Horoskop karmiczny tygodniowy 2-7.10.2023 r. podpowiada, z jaką karmą rozpoczniemy październik. Ten tydzień przyniesie kilka ślepych zaułków Koziorożcowi i skłoni go do szukania nowej drogi. Natomiast Strzelec wreszcie zobaczy efekty swojej pracy i życzliwości. Jaka karma czeka twój znak zodiaku? Przeczytaj horoskop karmiczy na nadchodzący tydzień.

Baran (21.03 – 19.04)

Baran w tym tygodniu poczuje się cząstką większego planu. Pewien symboliczny gest udowodni mu, że wszystko kieruje go wciąż ku tej samej osobie i podobnym działaniom. Baran dostrzeże, że tylko jego szczere zaangażowanie pomoże zrobić coś dobrego. Jeśli odrzuci własne ego, dobra karma otoczy go na cały tydzień.

Byk (20.04 – 20.05)

Byk zmierzy się z krytyką swoich działań. Niełatwo będzie przyjąć brutalną prawdę, ale tylko ona pomoże mu zmienić się na lepsze. Przed nim otworzą się dwie drogi: jedna wiedzie ścieżką zaprzeczenia i brnięcia dalej w swojej dumie. Druga droga jest trudniejsza, zakłada bowiem pracę nad sobą i usuwanie złej karmy.

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Bliźniętom przyjdzie rozstać się na pewien czas z osobą, która ma na nie dobry wpływ. Okres rozłąki uświadomi im, że tylko blisko przyjaciela mogą stawać się lepszymi ludźmi. Zaczną je kusić stare nawyki i ryzykowne sytuacje. Bliźnięta muszą uważać, by nie wpaść w sidła złej karmy.

Rak (21.06 – 22.07)

Rak znajdzie się na zakręcie. Na krótką chwilę wyda się mu, że stracił to, co w życiu najważniejsze. Wszystko wkrótce wróci do normy, ale Rak zda sobie sprawę, że musi oczyścić swoją karmę. Nie wystarczy tylko dbać o swoje prywatne sprawy. Od jego postawy zależy los co najmniej kilku osób.

Zobacz też: 

Lew (23.07 – 22.08)

Lew natknie się na kuszącą ofertę szybkiego zysku. Wybór opierał się będzie na skorzystaniu z nieświadomości i naiwności drugiego człowieka. Lew może stwierdzić, że ktoś sam jest sobie winien lub odmówić i naprawić całą sytuację. Moralna postawa przyniesie mu dobrą karmę, ale ściągnie kłopoty. Zaś zysk skieruje go w stronę mroku.

Zobacz także:

Panna (23.08 – 22.09)

Panna powinna mieć się na baczności. Łatwo teraz postawić fałszywy krok, który rozpocznie lawinę negatywnych zdarzeń. Należy pilnować się, by nie wpaść w pułapkę egoizmu i dumy. Krzywda wyrządzona nawet komuś z nieznajomych może odbić się na niej złą karmą.

Waga (23.09 – 22.10)

Waga dostrzeże wreszcie, że jej trud nie poszedł na marne. Dobra karma wróci do niej w najmniej oczekiwanym momencie. Zanim Waga porzuci wszelką nadzieję, ktoś przyjdzie jej z pomocą. Okaże się, że życzliwa osoba obserwuje działania Wagi już od pewnego czasu. Złoży też interesującą propozycję.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Skorpion dostanie szansę na zmianę źle podjętej decyzji. Co więcej, wskaże dobry kierunek kilku innym osobom. Nie warto trzymać dla siebie wiedzy, która przynosi same korzyści. Skorpiona nic to nie będzie kosztowało, a może uratować wiele ludzi przed popełnieniem tego samego błędu.

Przeczytaj też o: 

Strzelec (22.11 – 21.12)

Strzelec długo musiał czekać na powrót dobrej karmy. Wiele Strzelców pogodziło się już z losem osoby, która wiele daje, ale mało otrzymuje w zamian. Nareszcie ktoś dostrzeże jego wysiłki i powie o tym głośno. To wystarczy Strzelcowi, by poczuł, że jego praca ma sens i dalej działał w tym kierunku.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Koziorożec w najbliższym czasie dostrzeże, że w pewnej kwestii jego działania prowadzą donikąd. Znajdzie się w ślepym zaułku i będzie musiał się wycofać. Koziorożec musi uzbroić się w cierpliwość, ponieważ nie znajdzie na razie zrozumienia i pomocy. Pozostaje nauka na swoich własnych błędach.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Wodnik poczuje, że ma misję do spełnienia. Warto przezwyciężyć wątpliwości i głośno wyrazić swoje zdanie, gdy inni milczą. Nawet jeśli publicznie nikt nie przyzna mu racji, sporo osób podąży jego śladem. To przyniesie mu dobrą karmę i energię na cały tydzień. W przeciwnym razie ominie go coś ważnego.

Ryby (19.02 – 20.03)

Ryby przypadkowo mogą poprawić komuś humor. Jedno życzliwe słowo wystarczy czasem, by czyjś świat nabrał kolorów. Dlatego Ryby powinny bardziej zwracać uwagę na otaczających go ludzi, zwłaszcza w środowisku pracy. Nawet mała cząstka dobra wkrótce wróci do nich ze zwiększoną mocą.

Sprawdź też: