Horoskop finansowy tygodniowy 16-22 października 2023 r. uchyla przed nami tajemnicę przyszłości. Jak się okazuje, nie wszystkie znaki zodiaku czeka powodzenie w finansach. Dowiedz się, kto musi szczególnie uważać.

Przeczytaj także:

Baran (21.03–19.04)

Baran powinien pilnować portfela, ponieważ w tym tygodniu w jego orbicie pojawi się osoba, które nie ma wobec niego szczerych intencji. W przypadku chęci podjęcia poważnej inwestycji Baran powinien dać sobie czas na zastanowienie. Inaczej wpadnie w tarapaty.

Byk (20.04–20.05)

Byk będzie podirytowany, ponieważ nie wszystko pójdzie po jego myśli i wyda więcej, niż planował. Pod koniec tygodnia frustracja tylko wzrośnie. W jego orbicie pojawią się darmozjady, które będą liczyć na dobre serce Byka.

Bliźnięta (21.05–20.06)

Bliźnięta mogą zacząć świętować, ponieważ wszystkie ich plany inwestycyjne się spełnią. Już w połowie tygodnia wraz z bliskimi zacznie snuć marzenia. Jeśli obecna tendencja w finansach się utrzyma, niedługo staną się one rzeczywistością.

Zobacz także:

Rak (21.06–22.07)

Rak w ogóle nie będzie miał głowy do pieniędzy i całą odpowiedzialność za wydatki i płacenie rachunków sceduje na bliskich. Sama myśl, że będzie musiał coś zaplanować i wydać, przyprawi go o ciarki. W 2 połowie tygodnia możliwy dopływ dodatkowej gotówki.

Zobacz także:

Lew (23.07–22.08)

Lew, który marzy o wielkiej karierze, ma wielką szansę wejść na sam szczyt. Pojawi się nie tylko wiele sensownych ofert, ale i odezwą się do Lwa z dobrą propozycją współpracy. Gwiazdy radzą, by przed podpisaniem czegokolwiek, uważnie przeczytać dokument.

Panna (23.08–22.09)

Panna musi zakasać rękawy do roboty, ponieważ poważne wydatki osłabiły jej możliwości finansowe. Na szczęście pewna osoba będzie miała dla niej nie tylko dobrą radę, ale i ofertę pracy. W połowie tygodnia Panna powinna wykonać rytuał oczyszczający energię pieniędzy.

Waga (23.09–22.10)

Waga będzie narzekać i grymasić, ponieważ w jej mniemaniu los jej nie sprzyja. Zdaniem gwiazd jest dokładnie odwrotnie. Dopóki nie otworzy się na świat i możliwość zarabiania wielkich pieniędzy, nic się nie zmieni. Ten tydzień okaże się przełomowy.

Skorpion (23.10–21.11)

Skorpion zostanie postawiony w trudnej sytuacji. Podjęcie zobowiązania będzie wiązało się z koszmarnym ryzykiem, a nawet stratą wielkich pieniędzy. Jednak bliscy będą liczyli na hojny gest Skorpiona. Jeśli się zgodzi dla dobra rodziny, ta historia będzie miała kiepski finał.

Strzelec (22.11–21.12)

Strzelec będzie sobie pluł w brodę, ponieważ poniesie się emocjom i kupi rzeczy, których nie potrzebuje. Zdaniem gwiazd najgorszy dzień na zakupy to czwartek. Dlatego w pierwszej połowie tygodnia zodiakalne Strzelce powinny przygotować nie tylko dokładną listę zakupów, ale i amulet chroniący przed złym okiem.

Sprawdź: 

Koziorożec (22.12–19.01)

Koziorożec będzie skakał ze szczęścia. Nadchodzący tydzień zapowiada się rewelacyjnie. Gwiazdy wezmą Koziorożca pod swoje skrzydła i wszystkie jego finansowe plany spełnią się nadwiązką. Może także liczyć na powodzenie w grach liczbowych.

Wodnik (20.01–18.02)

Wodnik musi zmierzyć się z kłopotami w pracy. Stresu przysporzy mu także nieciekawa sytuacja finansowa w domu. Bliska mu osoba straci świadczenie finansowe lub będzie je otrzymywała w okrojonej formie. Czas zacząć się rozglądać za nową pracą.

Ryby (19.02–20.03)

Ryby czeka emocjonujący tydzień. Początek tygodnia zacznie się fatalnie, ale na szczęście po kilku dniach pojawi się znacząca odmiana. Mimo wszystko to nie jest najlepszy czas na podejmowanie poważnych zobowiązań. Aura Ryb będzie niestabilna.