Horoskop karmiczny tygodniowy 19-25.11.2023 r. przepowiada, jak potoczą się najbliższe dni pod względem karmy, energii i duchowych odczuć. Jak zmienić swoje zachowanie i nastawienie, by odwrócić karmę? Kilka znaków zodiaku będzie musiało włożyć sporo wysiłku, by oczyścić swoją aurę. Czeka nas tydzień duchowej przemiany. Jak przebiegnie ona u twojego znaku zodiaku? Sprawdź swój horoskop karmiczny na tydzień od 19 do 25 listopada 2023.

Baran (21.03 – 19.04)

Baran może w tym tygodniu dostać sygnał od kogoś, z kim nie ma prawie nic wspólnego. Łatwo zignorować taką sytuację, ale lepiej uważniej się jej przyjrzeć. Ktoś potrzebuje dobrego słowa i Baran może uratować tej osobie dzień. Odrobina życzliwości zdziała cuda, a Baran zapracuje sobie na dobrą karmę, która przełoży się na jego związek.

Byk (20.04 – 20.05)

Byk za sprawą pewnej sytuacji zacznie się robić zachłanny i egoistyczny. Zamykanie się na innych i nakierowanie na zysk przyniesie mu tylko złą karmą. Pokusa zagarnięcia dóbr tylko dla siebie będzie wielka, ale trzeba walczyć ze sobą w tej sprawie. Dzielenie się będzie dla Byka wielkim krokiem ku oczyszczeniu aury.

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Bliźnięta będą bić się z myślami, jak postąpić w zawiłej sytuacji. Z jednej strony chciałyby pomóc bliskiej osobie, a z drugiej nie chcą mieszać się w nie swoje sprawy. Najlepiej postępować ostrożnie, zaoferować się jako słuchacz i wspierać. Współczucie Bliźniąt w stosunku do drugiego człowieka zapewni mu dobrą karmę

Rak (21.06 – 22.07)

Rak w najbliższych dniach dostanie szansę zmiany kogoś na lepsze. Pewna osoba potrzebuje nakierowania na właściwą ścieżkę. Być może trzeba jej wyraźnie pokazać, co jest dobre, a co złe. Rak będzie cieszył się sporym autorytetem i tylko jego słowo zaważy na czyjejś decyzji. To zdecyduje też o aktualnej karmie Raka.

Zobacz też: 

Lew (23.07 – 22.08)

Lew wkrótce będzie miał wrażenie, że wszystko jest przeciwko niemu. Najdrobniejsze niepowodzenia i wypadki urosną w jego oczach do wielkich nieszczęść. Wydawać się będzie, że Lwa rozsadza złość, ale on potrzebuje tylko dobrego przyjaciela. Zanim wykrzyczy coś całemu światu, warto spróbować wygadać się znajomemu.

Zobacz także:

Panna (23.08 – 22.09)

Panna przeżyje w tym tygodniu sporo silnych emocji. Ten znak zodiaku dotknie ogromne rozczarowanie osobą, która sporo dla niej znaczy. Postępowanie kogoś, w kim Panna ulokowała swoje uczucia, sprawi, że zmieni ona swoje nastawienie o 180 stopni. Zamiast ruszyć po zemstę, lepiej przetrawić gorycz i uznać to za nauczkę na przyszłość.

Waga (23.09 – 22.10)

Waga może doznać w najbliższych dniach chwili słabości i złamania obietnic. Przez te wydarzenia przyciągnie złą karmę, a kolejne dni tylko ją pogrążą. Negatywne nastawienie wkrótce obróci się przeciwko Wadze i dobitnie wskaże jej, by nie czynić drugiemu co jej niemiłe. Trzeba schować dumę do kieszeni i naprawić błędy. 

Skorpion (23.10 – 21.11)

Skorpion powinien teraz skupić się na pracy. Jeśli uda mu się utrzymać profesjonalizm zawodowy w obliczu różnych przeciwności losu, dobra karma wpłynie na jego karierę. Zyska w oczach ważnych osób, które pomogą mu awansować lub poprowadzić swoją firmę ku sukcesowi. Wskazana jest wytrwałość i wiara w siebie.

Przeczytaj też: 

Strzelec (22.11 – 21.12)

Strzelec odczuje wielką zmianę w swoim polu energetycznym. Ktoś przekaże mu część swojej dobrej aury, a stanie się to podczas przypadkowego spotkania. Nie wolno więc zignorować żadnego zaproszenia, rozmowy czy nawet powitania. Ktoś w otoczeniu Strzelca jest jego przepustką do dobrej karmy i uzyskania poczucia harmonii.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Koziorożec powinien być uważniejszy w kontaktach z innymi ludźmi. Nawet jedno złe słowo może sprawić komuś wielki zawód. Tylko zachowując życzliwość dla każdego, Koziorożec uniknie sytuacji, w której ktoś bliski całkowicie straci w niego wiarę. Nieświadomie może ściągnąć na siebie złą karmę, a w dodatku wiele negatywnych emocji.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Wodnik może poczuć się obserwowany w tym tygodniu. Pewna osoba lub grupa będzie dokładnie przyglądać się temu, jak Wodnik rozwiązuje swoje problemy. Sytuacja może dotyczyć życia zawodowego albo sfery miłosnej. Ta ocena będzie bardzo ważna dla przyszłości Wodnika. Lepiej postępować z uwzględnieniem działania karmy i etyki.

Ryby (19.02 – 20.03)

Ryby dostaną drugą szansę w istotnej dla nich kwestii. Może chodzić o związki z innymi ludźmi, ale nie tylko te romantyczne. Trzeba teraz zrobić wszystko, by udowodnić swoje dobre intencje i wartość. Jeśli szczerze zapragną dobra drugiej osoby, los odpłaci się im tym samym i nagrodzi dobrą karmą.

Sprawdź też: