Horoskop finansowy tygodniowy 30.10-5.11.2023 wskazuje, jak miną nam nadchodzące dni pod względem pracy i pieniędzy. Przełom października i listopada przyniesie sporo strat niemal każdemu znakowi zodiaku, ale kilku szczęściarzy szybko zauważy rosnące zyski. Jeden znak zodiaku odczuje wyjątkową moc, stanie się wręcz niczym magnes na pieniądze. Warto skorzystać z jego aury. Czy to będzie twój znak zodiaku? Sprawdź swój horoskop finansowy na ten tydzień.

Baran (21.03 – 19.04)

Baran rozpocznie wkrótce projekt, który wymaga nakładów finansowych. Szybko okaże się, że to studnia bez dna, do której wciąż trzeba dopłacać. Nie ma co liczyć na szybkie zyski, ale warto wytrzymać ten trudniejszy okres. Cierpliwość popłaca, a Baran zobaczy korzyści w najmniej spodziewanym momencie.

Byk (20.04 – 20.05)

Byk z niedowierzaniem będzie obserwował, jak wszyscy wokół niego zdają się bogacić. Oczywiście tak to będzie wyglądało z perspektywy zazdrosnego Byka. Ten znak zodiaku odczuje teraz blokadę zarówno w zdobywaniu pieniędzy, jak i w ich wydawaniu. Lepiej odłożyć ważne decyzje na bok, inaczej pieniądze pójdą w błoto.

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Bliźnięta w tym tygodniu będą liczyć każdy grosz. Pozostaną czujne nie tylko w swoim budżecie, ale bez skrupułów zajrzą też do kieszeni bliskim. Wywołane w dyskusji o finansach nie omieszkają wytknąć rodzinie czy znajomych ich lekkomyślnych wydatków. Ktoś może obrazić się na Bliźnięta, ale po przemyśleniu sprawy przyzna mu rację.

Rak (21.06 – 22.07)

Rak przypadkowo wejdzie w posiadanie czegoś bardzo cennego. Tylko najbardziej uważnym osobom o tym znaku zodiaku uda się to utrzymać, a nawet na tym zarobić. Pozostałe skorzystają z pozytywnej energii i przekażą ją dalej. Warto uważnie się rozglądać, bo Raki mogą znajdować teraz różne kwoty w gotówce.

Zobacz też: 

Lew (23.07 – 22.08)

Lew zacznie rozmyślać o rzeczach, które przyniosłyby mu trochę radości. Będzie rozważał różne scenariusze i plany. Każdy Lew powinien dobrze się zastanowić, co doda mu energii na kolejne chłodne tygodnie. Tylko w takie sprawy warto teraz inwestować. Wtorek przyniesie mu kilka niespodziewanych wydatków i sytuacji.

Zobacz także:

Panna (23.08 – 22.09)

Panna poczuje ogromną niechęć do wydawania pieniędzy. Nawet drobne wydatki wydadzą się jej teraz niepotrzebne i postara się za wszelką cenę ich uniknąć. Musi tylko uważać, by skąpstwo nie odbiło się na jej wizerunku. Pod koniec tygodnia Panna powinna jednak już odpuścić i sięgnąć głębiej do kieszeni, by kogoś wesprzeć.

Waga (23.09 – 22.10)

Waga może w tym tygodniu załapać się na wyjątkowo szczęśliwe zrządzenie losu. Jeśli tylko podejmie odpowiednią decyzję, pieniądze spłyną do niej szerokim strumieniem. Będzie się czuć jak magnes na pieniądze i tak też odczują to inni. Waga pomoże w kłopotach kilku bliskim osobom, ale warto być czujnym i nie dać się wykorzystać.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Skorpion może teraz spróbować swoich sił w kształtowaniu rzeczywistości. Wszelkie afirmacje na pieniądze, rytuały i zaklęcia pozytywnie wpłyną na jego finanse. Trzeba tylko mierzyć siły na zamiary i zaczynać od mniejszych kwot. Dodatkowa gotówka przyda się już pod koniec tygodnia, więc nie ma na co czekać z szukaniem jej źródeł.

Przeczytaj też: 

Strzelec (22.11 – 21.12)

Strzelec w tym tygodniu poczuje się nieco przytłoczony wydatkami. Zda sobie sprawę, że być może wziął na siebie zbyt wiele. Sumując nadchodzące raty, rachunki i planowane zakupy nie będzie mu do śmiechu. Los szykuje dla niego potrzebny zastrzyk gotówki, ale Strzelec będzie musiał na niego cierpliwie poczekać.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Koziorożec i jego oszczędna natura może teraz wydawać się komuś łakomym kąskiem. Osoby spod tego znaku zodiaku powinny uważać na siebie i nie nosić przy sobie więcej gotówki, niż to konieczne. Ktoś może spróbować go szukać, narazić na wydatki i naciągnąć na niepotrzebne koszty. 

Wodnik (20.01 – 18.02)

Wodnik poczuje silną potrzebę poprawienia sobie humoru zakupami. Zapragnie też uczucia piękna, luksusu i bogactwa. Jeśli tylko może sobie na to pozwolić, powinien sprawić sobie choć kilka małych przyjemności. Takie wydatki bywają konieczne, by przetrwać trudniejszy okres. Zadowolony Wodnik na pewno znajdzie sposób na zwrot kosztów.

Ryby (19.02 – 20.03)

Ryby będą chciały zadowolić bliskich, używając do tego swoich finansów. Zaczną myśleć o prezentach, wspólnych wyjściach i spełnianiu marzeń innych ludzi. Nawet jeśli nadszarpną swój budżet, będzie warto. Uśmiech na twarzy ukochanej osoby stanie się o wiele cenniejszy niż wszystko inne. Ryby zyskają wdzięczność i miłe chwile.

Sprawdź też: