Horoskop miłosny tygodniowy 20-26 kwietnia 2024 zdradza, co czeka wszystkie znaki zodiaku w sferze uczuciowej. Niektóre z nich mogą już stawiać kroki w kierunku związku, inne z kolei powinny najpierw popracować nad sobą, aby potem otworzyć swoje serce. Czytaj dalej i dowiedz się, co cię czeka.

Baran (21.03-19.04)

W tym tygodniu Baran powinien popracować nad tym, żeby częściej wychodzić ze swojej strefy komfortu. Zamykanie się w swojej bańce odetnie mu drogę do miłości i może ominąć go wspaniała okazja.

Byk (20.04-20.05)

Byk w tym tygodniu spotka na swojej drodze wyjątkową osobę, o której nie będzie mógł zapomnieć. Jeśli nie chce stracić swojej szansy, powinien wykazać się inicjatywą i zrobić pierwszy krok.

Bliźnięta (21.05-20.06)

Ten tydzień dla Bliźniąt nie będzie odpowiednim czasem na podejmowanie jakichkolwiek decyzji w sprawach sercowych. Powinny przystopować i dokładnie przeanalizować swoją sytuację.

Zobacz także:

Rak (21.06-22.07)

W tym tygodniu Rak powinien cieszyć się chwilą, zamiast nieustannie rozglądać się za miłością. Odpowiednie osoby często pojawiają się w najmniej oczekiwanym momencie, wystarczy uzbroić się w cierpliwość.

Lew (23.07-22.08)

Podczas tego tygodnia Lew powinien skupić się na pielęgnowaniu miłości rodzinnej. Taka bliskość pozwoli uspokoić jego spragnione serce i pomoże mu zrozumieć istotę dzielenia się uczuciami.

Zobacz także:

Panna (23.08-22.09)

Panna w tym tygodniu będzie wyjątkowo pewna siebie. Wokół niej stworzy się dobra aura, która sprawi, że stanie się ona bardziej zauważalna pośród tłumu. Wystarczy tylko to wykorzystać.

Zobacz także:

Waga (22.09-22.10)

W tym tygodniu Waga powinna przyjrzeć się samej sobie i zrozumieć własne granice. Dzięki temu w przyszłości będzie mogła stworzyć zdrowy związek, w którym partner okaże jej szacunek.

Skorpion (23.10-21.11)

Skorpion podczas tego tygodnia powinien nauczyć się okazywać swoją prawdziwą naturę i nie wstydzić się jej. Dzięki temu przyciągnie do siebie właściwą osobę, ceniącą go za to, jaki jest.

Strzelec (22.11-21.12)

Podczas tego tygodnia Strzelec powinien na chwilę zapomnieć o pragnieniu miłości i skupić się na swoich potrzebach. Dbanie o siebie często działa niczym magnes na potencjalnych partnerów.

Zobacz także:

Koziorożec (22.12-19.01)

W tym tygodniu Koziorożec będzie emanował pozytywną energią, która może przyciągnąć do niego zainteresowanie kogoś nowego. Powinien zaplanować sobie wyjścia i otworzyć się na miłość.

Wodnik (20.01-18.02)

Wodnik podczas tego tygodnia dostrzeże coś więcej w osobie, która już znajduje się w jego otoczeniu od jakiegoś czasu. Powinien jednak działać powoli i ostrożnie, aby nie stracić swojej szansy.

Ryby (19.02-20.03)

Dla Ryb ten tydzień będzie czasem refleksji nad ich uczuciami. Powinny zastanowić się, czy szukają partnera, bo pragną bliskości, czy robią to, bo są faktycznie gotowe otworzyć swoje serce.