Lew i WENUS

Cały rok, a zwłaszcza jego pierwsza część, zapowiada się atrakcyjnie i optymistycznie. Wenus to ta planeta spośród twoich astrologicznych przyjaciół, która obdarza cię radością życia i dążeniem do szczęścia. Jej wpływ najsilniej odczujesz w styczniu i marcu, a potem jeszcze silniej od lipca do pierwszych dni października, kiedy znajdzie się ona w twoim własnym znaku. To szczególnie długa wizyta. Ciesz się! Jeśli do tej pory żyłaś samotnie, czas to zmienić. Nie bacz na wymyślone przeszkody, daj się ponieść nastrojom i zachciankom. Wenus symbolizuje powodzenie i zaspokajanie rozmaitych potrzeb, w tym także zmysłowych przyjemności. Dlatego nie tłum w sobie uczuć i nie rezygnuj z miłosnych igraszek. Kochaj się namiętnie. Ktoś zarzuci ci, że nie dbasz o pozory? Nie zważaj na to! Pozbądź się kompleksów i ciesz się życiem. Wenus to mistrzyni wizerunku, doradczyni w sprawach mody i urody. Skorzystaj z jej podpowiedzi. Nie przejmuj się mankamentami swojego wyglądu, naucz się podkreślać jego atuty.

Lew i SATURN

W tym roku Saturn zaczyna ci sprzyjać i taki stan potrwa aż do końca 2017 roku. Dzięki wsparciu Saturna dostaniesz szansę wykazania się talentami i zaletami w różnych obszarach życia. Twój wrodzony entuzjazm i towarzyska natura zjednają ci życzliwe poparcie otoczenia, zaś szczodrość i umiejętność okazywania przyjaźni zostaną docenione i zaprocentują konkretną pomocą. Nie poprzestawaj więc na małym. Wyznaczaj sobie nowe cele i ciesz się rezultatami razem z przyjaciółmi i rodziną. Życie osobiste nie tylko znajdzie się w centrum twojej uwagi (ponieważ Jowisz jest w obszarze kreatywności i przyjemności, a jego położenie sprzyja powiększeniu rodziny), ale stanie się czynnikiem sprzyjającym osiąganiu sukcesów. Jeśli poprawi się twoja pozycja zawodowa i finansowa, to zapewne zdecydujesz się na rodzinne inwestycje. To z kolei zmobilizuje cię do jeszcze większych i bardziej odpowiedzialnych działań. Poczujesz, że wszystkie elementy łamigłówki są na właściwym miejscu, a stabilna sytuacja daje ci szczęście.  

Lew i URAN

Przed tobą rok urzekający mnogością nowych możliwości i zachwycający ruchliwością oraz zmiennością tempa życia. Uran to kosmiczna inspiracja. Nadchodzący czas sprzyja studiom, podróżom i nawiązywaniu nowych, ciekawych znajomości. Warto eksplorować nowe dziedziny wiedzy i życia oraz rozwijać dotychczasowe zainteresowania. Nie bój się ryzyka. Teraz będziesz z nim za pan brat, dzięki czemu uda ci się przeprowadzić kilka korzystnych finansowo transakcji, a z najbardziej karkołomnych i trudnych sytuacji wyjść zwycięsko. Towarzyszyć ci będzie uczucie spełnienia i świadomość, że sprostałaś wyzwaniom! Na pewno także nie oprzesz się choćby jednej z licznych w tym roku okazji do dalekich podróży. Jeśli chcesz zwiedzać nieznane kraje, zainwestuj koniecznie w naukę języka obcego. Dzięki takim umiejętnościom będziesz mogła nie tylko porozumieć się z obcokrajowcami i poznać ich kulturę, ale wzmocnisz również swoją potrzebę niezależności. Niektóre z twoich życiowych zamierzeń mogą nie wypalić, ale zdarzy się tak tylko dlatego, że na przeszkodzie staną wprawdzie nieoczekiwane, lecz miłe wydarzenia. Spróbuj więc nie trzymać się sztywno planów, bądź elastyczna i poddaj się fali zmian. I naucz się cieszyć tym, co jest. Łap szanse i wykorzystuj okazje.

Lew i JOWISZ

Zobacz także:

Jowisz jeszcze do połowy roku bardzo cię wspiera i pomaga, podsyłając dobre okazje do urzeczywistnienia ambicji i planów. Cokolwiek by to było, warto przejąć inicjatywę. Korzystaj więc z okazji i podejmuj wyzwania. Jeśli jakiś pomysł chodził ci od dawna po głowie – powiedz sobie: teraz albo nigdy! Nie poddawaj się i nie rezygnuj. Pamiętaj, że jesteś kowalem swojego losu, nie sugeruj się więc dobrymi radami innych, szczególnie jeśli czujesz, że to, co robisz, ma sens. W miłości również dobre prognozy. Będziesz miała powodzenie, grozi ci nawet klęska urodzaju! Otwarcie podchodź do nowych znajomości, ponieważ bardzo możliwe, że któraś z nich przerodzi się w stały związek. Zanim skończy się ten rok, twoja lista sukcesów będzie naprawdę długa! Jesteś teraz żywym dowodem na to, że warto mierzyć wysoko! Będąc na szczycie, nie zapominaj jednak, że nie możesz wiecznie tam być – wkrótce zacznie się droga z powrotem. Bądź na to przygotowana. Pamiętaj też, że sukcesu nie osiąga się samodzielnie. Są ludzie, którzy pomogli ci dotrzeć tu, gdzie jesteś. Okaż im za to wdzięczność, bądź pomocna.

PROGNOZA 2015

ŻYCIE OSOBISTE

Jowisz rezydujący w twoim znaku do sierpnia, a Wenus od lipca do pierwszych dni października zapewnią ci sympatię otoczenia i szczęście w rodzinie. Możesz teraz liczyć na wiele dogodnych okazji i interesujących doświadczeń. Łatwiej będzie o spokój, jak i rozwiązywanie problemów życiowych. To doskonały czas na nowe znajomości i zakończenie konfliktu z kimś bliskim. Samotna? Gwiazdy ci sprzyjają, a w razie kłopotów pomogą podjąć słuszne decyzje. Jeśli twoje serce spragnione jest uczucia – kochaj! W dziedzinie miłości nie masz przecież sobie równych.

I DEKADA

Największe wsparcie dla ciebie pochodzi ze strony Saturna. Spodziewaj się sukcesów i powodzenia w sprawach rodzinnych oraz w miłości. Poprawa materialna, więcej poczucia bezpieczeństwa, przyjemna stabilizacja – to prezenty, które otrzymywać będziesz przez cały rok. Możliwa budowa lub kupno nieruchomości, powiększenie rodziny. Samotna? Łatwo ulegasz namiętnościom, ale teraz wszystko wskazuje na trwały związek. Możesz zajść w ciążę, więc wybierz kogoś, kogo widziałabyś w roli ojca swoich dzieci.

II DEKADA

Będziesz się cieszyć sympatią otoczenia i przyciągać płeć przeciwną. Najwięcej szczęśliwych okazji spodziewaj się w pierwszej połowie roku, dopóki Jowisz patrzy na ciebie z ojcowską troska. Jakaś znajomość, która wydawała się przyjaźnią, nagle okaże się czymś więcej. I choć możesz być tym zaskoczona, wasza historia rozwinie się obiecująco. Rodzinne życie związanych Lwów będzie się toczyć gładko, przyjemnie i romantycznie.

III DEKADA

Dla większości z was to będzie spokojny rok, choć niektóre Lwy zakończą związek, który okazał się pomyłką. Dla już związanych lub szukających partnera (także tych z odzysku) najbardziej obiecująco zapowiada się czas od lipca do września. Dostaniecie się wtedy pod jednoczesny silny wpływ Jowisza i Wenus. To dobry moment na zaręczyny i ślub, na spotkanie kogoś interesującego. Warto inicjować przyjemne wydarzenia, wybrać się w podróż, częściej widywać przyjaciół.

KARIERA i PIENIĄDZE

Przed tobą bardzo ważny rok, bowiem od tego, co wydarzy się teraz, będzie zależało kilka najbliższych lat. Los ci sprzyja, ale skoncentruj się na tym, co zamierzasz robić, i postaraj się, aby twoje cele były przemyślane. Pamiętaj, że stoisz teraz w otwartych drzwiach swego życia. To doskonały moment na zmiany, nawet najbardziej radykalne. Masz przed sobą wiele dróg: możesz rozpocząć studia, zmienić pracę, przeprowadzić się, zmienić styl życia. Poznasz wielu ludzi, zawrzesz nowe przyjaźnie. Twoja twórcza energia uwolni się i popchnie cię do działania. W tym roku możesz liczyć także na wyraźną poprawę materialną.

I DEKADA

W pierwszej połowie roku poświęć czas na doprowadzenie do końca projektów rozpoczętych w minionym roku. To dla ciebie nośny i dynamiczny czas. Czeka cię sporo pracy i spraw do załatwienia. Rezultaty powinny być imponujące. Możesz teraz zmienić swoją sytuacją zawodową na bardzo dobrą. Wpływ na twoje sprawy wywiera Saturn. Nie będzie źle, jeśli nie zapomnisz, że osobisty rozwój, jak i wysoka jakość życia poparte muszą być intensywną pracą. Możesz liczyć na ustabilizowanie sytuacji zawodowej i materialnej.

II DEKADA

Koniunktura w najbliższych miesiącach będzie bardzo pozytywna. Śmiało i energicznie idź przed siebie i planuj swoją karierę, ponieważ największe przyspieszenie potrwa do sierpnia. Jeżeli masz ambitne plany, warto już teraz pomyśleć o zdobyciu nowych uprawnień, lepszym wykształceniu, nauce języka obcego. Przed tobą wiele finansowych okazji: coś sprzedasz z zyskiem lub korzystnie kupisz.

III DEKADA

Wprawdzie nie masz zwyczaju poprzestawać na małym, ale nie warto teraz wybiegać zbyt daleko w przyszłość. Jeśli masz przed sobą jakiś większy cel, realizuj go etapami i nie denerwuj się, że finał wciąż wydaje się odległy. Finansowo nieźle, ale na razie nie licz na nadzwyczajny dopływ gotówki. W lipcu i sierpniu dobry czas – powiodą ci się planowane zakupy, transakcje. Możesz także pokonać jakiś kolejny schodek kariery.

ZDROWIE

Należysz do szczęśliwców, którym zdrowie rzadko szwankuje. Także i w tym roku nie powinno sprawiać większych kłopotów. Sytuacje, jakie nastąpią w twoim życia, mogą podziałać jak zastrzyk adrenaliny. Ale nawet pozytywny stres to stres. Intensywność działań połączona z brakiem wypoczynku może z czasem doprowadzić twój organizm do wyczerpania. Dbaj więc o siebie i w miarę możliwości unikaj przepracowania. Również niedobory snu mogą stać się przyczyną spadku odporności. Staraj się więc z niczym nie przesadzać.

I DEKADA

Twoja forma będzie dobra, ale pamiętaj, że organizm Lwów uwielbia słońce. Korzystaj z niego w umiarkowany sposób. Przyjrzyj się swojej diecie i zrezygnuj z produktów, które ci szkodzą. Postaraj się, aby była ona bogata w węglowodany i warzywa. Dzięki temu nie tylko utrzymasz zdrowie, ale też zdecydowanie poprawi ci się humor.

II DEKADA

Przez cały rok będziesz w doskonałej formie. Uważaj tylko na figurę, ponieważ Jowisz w twoim znaku to więcej okazji do przyjemnych towarzyskich spotkań przy szarlotce domowej roboty. Staraj się więc zwracać uwagę na to, co jesz. Może warto zrezygnować z mięsa na korzyść warzyw i owoców? Uprawiaj sporty.

III DEKADA

Poznaj potrzeby swego organizmu. Ureguluj tryb życia, a staniesz się bardziej wypoczęta i spokojna. Koniecznie też zacznij uprawiać jakieś sporty, dzięki którym rozładujesz energię. Zafunduj sobie wizytę u dobrego masażysty. Od czasu do czasu odwiedź lekarza i zrób badania kontrolne. Wszystko to pomoże przeżyć ten rok w dobrym zdrowiu i zadowoleniu.

ASTROCOACHING

Jowisz, który gości w twoim znaku, to bilet do szczęścia. Jednak to ty decydujesz, w którą stronę wyruszysz, dokąd chcesz dotrzeć. Dlatego teraz szczególnie powinnaś odróżniać swoje prawdziwe potrzeby od tych urojonych.

TWOJE MOCNE STRONY

◗ Kreatywność. Ten rok sprzyjać będzie Lwom obdarzonym wyobraź- nią, pomysłowością i inwencją. Nie bój się przedstawiać swoich pomysłów. Rozwijaj umiejętności i talenty.

◗ Otwartość. Nowe znajomości, nowe doświadczenia staną się przede wszystkim udziałem tych z was, które chętnie zejdą z utartych ścieżek i zechcą zrobić coś nowego.

◗ Wielkoduszność. Cecha ta przyciągać będzie do ciebie ludzi i zamieni ich w twoich sympatyków oraz szczerych przyjaciół. Możesz zyskać poparcie w pracy, czyjąś pomoc i wdzięczność.

TWOJE SŁABSZE STRONY

◗ Próżność. Uwaga, Lwico, jeśli dobrą aurę zużyjesz wyłącznie na autoreklamę, niewiele ci z tego przyjdzie. Aby wykorzystać sprzyjające okoliczności, potrzeba będzie więcej zaangażowania!

◗ Egocentryzm. Popularność może uderzyć ci do głowy. Jeżeli więc zaczniesz dzielić poglądy na własne oraz... mylne, szybko stracisz nowo zyskanych przyjaciół.

◗ Wyniosłość. Unikaj protekcjonalnych zachowań, nie przepływaj wśród ludzi niczym fregata w pełnym ożaglowaniu! Najwięcej korzyści przyniosą ci naturalność, życzliwość oraz ciepło w sposobie bycia.

O CZYM WARTO PAMIĘTAĆ W TYM ROKU

◗ O inspiracji. Nie zawsze musisz wszystko kontrolować, nawet jeśli skłania cię ku temu potrzeba bezpieczeństwa. Czasem warto pozwolić życiu, by samo napisało scenariusz. Daj się zaskoczyć.

◗ O optymizmie. Nastaw strzałkę swego kompasu na szczęście. Nie musisz trwać w rzeczywistości, która cię martwi lub rani. Jeśli to, co widzisz, nie bardzo ci się podoba – zmień trasę.

◗ O sztuce przyjmowania. Co prawda, Lew jest drapieżnikiem, ale ty od czasu do czasu pozwól sobie na bycie słodkim kotkiem. Schowaj pazurki i pozwól się rozpieszczać.

TWOJE ZADANIA–WYZWANIA

◗ Bądź aktywna! Będziesz miała naprawdę sporo energii, którą warto wykorzystać na ćwiczenia fizyczne, szczególnie jeśli masz skłonności do tycia albo jakieś zastrzeżenia co do swojej figury. Ruch to zdrowie! Wybierz ulubioną dyscyplinę, a jeśli nie masz takiej, odpowiednia będzie związana z twoim żywiołem, czyli ogniem. Są to sporty z elementami zdrowej rywalizacji, co będzie mobilizujące i znacznie przyjemniejsze.

◗ Odkryj, że czasem mniej znaczy więcej. Nie kupuj wszystkiego, co wpada ci w ręce, zastanów się nad wyborem, a okaże się, że w efekcie masz coś, o czym zawsze marzyłaś. To działa także w miłości. Przekonasz się, że nie poezja wyznań ani też liczba zer na koncie decyduje o tym, że ktoś jest wartościowy. Jakiś na pierwszy rzut oka niepozorny pan może się okazać człowiekiem szlachetnym, niezawodnym, czułym – tym jedynym mężczyzną, na którego czekasz.

◗ Nie bądź niewolnicą mody! Gdy czujesz się w obowiązku kupić coś, co stanowi trend sezonu, zrezygnuj z tego, jeśli wcale ci się nie podoba. Kiedy zaczniesz wybierać ubrania zgodnie z tym, czego naprawdę potrzebujesz, poczujesz się w nich lepiej. Okaże się, że aby wyglądać pięknie i czuć się świetnie, nie trzeba wcale być w awangardzie!