Horoskop miłosny tygodniowy 17-23 lutego 2024 naświetla nam wizję przyszłości w zakresie miłosnym. Znajdziesz tu indywidualne wróżby dla wszystkich znaków zodiaku. Bliźnięta oszaleją na punkcie osoby, którą darzą uczuciem, ktoś nie odwzajemni uczuć Panny, a Ryby będą obwiniać się za rozpad ostatniego związku. Czytaj dalej i poznaj szczegóły przyszłości.

Baran (21.03-19.04)

Baran powinien w tym tygodniu zrobić sobie przerwę od romansów i skupić się na sobie oraz obowiązkach. Gwiazdy w tym okresie nie będą sprzyjać temu znakowi zodiaku w nawiązywaniu relacji romantycznych i mogą one skończyć się fiaskiem.

Byk (20.04-20.05)

Byk podczas tego tygodnia zatęskni za swoją pierwszą poważną relacją romantyczną. Zacznie analizować co doprowadziło do jej rozpadu i uświadomi sobie swoją winę w tym wszystkim. Pora wyciągnąć dobrą lekcję na przyszłość.

Bliźnięta (21.05-20.06)

Bliźnięta stracą głowę dla swojego partnera lub osoby, którą darzą uczuciem. Nie będą umiały myśleć o niczym innym ani skupić się na własnych obowiązkach, bo w ich umyśle znajdzie się miejsce jedynie na tę jedną ukochaną osobę.

Zobacz także:

Rak (21.06-22.07)

Rak powinien skupić się w tym okresie na własnych potrzebach. Za często zaprząta sobie głowę sprawami miłosnymi, zapominając o dbaniu o siebie. Nie jest to zdrowe, a na pewno mu nie wychodzi na dobre, więc pora coś z tym zrobić.

Lew (23.07-22.08)

Może się okazać, że Lew ma za duże oczekiwania w miłości i od potencjalnego partnera. Wiadomo, trzeba mieć jakieś wymagania, natomiast są pewne granice. Powinien rozważyć co jest dla niego najważniejsze i tego właśnie się trzymać.

Zobacz także:

Panna (23.08-22.09)

Niestety dla Panny ten tydzień nie maluje się zbyt pozytywnie. Zauroczy się ona bowiem w pewnej osobie, która jednak nie odwzajemni jej uczuć i jasno pokaże, że nie jest zainteresowana żadną głębszą relacją z tym znakiem zodiaku.

Zobacz także:

Waga (22.09-22.10)

Waga ma tendencję do szukania miłości na siłę, co nie prowadzi do niczego dobrego. Powszechnie wiadomo, że uczucie i osoba pojawią się w nieoczekiwanym momencie, więc zbytnie skupianie się na poszukiwaniach prowadzi do niewłaściwych relacji.

Skorpion (23.10-21.11)

W tym tygodniu Skorpion spędzi czas z ukochaną osobą. Wszystko wskazuje na to, że ich spotkanie ułoży się bardzo pozytywnie i pozwoli pogłębić łączącą tych dwoje więź. To dobry moment na rozmowę o planach i wspólnej przyszłości.

Strzelec (22.11-21.12)

Strzelec powinien w tym tygodniu popracować nad tym, jak traktuje samego siebie. Zanim zrobi w swoim sercu miejsce dla drugiej osoby, kluczowe będzie pokochanie samego siebie. Bez tego uczucie do kogoś innego może nie być właściwe.

Zobacz także:

Koziorożec (22.12-19.01)

Koziorożec w tym tygodniu powinien pozwolić sobie zaszaleć. Nadeszła pora na to, aby ten znak zodiaku odważnie ruszył przed siebie i walczył o swoje - w szczególności pod względem uczuciowym. Ma wtedy szansę na znalezienie miłości.

Wodnik (20.01-18.02)

Wodnik w najbliższych dniach musi skupić się na sprawach uczuciowych. W niedalekiej przeszłości porządnie je zaniedbywał i czas najwyższy poświęcić im więcej uwagi. Sam najlepiej wie, co będzie dla niego najlepsze w kategorii miłości.

Ryby (19.02-20.03)

Ryby podczas tego tygodnia zaczną się obwiniać za rozpad poprzedniego związku. Zapragną cofnąć czas i naprawić wszystkie swoje błędy, bo wtedy ta relacja potencjalnie miałaby szansę przetrwać, ale to już dawno minęło i pora dać temu odejść.