Horoskop finansowy tygodniowy 6-12 listopada 2023 r. wskazuje to, co wydarzy się w ciągu nadchodzących dni w sferze pracy i pieniędzy. Ten tydzień będzie wyjątkowo spokojny pod względem zjawisk astrologicznych, które skupią się bardziej na sferze miłosnej, niż finansowej. Dzięki temu łatwiej będzie nam zadbać o stan konta i uporządkować sprawy. Nie wszyscy jednak mogą spać spokojnie. Kto powinien być czujny? Sprawdź tygodniowy horoskop finansowy dla swojego znaku zodiaku.

Baran (21.03 – 19.04)

Baran może w tym tygodniu wpaść w marzycielski nastrój. Będzie rozmyślał, co zrobiłby, gdyby był bogaty. Jeśli sytuacja finansowa nie jest dla niego zadowalająca, warto zejść na ziemię. W innym wypadku Baran może zbytnio popłynąć z wydatkami, a nawet wpaść w długi. Nie ma co liczyć teraz na pieniądze spadające z nieba.

Byk (20.04 – 20.05)

Byk stanie się bardzo podejrzliwy, jeśli chodzi o sprawy finansowe. Bliscy mogą uznać, że przesadza i ciosać mu kołki na głowie. Większość Byków może mieć jednak nosa do pieniędzy i dobrze wyczuwać finansowe zawirowania. Warto ograniczyć wydatki do minimum i pilnować portfela tak na wszelki wypadek.

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Bliźnięta czeka spokojny tydzień w finansach. Nie pojawi się żadna wielka okazja ani pilny wydatek. Tydzień nie sprzyja jednak także lokowaniu oszczędności w fundusze, lokaty i inwestycje. Jedyne, na co warto teraz wydawać, to partner lub partnerka w związku i wspólne wyjścia albo wyjazdy.

Rak (21.06 – 22.07)

Rak w tym tygodniu będzie musiał zająć się kilkoma ważnymi sprawami. Konieczne staną się drobne wydatki, ale przy odrobinie kreatywności zmieści się w domowym budżecie. Przy okazji Rak usłyszy dobrą radę w sprawie finansów i oszczędzania. Aby jednak wcielić ją w życie, warto upewnić się, że ma zapas gotówki.

Zobacz też: 

Lew (23.07 – 22.08)

Lew mocno zastanowi się teraz nad odkładaniem na czarną godzinę. Warto stworzyć osobne konto oszczędnościowe albo założyć lokatę. Jedno jest pewne – lepiej nie trzymać luźnej gotówki w różnych zakamarkach domu. Lew może być teraz kuszony do chowania pieniędzy w dziwnych miejscach. Zamiast tego powinien wpłacić je do banku.

Zobacz także:

Panna (23.08 – 22.09)

Panna może wkrótce wiele zyskać pod warunkiem, że wykaże chęć do zarabiania. U tego znaku zodiaku okaże się niemal, że pieniądze leżą na ulicy, a wystarczy się tylko po nie schylić. Panna powinna teraz szanować każdą złotówkę, a wydatki skrupulatnie planować. Takie postępowanie nie będzie dla niej trudne, więc czas wziąć się do pracy.

Waga (23.09 – 22.10)

Waga będzie chciała wydać pieniądze na coś, co sprawi przyjemność jej bliskim. Spróbuje też zaimponować komuś, inwestując w swój wygląd. Takie zabiegi sprawią jej wiele frajdy, ale po nich konto może niemal świecić pustkami. Ktoś zaufany powinien pomóc Wadze zachować równowagę w wydatkach i warto go poszukać.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Skorpion w tym tygodniu może potrzebować pieniędzy na sporo drobnych wydatków. Nie powinien martwić się jednak o pieniądze, ponieważ w jego wypadku każdy wydatek będzie się zwracał. Pojawi się wiele okazji do inwestycji na przyszłość, a raz wyłożona gotówka przyniesie zyski już wkrótce. Tydzień upłynie dość spokojnie.

Przeczytaj też: 

Strzelec (22.11 – 21.12)

Strzelec zajmie się sprawami finansowymi nie tylko u siebie, ale w szerokim gronie swoich bliskich i znajomych. Choć pieniądze nie są najważniejsze u tego znaku zodiaku, w tym wypadku staną się kartą przetargową w pewnej sprawie. Warto postawić na swoim, bo tylko w ten sposób Strzelec zabezpieczy przyszłość.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Koziorożec może teraz liczyć na początek dobrej passy w finansach. Oszczędności będą się mnożyć, pojawią się nowe źródła zarobku i spore zyski. Koziorożce muszą tylko wystrzegać się kupowania na zapas i korzystania z wątpliwych obniżek. Lepiej odłożyć polowanie na rabaty na przyszły tydzień lub jeszcze później.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Wodnik będzie bił się z myślami w kwestii ważnego zakupu. Zanim podejmie decyzję, warto zapytać o poradę każdego, kto zdaniem Wodnika ma rękę do pieniędzy. Może się okazać, że w kręgu znajomych pojawi się prawdziwy specjalista. Pod koniec tygodnia ten znak zodiaku może spodziewać się miłej niespodzianki w finansach.

Ryby (19.02 – 20.03)

Ryby mogą teraz liczyć na łagodną, ale dobrą passę w finansach. Do ich budżetu powoli wpływać będą coraz większe kwoty. Opłaci się obserwować panujące trendy i z nich korzystać. Nawet rabaty w codziennych zakupach mogą pozytywnie zaskoczyć. Ryby nie powinny teraz wydawać pieniędzy na zachcianki drugiej połowy, bo to może wpędzić je w kłopoty.

Sprawdź też: