Miłosny horoskop tygodniowy 2-8 września 2023 roku dał nadzieję 3 znakom zodiaku. Teraz już wiemy, że w tym tygodniu to właśnie one mogą liczyć na szybsze bicie serca. Wróżka Casilla nie zostawia złudzeń - te 3 znaki zodiaku znajdą miłość w tym tygodniu. Jest jednak pewien warunek, który muszą spełnić, aby strzała Amora je dosięgnęła. Zobaczcie, co to takiego. 

3 znaki zodiaku znajdą miłość w tym tygodniu

W życiu nic nie przychodzi za darmo. Są 3 znaki zodiaku, do których drzwi zapuka w najbliższych dniach miłość, ale pod warunkiem, że same zbiorą się na odwagę i wyjdą z inicjatywą. Jeżeli nadal będą czekać, aż coś wydarzy się samo, nie mogą liczyć na romantyczne uniesienia. 

Te znaki zodiaku zakochają się w tym tygodniu: 

  • Bliźnięta,
  • Panna,
  • Ryby. 

Zobacz także: 

Horoskop miłosny: Bliźnięta, Panna, Ryby

Bliźnięta w okolicy weekendu zdadzą sobie sprawę, że miłość jest bliżej, niż im się do tej pory wydawało. Uświadomią sobie, że nie warto tracić czasu na toksyczne osoby, tylko lepiej docenić to, co daje nam los. W ich otoczeniu jest bowiem ktoś wyjątkowy, kto od dawna chce im przychylić nieba, ale one do tej pory zdawały się tego nie zauważać. Teraz wszystko się odmieni. 

Panna już od jakiegoś czasu ma motyle w brzuchu. Tym razem jednak uda jej się nazwać te emocje i zda sobie sprawę, że dopadła ją strzała Amora. Musi zebrać się na odwagę i otwarcie powiedzieć o tym, co czuje. Osoba, która wpadła jej w oko, tylko na to czeka. Nie wszyscy mają w sobie tyle śmiałości, aby mówić o uczuciach, ale Panna się tego nie boi. 

Ryby zrobią teraz wszystko, aby zdobyć serce osoby, która wpadła im w oko. Nie zamierzają dłużej ukrywać się ze swoimi uczuciami. Ich ogromny urok osobisty i niesamowita pomysłowość im w tym pomogą. Czas wykazać się inicjatywą, pokazać, jak wiele są warte i udowodnić, że miłości wystarczy odrobinę pomóc, aby zapukała do naszych drzwi. 

Zobacz także:

Zobacz także: