Horoskop finansowy tygodniowy 20-26 listopada 2023 r. to cenna wskazówka dla każdego znaku zodiaku, jak postępować w sprawach pieniężnych. Zaraz po weekendzie będzie na nas wpływać jeszcze energia koniunkcji Słońca z Marsem, co może kusić do zbędnych wydatków. W tygodniu będzie rósł Księżyc aż do pełni 27 listopada, co sprzyja przyciąganiu finansowej energii. Nie każdy jednak skorzysta z mocy srebrnego globu. Sprawdź, jak wygląda horoskop finansowy na najbliższe dni na twojego znaku zodiaku.

Baran (21.03 – 19.04)

Baran może teraz zatoczyć koło w swoich własnych planach i wpaść w finansową pułapkę. Tym razem nie zadziałają jednak rady, których udzieliłby każdemu innemu w podobnej sytuacji. Narastająca frustracja sprawi, że Baran może popełnić kolejny błąd. Zamiast tego warto pozostawić sprawy ich własnemu biegowi na pewien czas.

Byk (20.04 – 20.05)

Byk poczuje się bardzo zniechęcony do jakichkolwiek działań finansowych. Nastawi się na minimalizm i żadna reklama nie namówi go na zakupy. Co ciekawe, wyjdzie mu to na dobre. Byki, które poddadzą się i ruszą na większe zakupy, są zagrożone wejściem w energię braku. Objawi się ona nadmiernymi wydatkami i stratami.

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Bliźnięta zaczną bardziej przyglądać się swoim sprawom finansowym. Być może zmienią pracę, charakter umowy, stanowisko lub zakres obowiązków na własne życzenie. Wszelkie przekształcenia przyniosą poprawę, ale trzeba jeszcze trochę poczekać na większe korzyści. Zalecana jest im uważność i ostrożność w sferze pieniędzy.

Rak (21.06 – 22.07)

Rak powinien przejąć inicjatywę w zarządzaniu swoimi funduszami. Jeśli ktoś ostatnio zbytnio ingerował w jego finanse, teraz jeszcze bardziej zintensyfikuje swoje działania. Rak musi wziąć sprawy w swoje ręce, inaczej straci kontrolę na dłuższy czas. Lepiej nie ufać teraz nikomu w sferze pieniędzy, nawet najlepszym ekspertom.

Zobacz też: 

Lew (23.07 – 22.08)

Lew powoli zacznie wychodzić na prostą w sprawach finansowych. Warto teraz zacząć tworzyć zabezpieczenie pieniężne na koncie, które uchroni go przed złymi decyzjami. Nie ma co wspominać dawnych porażek i strat. Każdy czasem musi zacząć od nowa, a wtedy dostrzeże ciekawe okazje i uniknie podobnych błędów.

Zobacz także:

Panna (23.08 – 22.09)

Panna powinna skupić się na aktualnych wydarzeniach i tendencjach. Jeśli tylko będzie trzymać rękę na pulsie, w porę dostrzeże pojawienie się dziury w budżecie domowym. Warto też wcześniej popłacić rachunki i spłacić długi. Nadchodzący tydzień może się okazać bardziej napięty i wymagać dodatkowych środków.

Waga (23.09 – 22.10)

Waga nie musi w tym tygodniu martwić się o swoje finanse. Los ześle jej szansę na zdobycie dodatkowej gotówki i upolowanie interesującej okazji. Warto dobrze przemyśleć największe wydatki, bo gwiazdy wskazują ukryte informacje i zatajanie prawdy. Jeśli Waga kupuje coś dużego, lepiej przeprowadzić małe śledztwo i poczytać opinie.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Skorpion może teraz dostrzec informacje, które umykają innym ludziom. Dzięki temu będzie mógł skorzystać z dobrej okazji, ale pod warunkiem, że nie podzieli się nią z nikim. Tym razem popłaca dyskrecja, egoizm i spryt. Dopiero po zamknięciu całej akcji Skorpion znajdzie furtkę do ominięcia sekretów i ujawnienia ich światu.

Przeczytaj też: 

Strzelec (22.11 – 21.12)

Strzelec powinien teraz cierpliwie poczekać na nadchodzące szczęście w finansach. Już wkrótce czeka go kilka miłych niespodzianek. Ktoś doceni jego zaangażowanie, wiedzę, doświadczenie i siłę. Może się jednak okazać, że na drodze do obfitości stanie jego własna duma. Strzelec musi wybrać, czy woli zyskać, czy unieść się honorem.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Koziorożec spróbuje w tym tygodniu sięgnąć po nadarzającą się okazję, ale pewne wydarzenia każą mu zrezygnować. Będzie jednak pluł sobie w brodę, bo ominie go szansa na dodatkową gotówkę. Będzie to dobra nauczka na przyszłość, a podobny splot okoliczności pojawi się już wkrótce.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Wodnik zaimponuje swoją przenikliwością w otoczeniu. Przeczeka niekorzystny okres i zacznie działać dopiero wtedy, gdy wszyscy inni odpuszczą. Wbrew pozorom zdobędzie najlepsze okazje, a może nawet czeka go podwyżka lub awans w pracy. Wodnik powinien mieć też oczy otwarte na znajdowanie pieniędzy.

Ryby (19.02 – 20.03)

Ryby w tym tygodniu będą mieć sporo szczęścia w sprawach finansowych. Mogą spróbować swoich sił w grach losowych albo coś kupić i sprzedać z zyskiem. Sprzyjać im będzie teraz życzliwa atmosfera i pozytywne wibracje. Jedyne, co nie jest zalecane Rybom, to korzystanie z pożyczek i kredytów. Lepiej wstrzymać się z nimi co najmniej o tydzień.

Sprawdź też: