Horoskop finansowy tygodniowy 23-29 października 2023 roku podpowiada, czego spodziewać się w nadchodzących dniach. Na sprawy finansowe może wpływać kończąca się październikowa koniunkcja Słońca z Merkurym. To zjawisko sprawi, że wyraźniej zobaczymy, gdzie uciekają nasze pieniądze. Niektórym osobom może przynieść zaś ujawnienie trudnej prawdy o ich stanie majątkowym. W kłopoty mogą wpaść zwłaszcza Baran i Lew. Na sprzyjające finansom wibracje może liczyć teraz Wodnik i Rak. A co przydarzy się tobie? Sprawdź horoskop finansowy dla swojego znaku zodiaku.

Baran (21.03 – 19.04)

Baran miał ostatnio kilka dobrych okazji, by się wzbogacić. Teraz wyjdzie na jaw, że niektóre z nich mogły być jednak nie do końca uczciwym źródłem zarobku. Te osoby spod znaku Barana, które korzystały z nadarzających się szans, mogą teraz znaleźć się w ogniu pytań o pochodzenie majątku. Trzeba zacząć się gęsto tłumaczyć.

Byk (20.04 – 20.05)

Byk na początku tygodnia otrzyma wieści dotyczące jego finansów. W zależności od nich będzie musiał podjąć ważną decyzję. Rozstrzygną się jego losy w sprawach takich jak kredyty, pożyczki i inne spłaty. Baran może teraz spróbować podjąć dość ryzykowne kroki, stawiając oszczędności na szali. Los jednak będzie mu sprzyjał.

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Bliźnięta znajdą się w tym tygodniu w sytuacji, która uniemożliwi im wydawanie pieniędzy. Każda próba spożytkowania gotówki napotka problemy. Mogą się pojawić błędy w odczytach kart i innych środków finansowych. Najlepiej powstrzymać się od zakupów i skupić na domowych zapasach. Przy okazji warto zrobić jesienne porządki.

Rak (21.06 – 22.07)

Rak otrząśnie się wreszcie z finansowego zastoju. Zacznie bardziej świadomie podejmować decyzje związane z wydatkami. Zdejmie z bliskich ciężar zajmowania się domowym budżetem i przejmie kilka innych obowiązków. Jego analityczny umysł odnajdzie się teraz w planowaniu dużych zakupów i gospodarowaniu pieniędzmi.

Zobacz też: 

Lew (23.07 – 22.08)

Lew może spotkać się z prośbą o udzielenie pożyczki w tym tygodniu. Nie w każdym wypadku będzie chodziło o pieniądze. Warto zastanowić się nad odpowiedzią chwilę dłużej. W takiej sytuacji nawet sprawdzeni przyjaciele mogą okazać się kłopotliwymi dłużnikami. Godząc się na prośby, warto liczyć się z możliwością umorzenia długu.

Zobacz także:

Panna (23.08 – 22.09)

Panna znajdzie się w okolicznościach, które nie służą oszczędzaniu. Wszystko będzie kusić ją do zakupów i wydatków. Nawet jeśli nie znajdzie nic dla siebie, zacznie planować powoli świąteczne prezenty i wydawać pieniądze z tą myślą. Bliscy mogą mieć do niej pretensje, ale wkrótce okaże się, że to właśnie Panna miała rację.

Waga (23.09 – 22.10)

Waga gości teraz w myślach kilku osób, które mogą wpłynąć na jej przyszłość. Jeśli osoby spod tego znaku zodiaku szukają nowej pracy, powinny śmiało pisać do znajomych z wybranej branży. Może się okazać, że są doskonałymi kandydatami na wolne stanowisko. Waga musi tylko odważyć się pytać i nie obawiać odmowy.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Skorpion będzie mógł w tym tygodniu zadecydować o czyimś powodzeniu finansowym. Zostanie zapytany o opinię w sprawie majątku pewnej osoby. Nawet przypadkowo wygłaszane uwagi będą brane poważnie i mogą mieć wielką moc sprawczą. Warto przemyśleć zwłaszcza słowa wypowiadane w zazdrości czy złości. 

Przeczytaj także: 

Strzelec (22.11 – 21.12)

Strzelec stanie w obliczu decyzji związanej z wydatkami. Sytuacja zmusi go do podejmowania ryzykownych kroków i stawiania na szali większości oszczędności. Strzelec łatwo może się pomylić i wybrać źle. Nie zawsze ten, kto gra, wygrywa. Część osób spod tego znaku zodiaku będzie musiała pogodzić się z wielką stratą.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Koziorożec nie powinien w tym tygodniu pozostawiać niczego ślepemu losowi. Każda decyzja powinna być podyktowana analizą plusów i minusów. Nie jest wskazane dla tego znaku, by grać w jakiekolwiek gry losowe. Zignorowanie tej wskazówki poprowadzi Koziorożca nie tylko do porażki, ale wciągnie go w pętlę strat.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Wodnik może być teraz spokojny o stan swoich finansów. W tym tygodniu będzie towarzyszyć mu spore szczęście w sprawach pieniężnych. Wszelkie decyzje okażą się trafne i przyniosą większe zyski, niż się tego spodziewano. Jeśli tylko Wodnik zechce położyć gotówkę na szali ryzyka, zarobi dwukrotnie. 

Ryby (19.02 – 20.03)

Ryby zaczną rozglądać się za nowym źródłem zarobków. Jeśli tylko dobrze się zastanowią, wpadną na świetny pomysł na biznes. Z powodzeniem mogą rozwijać go same lub oddać komuś, kto szuka inspiracji. W tym drugim wypadku warto upomnieć się o część zysków. W ten sposób pieniądze przyjdą do nich same.

Sprawdź też: