Horoskop finansowy tygodniowy 27 listopada-3 grudnia 2023 roku to ważna podpowiedź dla każdego znaku zodiaku. Gwiazdy wskazują, że nie wszyscy zaczną grudzień w pozytywnej energii pieniądza. Tylko dwa znaki zodiaku ominą kłopoty w tym tygodniu. Pozostali muszą przezwyciężyć większe i mniejsze kłopoty finansowe. Jak powiedzie się tobie? Sprawdź swój horoskop finansowy na ten tydzień.

Baran (21.03 – 19.04)

Baran w tym tygodniu będzie miał więcej szczęścia, niż rozumu. Los ześle mu kilka dobrych szans na zgarnięcie dodatkowej gotówki lub innej miłej niespodzianki. Na jego koncie pojawią się zwroty długów i inne wpłaty. Baran musi jednak przestać wydawać pieniądze na fatałaszki i niepotrzebne gadżety, inaczej Fortuna szybko się odwróci.

Byk (20.04 – 20.05)

Byk wraz z początkiem grudnia zacznie robić się skąpy i zazdrosny. Każdy wydatek w jego oczach urośnie do wielkiej kwoty. Trudno będzie mu się rozstać z pieniędzmi. Byk powinien dobrze rozpisać świąteczne działania i plany, inaczej spełnią się jego najgorsze obawy i straci więcej, niż zakładał. 

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Bliźnięta muszą wziąć się w garść i zacząć upominać o swoje. Ktoś może przeoczyć je przy przyznawaniu świątecznych bonusów i nagród. Nie ma co czekać na poprawki i przeprosiny, trzeba działać. Im dłużej Bliźnięta będą zwlekać, tym więcej stracą. Tym razem najwięcej zyska ten, kto robi największe problemy.

Rak (21.06 – 22.07)

Rak utraci jedno ze zwykłych jego źródeł dochodu przez własne zaniedbania. Do tej pory udawało mu się zażegnać w tej sprawie każdy nadchodzący kryzys, ale jego szczęście właśnie się skończyło. Trzeba zadośćuczynić odpowiedniej osobie albo pożegnać się z tym tematem. To drugie wyjście nieco uszczupli jego budżet.

Zobacz też: 

Lew (23.07 – 22.08)

Lew utraci swoją typową pewność siebie w sprawach związanych z finansami. Zacznie ostrożnie robić każde, nawet najmniejsze zakupy i sprawdzać ceny. Takie zachowanie podpowiada mu intuicja, która próbuje ochronić go przed nadmiernymi wydatkami. Lew będzie potrzebował pieniędzy na cel, który pojawi się nagle i niespodziewanie.

Zobacz także:

Panna (23.08 – 22.09)

Panna będzie z siebie zadowolona i spróbuje doradzać wszystkim dookoła. Wkrótce na jaw wyjdą jednak jej własne szaleństwa zakupowe z minionego weekendu. Konto zaświeci pustkami, a Panna będzie musiała zacisnąć pasa. To nie najlepszy czas na świąteczne zakupy i przygotowania.

Waga (23.09 – 22.10)

Waga ma szansę wzbogacić się dzięki pomocy kogoś bliskiego. Obserwowanie kogoś, kto ma szczęście w finansach, podsunie jej pomysł na wagę złota. Należy jednak uważnie śledzić ruchy danej osoby, ale nie przesadzać z wnikaniem w jej prywatne sprawy. Waga musi znaleźć harmonijne miejsce w życiu swojego znajomego, a ubije świetny interes.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Skorpion i jego finanse będą całkowicie zależne od jego nastroju. Każda zmiana na dobre lub na złe przyniesie mu odpowiednio zyski albo straty. Zatem Skorpion powinien wbrew wszystkiemu uśmiechać się, trzymać klasę i otwierać się na ludzi. Na wyładowanie emocji może sobie pozwolić tylko w samotności.

Przeczytaj też: 

Strzelec (22.11 – 21.12)

Strzelec powinien teraz nastawić się na najwyższe obroty. Jeśli teraz wykaże się optymizmem i spostrzegawczością, załatwi sprawę, która ustawi go finansowo na cały 2024 rok. Trzeba tylko spojrzeć na sprawy z dystansu i odłożyć na bok emocje. Coś, co należy się Strzelcowi, będzie zależne od postępowania innej osoby, więc trzeba działać delikatnie.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Koziorożec zostanie wystawiony na próbę charakteru w tym tygodniu. Na jego oczach zyska ktoś, komu zupełnie się to nie zależało. Tylko spokój i cierpliwość uratuje Koziorożca od popełnienia gafy. Okaże się bowiem, że bardzo się mylił w ocenie drugiej osoby. Życzliwość sprawi, że ktoś podzieli się z nim funduszami, ale zanim to nastąpi, łatwo o wpadkę.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Wodnik w tym tygodniu będzie zmagał się ze zmienną energią. Z jednej strony będzie otaczała go dobra aura obfitości, a z drugiej podświadomie będzie wszystko negował. Takie podejście oznacza kłopoty. Gwiazdy wskazują, by Wodnik cieszył się chwilą i odpuścił swój zwykły sarkazm. Tylko wtedy przyciągnie szczęście w finansach.

Ryby (19.02 – 20.03)

Ryby otrzymają od kogoś dobrą radę w finansach i spróbują się do niej dostosować. Nie należy jednak zapominać, że każdy sam zna swoją sytuację najlepiej. Ryby muszą być elastyczne i szybko reagować na zmiany, a wtedy uda im się sporo zarobić. To zapewni im spokój przed świętami i otworzy sprzyjający okres w finansach.

Sprawdź też: