Sprawdź swój horoskop miłosny na luty 2023 i dowiedz się, co cię czeka w miłości.

Horoskop miłosny na luty dla Barana (21.03–19.04)

Barana czeka rozczarowanie. Jeśli liczysz, że twój partner wręczy ci okazały prezent  z okazji walentynek lub poważnie się zdeklaruje, to niestety będziesz zawiedziona. Ukochany będzie pochłonięty pracą lub innymi wydarzeniami rodzinnymi i nie będzie miał już siły, żeby organizować wymyślne prezenty.

Horoskop miłosny na luty dla Byka (20.04–20.05)

Byka czeka szalony miesiąc. Luty rozpocznie się wielką ekscytacją i oczekiwaniem na wielkie wydarzenie. Jednak los zadecyduje inaczej, a ty będziesz czuła niedosyt. Na twoje szczęście gwiazdy będą ci sprzyjać i po walentynkach czeka cię miłosne spełnienie.

Horoskop miłosny na luty dla Bliźniąt (21.05–20.06)

Bliźnięta w lutym będą miały miłosną sielankę. Wasza miłość kwitnie i wykorzystacie każdy moment, aby być razem. Jeśli szukasz partnera, powinnaś bacznie się rozglądać już po 12 lutego. W twojej orbicie pojawi się mężczyzna, który zawróci ci w głowie. 

Horoskop miłosny na luty dla Raka (21.06–22.07)

Rak będzie zajęty swoimi sprawami, problemy w pracy sprawią, że tematy miłosne zejdą na dalszy plan. Zadbaj o odpoczynek i zrób sobie wolne, bo nadmierny stres negatywnie wpłynie na twoje zdrowie, jak i związek. Twój partner umiera z tęsknoty. 

Zobacz: 

Horoskop miłosny na luty dla Lwa (23.07–22.08)

Lew będzie robił plany na walentynki. Jednak w pogoni za marzeniami zapomnisz dopilnować terminów i cały misterny plan nie wypali. Mimo że twój partner będzie starał się wynagrodzić ci to całe zamieszanie, nadal pozostaniesz rozżalona i rozgoryczona. Tak bardzo skupisz się na swoich emocjach, że zupełnie zapomnisz o partnerze.

Zobacz także:

Horoskop miłosny na luty dla Panny (23.08–22.09)

Panna będzie chodziła w skowronkach, a wasz związek będzie przechodził kolejny miesiąc miodowy. Jeśli jednak szukasz partnera, to luty nie jest odpowiednim czasem na zawiązywanie nowych znajomości. W twojej orbicie aż do wiosny będzie krążył oszust matrymonialny. Powinnaś zachować maksymalną ostrożność. I przede wszystkim, nie daj się nabrać na czułe słówka bez pokrycia.

Horoskop miłosny na luty dla Wagi (23.09–22.10)

Waga w lutym skupi się przede wszystkim na sobie. Będziesz pielęgnować miłość do siebie, zadbasz o odpoczynek oraz o swoje ciało. Zastanów się, czy zamiast romantycznej kolacji nie lepiej zafundować sobie masaż  dla par. Jeśli jesteś singielką, rozważ, czy nie warto wybrać się na sesję spa z przyjaciółką.

Horoskop miłosny na luty dla Skorpiona (23.10–21.11)

Skorpion, który szuka partnera, spotka swoją miłość już w połowie miesiąca. Jednak nie zaufasz mu od razu i będziesz traktowała go jak przyjaciela. W związku stabilizacja. Gdy będziesz zajęta pracą, twój partner zajmie się domem i zatroszczy się o ciebie. Możesz spodziewać się miłej niespodzianki.

Horoskop miłosny na luty dla Strzelca (22.11–21.12)

Strzelec, który nie jest w związku, będzie cały miesiąc chodził nadąsany. Wszystko to będzie spowodowane zbliżającymi się walentynkami. Będzie cię zżerała zazdrość, więc sama sobie kupisz prezent, ale i tak nie będziesz pocieszona. Jeśli jesteś w związku, z wyprzedzeniem poinformuj swojego partnera o waszych, a raczej swoich planach. Może być mocno zaskoczony.

Zobacz także: 

Horoskop miłosny na luty dla Koziorożca (22.12–19.01)

Koziorożec będzie nabuzowany złą energią wyniesioną z pracy i nieświadomie będzie wyładowywał się na partnerze oraz pozostałych domownikach. Na wszelki wypadek wszyscy będą ci schodzić z drogi, twój partner przestanie okazywać ci czułości, a ty będziesz zła, że wszyscy cię olewają. Zmień swoje zachowanie i nastawieni, a wszystko się ułoży.

Horoskop miłosny na luty dla Wodnika (20.01–18.02)

Wodnik jest stęskniony miłości i bliskości. Mimo że wiesz, że zawsze możesz liczyć na wsparcie i pomoc partnera, to zawirowania w życiu domowym oraz zawodowym sprawią, że jedyne, o czym będziesz marzyła to odpoczynek przed telewizorem lub z dobrą książką. Jeśli szukasz partnera, to musisz jeszcze trochę poczekać.

Horoskop miłosny na luty dla Ryb (19.02–20.03)

Ryby czeka niespodzianka. Jeśli jesteś sama, już w lutym możesz się spodziewać miłosnych deklaracji i to od mężczyzny, którego dobrze znasz. Pytanie jednak, czy ty jesteś nim zainteresowana? W zawiązku możesz liczyć na gorące weekendy, szczególnie jeśli twoje dzieci wyjadą na ferie. Korzystajcie, ile możecie, bo na kolejną randkę nie pójdziecie zbyt szybko.