Horoskop karmiczny tygodniowy 18-24.09.2023 r. wskazuje, co czeka w tym tygodniu każdy ze znaków zodiaku. To przełomowy czas ze względu na początek sezonu Wagi i tym samym tegorocznej jesieni. Dla wielu z nas przesilenie jesienne może być okresem prób i błędów, a energia będzie zmieniać się częściej niż zwykle. Jak wpłynie to na nasze życie? Sprawdź, co przyniesie tobie przyszłość wpisana w horoskop karmiczny.

Baran (21.03 – 19.04)

Baran może teraz odkryć swoją zupełnie nową stronę. Los będzie kierował go ku nowym ludziom i wyzwaniom. Więcej czasu powinien poświęcić społeczności, w której żyje. Jeśli spróbuje pozytywnie wpłynąć na jej losy, może być pewien zatrzymania wcześniejszej dobrej karmy. Za nią idzie uznanie, szacunek i życzliwość ludzka.

Byk (20.04 – 20.05)

Byk powinien wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności, by pomóc komuś w otoczeniu. Ta osoba ma trudności z proszeniem o wsparcie, dlatego nie będzie łatwo podjąć pierwszy krok. Otwórz się na innych, a szybko rozpoznasz, kto tkwi w trudnym miejscu. Dzięki temu poprawisz swoją karmę i zdobędziesz cenną przysługę na przyszłość.

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Bliźnięta będą szykować się do powrotu w miejsce, w którym kiedyś już były. Nie chodzi jednak tylko o lokalizację, ale także o stan mentalny. Będą potrzebować sporo wsparcia bliskich i partnerów. Sprawdzi się teraz karma, którą ostatnio wypracowały. Dobre uczynki lub ich brak dadzą o sobie znać.

Rak (21.06 – 22.07)

Rak w tym tygodniu musi mocno zadbać o spokój ducha, równowagę i opanowanie. Przed tobą kilka trudnych dni, podczas których będzie testowana twoja cierpliwość. Emocje nie raz mogą rozrywać cię od środka. Wszystko to jednak tylko zapowiedź ważniejszych wydarzeń. Jeśli przetrwasz teraz, później wspomoże cię dobra karma.

Zobacz też: 

Lew (23.07 – 22.08)

Lew nie najlepiej zniesie czas jesiennego przesilenia. Wszystkie znaki na niebie i ziemi będą wskazywać mu, że nadchodzi długa i mroczna zima. Wszystkie Lwy powinny walczyć z jesienną chandrą, inaczej przylgnie do nich zła karma, którą rozsieją dookoła. To z kolei może oznaczać sporo samotności.

Zobacz także:

Panna (23.08 – 22.09)

Panna otrzyma wieści, które sprawdzą jej szczerość, wnikliwość, ale także lojalność. Podzielenie się wiedzą lub wstrzymanie od komentarza rozstrzygnie, czy bardziej ceni bezpieczeństwo, czy przyjaźń. Przed Panną niełatwa decyzja, która na pewien czas zatrzyma przy niej dobrą lub złą karmę.

Waga (23.09 – 22.10)

Waga na przełomie lata i jesieni zrobi się marudna i złośliwa. Pogarszające się samopoczucie spróbuje uleczyć porcją przyjemności, lenistwa i egoistycznych zachowań. Los szybko przyniesie przestrogę przed tą drogą, prowadzącą do złej karmy. Wystarczy przełamać ją większą życzliwością i aktywnością, inaczej dosięgnie cię pech.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Skorpion zacznie przenikać do świata, o którym dotąd tylko marzył. Trafi tam tylko za sprawą czystego serca i szczerych chęci. Jego poczynania przyciągną dobrą karmę, która otworzy mu oczy. Skorpion wreszcie zobaczy swoje życie z innej perspektywy. To może skłonić go do istotnych zmian na lepsze.

Przeczytaj też o: 

Strzelec (22.11 – 21.12)

Strzelec zapragnie otworzyć nowy etap życia u progu jesieni. Czeka go metoda prób i błędów, a upór każe robić wszystko po swojemu. To postępowanie szybko zniechęci innych do jakiegokolwiek wsparcia. Na drodze Strzelca pojawi się jednak osoba, która wskaże mu drogę do poprawy i oczyszczenia karmy. Słuchaj jej rad.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Koziorożec stanie się świadkiem czyjego mrocznego czynu. To wydarzenie może tobą wstrząsnąć i na pewien czas zablokować dostęp dobrej energii oraz karmy. Postaraj się nie porzucać nadziei na poprawę i nie zamykać na świat. Aby znów uwierzyć w dobro, szukaj wsparcia u znajomych Ryb.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Wodnika spotka kilka wspaniałych wiadomości i miłych propozycji. Może nawet poczuć się rozpieszczany przez los. Beztroskie chwile tak naprawdę to tylko kolejny test twojego charakteru. Ważne stanie się, czy potrafisz podzielić się dobrem, czy wolisz zachować je w całości dla siebie. To zdecyduje o karmie na ten tydzień.

Ryby (19.02 – 20.03)

Ryby muszą teraz stanąć na wysokości zadania i być oparciem dla innych. Może zgłosić się do ciebie kilka osób zagubionych i szukających cierpliwego słuchacza. To zadanie będzie wymagać sporo czasu i wyrozumiałości, ale warto je spełnić. Płynąca z niego dobra karma szybko do ciebie wróci, kiedy będziesz jej potrzebować.

Sprawdź też: