Horoskop karmiczny tygodniowy 11-17 lutego 2024 to przepowiednia, która zdradza, jaka karma wróci do poszczególnych znaków zodiaku i odkrywa, czym dokładnie na nią zasłużyły. Czytaj dalej i dowiedz się, czego dowiedziała się wróżka w tym temacie.

Baran (21.03-19.04)

Ostatnio Baran niespecjalnie kłopotał się dobrem otaczających go ludzi i porządnie ich zaniedbał, pozostawiając ich samym sobie. Zła karma już szykuje się do zawitania w jego życiu i dania mu solidnej nauczki na przyszłość.

Byk (20.04-20.05)

Byk niedawno wykazał się odpowiedzialnością i zdrowym rozsądkiem w ważnych sprawach dla niego i otoczenia. Podjął wiele dobrych decyzji i roztaczał wokół siebie dobro, dzieląc się nim. Dobra karma wynagrodzi jego starania.

Bliźnięta (21.05-20.06)

Bliźnięta zasłużyły sobie na dobrą karmę, dbając o siebie i swoje potrzeby, nie zaniedbując przy tym swoich bliskich. Udało im się zachować równowagę między dobrem swoim a dobrem otoczenia, a teraz ono wróci do nich ze zdwojoną siłą.

Zobacz także:

Rak (21.06-22.07)

Ostatnio Rak przez swoją nierozwagę zranił bliską mu osobę i nie uszło to uwadze karmy. Niestety wróci do niego krzywda, jaką potraktował kogoś innego. Na przyszłość powinien bardziej ważyć swoje słowa i wykazać się empatią.

Lew (23.07-22.08)

Lew wziął sobie do serca ostatnią nauczkę za swoje błędy i zdecydowanie poprawił swoje postępowanie. Trzeba przyznać, że zmiana jest widoczna i bliscy na pewno ją doceniają. Za to właśnie wróci do niego nagradzająca dobra karma.

Zobacz także:

Panna (23.08-22.09)

W zeszłym tygodniu Panna nie uzyskała żadnej karmy i wyciągnęła z tego lekcję. W tym czasie postanowiła bardziej się postarać i wykazać czymś pozytywnym, unikając problemów, zatem wróci do niej dobra karma, doceniając chęci.

Zobacz także:

Waga (22.09-22.10)

W ostatnim czasie Waga unikała brania odpowiedzialności za swoje działania, które miały bardzo negatywny wpływ na jej bliskich. Może być pewna, że zła karma wróci do niej już w tym tygodniu i odpłaci się jej pięknym za nadobne.

Skorpion (23.10-21.11)

Skorpion niedawno bardzo wspierał najbliższą osobę i podał jej pomocną dłoń w potrzebie. Ten ktoś bardzo docenia oparcie, jakie ma w tym znaku zodiaku i zamierza mu się odwdzięczyć. To oznacza dla niego dobrą karmę.

Strzelec (22.11-21.12)

Często Strzelec za bardzo żyje przeszłością, zamiast skupić się na tym, co jest tu i teraz. Zaniedbuje przez to swoje bieżące życie i powinien być gotowy ponieść teraz konsekwencje, bo w najbliższych dniach wróci do niego zła karma.

Zobacz także:

Koziorożec (22.12-19.01)

Od początku miesiąca Koziorożec bardzo nierozważnie gospodarował wydatkami i pozwalał sobie na zbyt wiele, a w konsekwencji teraz zacznie mu brakować pieniędzy, co będzie stanowiło złą karmę i swoistą nauczkę na przyszłość.

Wodnik (20.01-18.02)

Wodnik ostatnio okazał się dobrym przyjacielem, a teraz jego bliscy odwdzięczą się mu za jego wsparcie i pomoc, gdy on znajdzie się w potrzebie. W ten właśnie sposób wróci do niego dobra karma, która pokaże, jak wspaniali ludzie go otaczają.

Ryby (19.02-20.03)

Ryby to odpowiedzialny znak zodiaku i w ostatnim czasie bardzo sumiennie wypełniał obowiązki, nie zaniedbując ani pracy, ani mimo wszystko swoich bliskich. Dobra karma już szykuje się do powrotu i dotrze ze zdwojoną siłą.