Horoskop miłosny na jesień 2023 roku nie pozostawia złudzeń. Są 3 znaki zodiaku, które zakochają się tej jesieni, ale niestety też mniejsi szczęściarze. Okazuje się, że 3 znaki zodiaku będą miały złamane serce tej jesieni. Los za jakiś czas znów da im szansę, ale najpierw będą musiały wyleczyć się z uczuć, które teraz nie odstępują ich na krok. 

3 znaki zodiaku będą miały złamane serce tej jesieni

To będzie trudny etap dla tych znaków zodiaku, ale powinny pamiętać o jednej rzeczy - po deszczu zawsze wychodzi słońce. Jeżeli teraz wyleczą złamane serce, los wkrótce ponownie się do nich uśmiechnie. 

Oto 3 nieszczęśliwe znaki zodiaku, które tej jesieni muszą wyleczyć złamane serce: 

  • Lew,
  • Koziorożec,
  • Wodnik. 

Zobacz także: 

Horoskop miłosny na jesień 2023: Lew, Koziorożec, Wodnik 

Lew tej jesieni podejmie ostateczne decyzje dotyczące sytuacji, która od dłuższego czasu nie daje mu spokoju. To może być dla niego przełomowy czas, ale zanim to nastąpi, będzie musiał spojrzeć prawdzie w oczy, a to dość mocno zaboli. Z pewnością będzie miał złamane serce i wyrzuty sumienia. Musi jednak pamiętać, że coś za coś. 

Koziorożec będzie rozdarty pomiędzy tym, co czuje, a tym, co sobie postanowił. Właśnie dlatego trudno mu będzie ruszyć naprzód. Zanim zbierze się na odwagę i podejmie ostateczne decyzje, jego serce będzie w opłakanym stanie. Musi poważnie się zastanowić, czy jest w stanie to znieść, czy może lepiej zmienić podejście do niektórych spraw. 

Wodnik zda sobie sprawę, że jego życie miłosne od dawna jest dalekie od tego, jak powinno wyglądać. Przestanie się oszukiwać, że jeszcze jest w stanie cokolwiek zrobić. To dla niego trudny etap, ale jeśli go przejdzie, już zimą odetchnie z ulgą i uświadomi sobie, że podjął odpowiednie decyzje. Najpierw jednak musi wyleczyć swoje serce. 

Zobacz także:

Zobacz także: