Aktualny horoskop finansowy tygodniowy 18-24.09.2023 r. to astrologiczna analiza nadchodzących wydarzeń w energii pieniądza dla wszystkich znaków zodiaku. Tuż po tygodniu przełomu nowego roku numerologicznego nadejdzie czas równonocy jesiennej. Powitamy tym samym kolejną porę roku. Część znaków zodiaku pomyśli tym samym o przygotowaniach do zimy, a inne będą ze wszystkich sił starały się zatrzymać lato i beztroskę. Jaka przyszłość czeka ciebie? Sprawdź horoskop finansowy dla swojego znaku zodiaku.

Baran (21.03 – 19.04)

Baran otrząśnie się z wydarzeń, które zaburzały jego osąd. Uda mu się efektywnie spędzać każdą chwilę. Dzięki temu zabłyśnie w pracy i da się zapamiętać kierownictwu na przyszłość. Osoby, które prowadzą własną działalność, wpadną w oko nowym klientom i zdobędą nową pulę odbiorców.

Byk (20.04 – 20.05)

Byk powinien teraz postępować trochę ostrożniej niż zwykle w sprawach finansowych. Podejmowane decyzje mają większy niż zazwyczaj margines błędu. Coś odbiera ci charakterystyczną pewność siebie i charyzmę. Odszukaj źródło problemu, inaczej sporo stracisz.

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Bliźnięta znajdą się w pewnym zawieszeniu finansowym. Pewna sytuacja sprawi, że nie będą mogły samodzielnie podjąć żadnej większej decyzji w kwestii wydatków. Czas opłat i rachunków zacznie niepokojąco naglić. Bliźniak może zbliżyć się do bycia pod kreską w tym tygodniu.

Rak (21.06 – 22.07)

Rak otrzyma propozycję wyjazdu, który sprzyja jego pasjom. Mimo że sytuacja finansowa może nie być szczególnie korzystna, w tym wypadku wszelkie wydatki są wskazane. Dzięki temu uda ci się na dłużej zatrzymać uczucie lata i wakacji. To uskrzydli cię na dalsze tygodnie.

Zobacz też: 

Lew (23.07 – 22.08)

Lew zacznie powoli poddawać się jesiennej aurze. Najchętniej rzuciłby wszystko i wrócił w egzotyczne kraje lub nad morskie wybrzeża. Przesilenie jesienne sprawi, że desperacko będzie szukał sposobów na choć chwilowe przywrócenie letniej energii. To może pociągnąć za sobą wiele niepotrzebnych wydatków.

Zobacz także:

Panna (23.08 – 22.09)

Panna powinna skupić wszystkie swoje siły na sprawach finansowych. Tylko wtedy uda się jej zakończyć sprawę, która kosztowała ją sporo czasu i pieniędzy. Los pomoże ci znaleźć rozwiązanie nawet wtedy, gdy porzucisz nadzieję. Zwróć uwagę na nadchodzące wiadomości i telefony.

Waga (23.09 – 22.10)

Waga niemal przegapi ważny termin spłaty jakiejś sprawy finansowej. Jak najszybciej przejrzyj wszystkie dokumenty i listy, by odnaleźć zaległe opłaty lub wnioski do złożenia. Na przyszłość zapisuj tego typu terminy w dobrze widocznym miejscu i mówi o nich przynajmniej pięciu osobom w twoim otoczeniu.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Skorpion pokusi się o zrobienie pierwszego kroku do założenia nowego biznesu. Osoby, które pracują na etat, będą rozważać założenie własnej firmy. Ci, którzy je mają, zastanawiać się będą nad rozszerzeniem działalności. Choć wszystko wskazuje na pozytywny obrót spraw, lepiej sprawdź szczegóły dwa razy.

Przeczytaj też o: 

Strzelec (22.11 – 21.12)

Strzelec może natrafić na szansę łatwego zarobku. Wystarczy tylko, że poświęcisz trochę czasu i swój wizerunek. Nie będzie to typowa praca ani zlecenie. Problem tkwi w tym, że trudno przewidzieć, jaka przyszłość wiążę się z tą gałęzią biznesu. Skorzystaj głównie wtedy, gdy pilnie potrzebujesz gotówki.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Koziorożec ma szansę wykazać się jako mentor i nauczyciel. Pewien zdesperowany przyjaciel poprosi cię o kilka rad w temacie poszukiwania pracy, oszczędzania lub finansów w ogóle. Jeśli nie chcesz stracić jego zaufania, podejdź do tematu bardzo poważnie. Jego powodzenie może przynieść sukces także i tobie.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Wodnik może mieć sporo problemów w finansach. Znajdzie się na celowniku oszustów, którzy żerują na naiwności ludzi. Jeśli teraz ktoś przedstawi ci ofertę, która jest zbyt piękna, by była prawdziwa, to zapewne tak właśnie jest. Nie kupuj okazyjnie i nie podawaj swoich danych, inaczej przepadną twoje oszczędności.

Ryby (19.02 – 20.03)

Ryby wyjątkowo dobrze przyjmą czas jesiennego przesilenia. W myślach będą już niemal planować święta i kupować prezenty. Dzięki temu mogą dodać energii innym i rozjaśnić ich dni. Jeśli masz w swoim kręgu znajomych kogoś spod znaku Lwa, weź go na zakupy i pomóż mu przejść ten trudny okres.

Sprawdź też: