, wkrótce się przekonasz, że masz pełny portfel, ale jesteś osamotniona, wyobcowana i zbyt zmęczona, żeby się tym cieszyć. Niezbędna więc będzie umiejętność godzenia pracy oraz spraw osobistych. Twoja droga do sukcesu powinna przebiegać w atmosferze harmonii uczuciowej i wypływać z potrzeby tworzenia solidnych podstaw.

Panna i JOWISZ

Zobacz także:

Jowisz, ta dobrotliwa, opiekuńcza planeta, od połowy sierpnia znajduje się w twoim znaku. Taka wizyta zdarza się jedynie raz na 12 lat. Jest czym się cieszyć i warto to w pełni wykorzystać! Jowisz sprawi, że poczujesz się bardziej zestrojona z kosmosem niż wcześniej, pełna harmonii, pewniejsza i swobodniejsza, odczujesz także przypływ pozytywnej energii. A to dla ciebie bardzo ważne. Dzięki temu śmielej wychodzić będziesz zmianom naprzeciw i, mimo wrodzonej ostrożności, gdy trzeba będzie, zaryzykujesz i podejmiesz rzuconą ci rękawicę. Jeżeli masz już przed sobą obrany cel, śmiało ruszaj w drogę, by go osiągnąć. Jeśli wciąż go nie widzisz – najpierw dobrze poszukaj! Czasami wystarczy rozejrzeć się dokoła siebie: być może ten cel jest na wyciągnięcie ręki. Nadszedł świetny czas, aby zaprezentować innym to, co masz w sobie najlepszego, pokazać się od najkorzystniejszej strony. Teraz przyciągasz do siebie pomyślne wydarzenia oraz osoby sprzyjające twoim zamiarom. Jeśli jesteś uzdolniona w jakiejś dziedzinie, warto, by dowiedzieli się o tym inni. Może zgłosisz się na casting do programu szukającego nowych talentów? Masz spore szanse. Możesz także obrać inną drogę, która doprowadzi cię do poczucia spełnienia i życiowej satysfakcji. Osiągniesz je poprzez twórczość, sukces zawodowy, ale także miłość i macierzyństwo.

PROGNOZA 2015

ŻYCIE OSOBISTE

Twoje życie uczuciowe przyniesie ci w tym roku dużo satysfakcji. Szczególnie w drugiej połowie roku poczujesz się atrakcyjna i adorowana. Samotne Panny poczują przypływ miłosnego niepokoju, zaś ich optymizm i otwartość będą działały jak magnes, więc przyciągną kogoś naprawdę interesującego. W stałych związkach więcej atrakcji, przyjemności i okazji do spotkań towarzyskich. Unikaj jednak nadmiernych inwestycji domowych z powodu jednoczesnego wpływu wymagającego Saturna. Jowisz może skusić cię, by zamienić skromne gniazdko w wytworny pałac, ale uważaj, kredyty mogą zachwiać twoim domowym budżetem. Lepiej inwestuj w dobre relacje z ludźmi. To możesz robić bez ograniczeń.

I DEKADA

Nie zepsuj tego, co dobre, bowiem o ile środkowe miesiące roku mogą utwierdzić cię w przekonaniu, że możesz wszystko, i bardzo cię rozpieścić, o tyle końcówka roku przyniesie konieczność towarzyskich ograniczeń. Jesteś w stałym związku? Nie ryzykuj przygody czy skoku w bok. Nie warto romansować, bo możesz stracić to, co jest naprawdę wartościowe w twoim życiu. Samotne Panny powinny starannie przyjrzeć się potencjalnym partnerom. Chyba wiesz, że początki zazwyczaj bywają przyjemne, ale to proza codzienności okaże się sprawdzianem dla waszej relacji. Nawiązując romans, wkalkuluj ryzyko zajścia w ciążę.

II DEKADA

Panny urodzone w tej dekadzie najbardziej rozpieszcza w tym roku Jowisz. Najprzyjemniejszy i najatrakcyjniejszy dla ciebie czas rozpocznie się jesienią, a to, co wtedy zainicjujesz, przyniesie spełnienie w następnym roku. Wcześniej twoje życie również będzie przyjemne i spokojne, w dobrym tego słowa znaczeniu. Dla stałych związanych szykuje się prawdziwe domowe szczęście, powiększenie rodziny oraz poprawa warunków materialnych. Dla singli to czas szans na ułożenie sobie przyszłości zgodnie ze swoimi oczekiwaniami. W dodatku ta dobra aura utrzyma się do następnej wiosny. Powodzenia.

III DEKADA

Nic nie będzie w twoim życiu przewracać się teraz do góry nogami, nic nie zburzy spokoju twoich myśli i nie wprawi cię w zdenerwowanie. Wręcz przeciwnie. Twoje sprawy uczuciowe w tym roku mogą nareszcie korzystnie się ustabilizować, zgodnie z twoimi pragnieniami i marzeniami. Przeprowadzicie się do większego mieszkania, zostaniesz szczęśliwą matką. Jeżeli jesteś sama, teraz przyciągniesz do siebie odpowiedzialnego i atrakcyjnego mężczyznę. Nawet jeśli początki znajomości odbędą się bez fajerwerków, a ty będziesz sceptyczna, ten ogień szybko nie zgaśnie.

KARIERA I PIENIĄDZE

Największa satysfakcja z kariery i sytuacji materialnej pisana jest tym Pannom, które nigdy nie tracą poczucia realizmu. Czyli przeważającej większości. To dlatego, że wpływy Jowisza i Saturna są w tym roku sprzeczne. W drugiej połowie roku możesz być podatna na różne pokusy: a to kosztowny zakup w kredycie, a to zmiana pracy na bardziej prestiżową. Warto jednak dobrze pomyśleć i przyjrzeć się propozycji. Czy ważniejsza jest nazwa firmy, czy twój rozwój osobisty? To nie zawsze przecież oznacza to samo. Pieniądze trzymaj pod kontrolą, bo tylko pod tym warunkiem zakończysz rok z tarczą.

I DEKADA

Jeśli poczujesz przemożne pragnienie ekspansji lub radykalnej zmiany zawodowej czy materialnej, weź kartkę i ołówek, a potem wypunktuj wszystkie za i przeciw. Zastanów się dobrze, na co cię stać, a co tak naprawdę jest nierealne i na co nie powinnaś się porywać. W końcówce roku, gdy do gry włączy się nieprzewidywalny Saturn, duże inwestycje mogą się okazać ciężarem ponad miarę. Zmianę pracy także dobrze przemyśl. W konkurencyjnej firmie, która ma zamiar zapłacić ci więcej pieniędzy, inne warunki mogą okazać się dla ciebie mniej korzystne.

II DEKADA

Czeka cię dobry, spokojny, bezpieczny rok ze szczęśliwym zakończeniem. Pierwsze miesiące nie przyniosą większych zmian, ale od jesieni sytuacja zacznie się zmieniać na korzystniejszą. Dlatego zaczekaj ze zmianą pracy, mieszkania lub startem nowego planu życiowego. Okoliczności będą ci teraz sprzyjać, finanse się podreperują, a może nawet pojawi się jakaś wyjątkowa szansa czy okazja! Walcz o to, co warte jest zdobycia. Dla niektórych Panien ten rok będzie niczym wyrzutnia do wielkiej kariery!

III DEKADA

Przed tobą rok spokojnego, ale systematycznego pięcia się w górę. Nie narzekaj, że sukcesy nie przychodzą od razu, bo metoda małych kroków wydaje się najkrótszą drogą prowadzącą do celu. Nie staraj się też zmieniać radykalnie kierunku swoich zawodowych działań, ponieważ najlepsze efekty uzyskasz, pogłębiając dotychczasowe doświadczenia. Już jesienią spojrzysz za siebie i zauważysz, że w hierarchii jesteś naprawdę wysoko. Sytuacja finansowa także okaże się zadowalająca.

ZDROWIE

Będziesz w bardzo dobrej formie, ale nie zapominaj o konieczności regularnego trybu życia, właściwym rytmie pracy i wypoczynku. Jeżeli przesadzisz, szybko zauważysz, że twoja psychika i ciało nie są ze stali. Odżywiaj się mądrze i z rozwagą planuj zakupy spożywcze. Dbaj o właściwą kompozycję codziennej diety oraz jej urozmaicenie. Ogranicz słodycze i dania typu fast food. Jeśli masz skłonność do tycia, zacznij liczyć kalorie, ponieważ druga połowa roku sprzyja nabieraniu dodatkowych kilogramów.

I DEKADA

Choć będziesz miała wiele energii, zacznij bardziej szanować swoje zdrowie. Nawet jeśli czujesz się dobrze, trochę zredukuj biegi. Warto sprawdzić ogólny stan zdrowia i uważniej wsłuchiwać się w sygnały płynące z organizmu. Siły będą ci dopisywać, pod warunkiem że siebie samą potraktujesz z właściwą uwagą i troską.

II DEKADA

To będzie bardzo korzystny rok dla twojego zdrowia. Szczególnie od wakacji poczujesz się znakomicie. Potrzebujesz jednak aktywnego wypoczynku, a od czasu do czasu okazji, by całkowicie oderwać się od codzienności. Korzystaj z każdej możliwości wypoczynku. Wystarczą nawet krótkie, weekendowe wypady. Nie dopuszczaj do przeciążenia organizmu.

III DEKADA

Twoja ogólna kondycja powinna ustalić się na przyzwoitym poziomie, ale w sytuacjach, w których czujesz się zmęczona, dodawaj sobie energii poprzez pozytywną motywację. Zastanawiaj się, czego potrzebujesz, i wyobrażaj sobie często, że już osiągnęłaś upragniony sukces. To pomaga.  

ASTROCOACHING  

W tym roku zaprocentują elastyczność, dobre wyczucie celu, umiejętność wyboru. Odrzuć więc wszystko, co oddala cię od siebie samej. Zaufaj temu, co pozwala ci czuć się wolną i szczęśliwą.

TWOJE MOCNE STRONY

◗ Trzeźwość osądu. W roku, w którym wsparcie planet jest zmienne, wiele zależy od ciebie. Decyzje powinny być więc przemyślane, a posunięcia na różnych polach dokładnie zaplanowane.

◗ Konsekwencja. Bardzo będzie się liczyć w ciągu nadchodzących miesięcy, bo rozpęd, jaki nada twoim planom Jowisz, teraz wymagać będzie stałego podtrzymywania. Systematyczny wysiłek popłaci.

◗ Odpowiedzialność. Ta cecha z kolei przysporzy ci szacunku w pracy i w domu. Nie zabraknie bowiem momentów, w których będziesz mogła udowodnić swoją dojrzałość. Ten egzamin zdasz na piątkę.

TWOJE SŁABSZE STRONY

◗ Krytykanctwo. To z kolei najprostszy sposób, żeby stracić to, co do tej pory zyskałaś. Poprawianie świata, kolegów, partnera, szefa to kiepski pomysł. Pamiętaj, że zawsze można zrobić coś lepiej, ale być człowiekiem znaczy być... niedoskonałym.

◗ Drobiazgowość. Zajęta detalami bardzo łatwo stracisz z oczu perspektywę i skończy się na tym, że gdy ty wciąż będziesz cyzelować jakiś szczegół, inni staną w kolejce po nagrody. Może ich nie wystarczyć dla wszystkich.

◗ Nadmierne wymagania. Zapanuj nad tą cechą szczególnie w sprawach osobistych. Jeśli nawet ktoś, kto okazuje ci zainteresowanie, ma nie dość dokładnie wyprasowane spodnie, czy to kompletnie go dyskwalifikuje?

O CZYM WARTO PAMIĘTAĆ W TYM ROKU

◗ O tym, co ważne. Nie przeceniaj sukcesów materialnych oraz wagi prestiżu. Umieść na liście priorytetów swoje prawdziwe potrzeby, a okaże się, że tego, na czym ci zależy, nie da się kupić za pieniądze.

◗ O pozytywnych bodźcach. Kup korkową tablicę, na której zaznaczysz swoje sukcesy, np. powiesisz karteczkę z napisem „Szef powiedział, że jestem genialna”, „Schudłam 2 kilogramy”. Na tablicy umieść także motywatory, np. fotkę z Lazurowego Wybrzeża, na które zawsze chciałaś pojechać.

◗ O długofalowym planowaniu. Stosuj zasadę małych kroków. Taka niespieszna podróż przez życie pomoże ci dostrzegać więcej i zapewni czas na reakcję. TWOJE ZADANIA–WYZWANIA

◗ Spełnij swoje ukryte pragnienie! Nieważne jakie: może to być skok ze spadochronem albo weekend w Paryżu! Jeśli naprawdę tego chcesz, zrób to. Poczujesz się panią swego życia, wolną od narzuconych ograniczeń. To nic, że wrócisz potem do normalności. Świadomość, że odważyłaś się na coś, co wydawało się dla ciebie niedostępne, sprawi, że łatwiej będziesz pokonywać życiowe zakręty. To działa!

◗ Bądź czasami blondynką. Złoszczą cię niezaradne kobieciątka, a jednocześnie zazdrościsz, gdy dzielni rycerze gnają im na pomoc? Może więc warto odkryć, że nie musisz wszystkiego robić sama. Rozłóż bezradnie rączki. Twój partner ma szansę poczuć się bardziej męski, ty bardziej kobieca i życie staje się przyjemniejsze. Nie sądzisz?

◗ Rozpraw się z kompleksami! Uważasz, że twoje nogi nie są idealne? Biust za duży, za mały? A może właśnie w sam raz?! Kobiety, które czują się atrakcyjne, podobają się innym. Dlatego pokochaj swoje ciało i zamiast doskonalić sztukę kamuflażu, włóż dopasowane spodnie, krótszą spódnicę i z wdziękiem przyjmuj komplementy.