Horoskop finansowy tygodniowy 9-15 października 2023 roku przepowiada, że nie każdy będzie miał teraz szczęście w finansach. Zachwieje się ono nawet w rękach znaków zodiaku, które wcześniej nie miały trudności z gromadzeniem oszczędności. Na trudniejsze dni musi się przygotować Baran i Koziorożec. Zaś Bliźnięta z pewnością nie powinny słuchać porad Ryb. A co czeka ciebie? Sprawdź horoskop finansowy na ten tydzień dla swojego znaku zodiaku.

Baran (21.03 – 19.04)

Baran w tym tygodniu nie będzie mógł cieszyć się szczęściem w finansach. Trudno będzie winić za to kogoś innego. Baran spróbuje bowiem rozwinąć nowy pomysł na zarobek. Ten jednak obróci się przeciwko niemu. Chcąc skorzystać z okazji, Baran wpadnie we własne sidła i sporo straci. Można temu zapobiec jedynie przez zarzucenie teraz wszelkich inwestycji.

Byk (20.04 – 20.05)

Byk skorzysta na czyichś błędach. To może być luka w przepisach, zwrot wydatków, większy rabat lub inna drobna pomyłka, która przyniesie mu zysk. Nie powinien się jednak tym zbytnio chwalić, inaczej będzie musiał szybko pożegnać się ze zdobyczą. Najlepiej zaakceptować to, co się trafia i nie zwracać na to uwagi.

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Bliźnięta mogą zostać zasypane pomysłami na zbicie fortuny. Wskazówki i dobre rady rzekomych bogaczy będą chodzić mu nieustannie po głowie. Trzeba jednak pamiętać, że większość z nich niekoniecznie musi być skuteczna czy nawet prawdziwa. Bliźnięta powinny uważać zwłaszcza na bujne opowieści Ryb. To może ich zwieść na manowce.

Rak (21.06 – 22.07)

Rak będzie mógł w tym tygodniu odpocząć od wszelkich problemów finansowych. Los uśmiechnie się do niego i wskaże mu sposób na wyjście z każdych kłopotów. Te Raki, które są w dobrej sytuacji, otrzymają niewielką nagrodę za cierpliwość. Nie powinny jednak wydawać większych sum na zachcianki i gadżety, lecz odłożyć je na później.

Zobacz też: 

Lew (23.07 – 22.08)

Lew poczuje się teraz o wiele pewniej w sprawach finansowych. Zacznie zastanawiać się, co zrobić z pieniędzmi, by nie leżały na koncie. Każdy większy wydatek powinien jednak dokładnie omówić z najbliższymi. Dobrze sprawdzą się teraz zakupy sprzętów do domu, mebli i innego wyposażenia. Lew będzie miał szczęście do okazji i rabatów.

Zobacz także:

Panna (23.08 – 22.09)

Panna poczuje, że znajduje się w dobrej energii finansów. Wiele osób spod tego znaku zodiaku może mieć jednak problem z korzystaniem z pieniędzy. Część Panien dopadną skrupuły przed wydawaniem większych kwot na siebie nawet wtedy, gdy jest to konieczne. Inne nie będą mogły się zdecydować i ostatecznie zrezygnują z zakupów.

Waga (23.09 – 22.10)

Waga może zostać poproszona wkrótce o pożyczkę. Ktoś znajdzie się w potrzebie i będzie przekonany o tym, że Waga może pomóc rozwiązać jego problemy. Zanim osoby spod tego znaku zodiaku zdecydują się wesprzeć znajomego, powinny dokładnie sprawdzić wszelkie okoliczności. Warto nawet podpisać umowę, choćby na wszelki wypadek.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Skorpion powinien w tym tygodniu poszukać dla siebie talizmanu na przyciąganie bogactwa. Wokół niego nagromadzi się trochę negatywnej energii. Nie należy zbyt wiele wydawać, ale też nie trzeba pilnować każdego grosza. Warto tylko trzymać się z daleka od ryzykownych gier i zakładów.

Przeczytaj też o: 

Strzelec (22.11 – 21.12)

Strzelec zbyt późno zorientuje się, że wydał zbyt wiele jak na jego możliwości. Skusi się bowiem na jesienne wyprzedaże i okazje, które przyniosą mu wiele pięknych rzeczy. Jeśli nie znajdzie się teraz w pilnej potrzebie jakiejś spłaty, nie trzeba się martwić. Kupione przedmioty posłużą przez dłuższy czas i przyniosą trochę radości.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Koziorożec będzie miał poczucie, jakby pieniądze uciekały mu przez palce. Zwykłe zakupy wydadzą się o wiele kosztowniejsze, a codzienne wydatki zaczną znacznie rosnąć. Z każdej strony trzeba będzie coś opłacić i uregulować. Pojawią się też kłopoty z oszczędnościami. Warto wykonać rytuał na pieniądze, by zatrzymać tę złą passę.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Wodnik zazdrosnym okiem będzie patrzył na finansowe powodzenie innych ludzi. On sam zostanie zmuszony do oszczędzania, a może nawet wyprzedania kilku drobiazgów z domu. Ten tydzień nie przyniesie żadnych zwrotów w obecnej sytuacji. Trzeba go przeczekać i skorzystać z posiadanych zapasów.

Ryby (19.02 – 20.03)

Ryby otrzymają wkrótce pewien zastrzyk gotówki lub niespodziewany wpływ na konto. Od razu poczują się bogate i szczęśliwe. Niektórym Rybom woda sodowa może uderzyć do głowy i zaczną rozdawać na prawo i lewo dobre rady na zarobienie kilku groszy. Uwaga, bo odpowiedzialność za słowa może już wkrótce odbić się na ich otoczeniu.

Sprawdź też: