Horoskop finansowy tygodniowy 13-19 listopada 2023 roku wskazuje, jak upłyną nam najbliższe dni pod względem aury pieniędzy. Uwaga na początek tygodnia, ponieważ 13 listopada kosmiczna kumulacja w nowiu Księżyca podsunie nam sporo złych pomysłów w finansach. Energia tych zjawisk potrwa jeszcze kilka dni, kiedy to powinniśmy zapomnieć o zakupach. Tylko jeden znak zodiaku może skorzystać z tego układu. Kto będzie szczęśliwcem? Sprawdź horoskop finansowy na ten tydzień dla twojego znaku zodiaku.

Baran (21.03 – 19.04)

Baran może się teraz niecierpliwić i odczuwać frustrację. Jego plany i inwestycje utkną w martwym punkcie, a Baran będzie musiał dobrze pogłówkować, jak wyjść z niego bez strat. Te analizy i podchody zajmą mu myśli na cały tydzień. Pozytywną energię może wprowadzić Rak, który ma teraz szczęście.

Byk (20.04 – 20.05)

Byk dostanie wielką szansę od losu na spełnienie życzenia, które od dawna chodziło mu po głowie. Uda się, jeśli skorzysta z mocy deszczu meteorów z roju Taurydów. Energia spadających gwiazd w jego własnym znaku przywróci mu optymizm oraz nadzieję na lepszą przyszłość. Może wreszcie zacząć planować coś wielkiego.

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Bliźnięta po weekendzie dalej będą przytłoczone rzeczywistością. Powinny postarać się trzymać emocje na wodzy. Ujścia dla uczuć szukać będą w pocieszających zakupach. To jednak nie jest dobry wybór, ponieważ w tym tygodniu dopadnie je finansowy pech. Bliźnięta nie natrafią na żadne okazje, a wręcz przeciwnie – stracą więcej, niż planowały.

Rak (21.06 – 22.07)

Rak przez swoją postawę – na opak wszystkiemu i wszystkim – narazi się na krytykę. Okaże się jednak, że to on miał rację, a zwłaszcza w sprawach finansowych. Rak będzie największym szczęśliwcem w tym tygodniu. Jeśli tylko uda mu się podjąć dobrą decyzję w kwestii wydatków, rozbije bank i zyska na długi czas.

Zobacz też: 

Lew (23.07 – 22.08)

Lew będzie mierzył się z chaosem w emocjach już od początku tygodnia. Z tego powodu może podjąć kilka złych decyzji, które będą fatalne w skutkach. Nietrafione zakupy i błędy w inwestowaniu mogą nawet doprowadzić Lwa do ruiny. Lepiej odpuścić sobie wszelkie ważne operacje finansowe i poprosić o pomoc przyjaciela.

Zobacz także:

Panna (23.08 – 22.09)

Panna w tym tygodniu bardzo rozsądnie podejdzie do spraw finansowych. Pewna sytuacja da jej do myślenia i każe docenić to, co ma. Zamiast więc szukać rozrywek i błyskotek, skieruje myśli ku rodzinie i przyjaciołom. Może warto zacząć planować powoli święta i inne zimowe przedsięwzięcia? Im szybciej, tym lepiej.

Waga (23.09 – 22.10)

Waga będzie miała na oku niezłą finansową okazję. Kłopot w tym, że niełatwo będzie się do niej dobrać. Wadze zabraknie wiedzy i kontaktów, aby skorzystać w pełni z szansy. Może postawić na szali swoje spokojne życie i spróbować sięgnąć po coś wielkiego albo obejść się smakiem. Kolejna taka okazja nadejdzie dopiero zimą.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Skorpion poczuje się teraz bombardowany dobrymi pomysłami na zarobek. Plany, propozycje i projekty będą sypać się u niego jak z rękawa. Z wrażenia przegapi jednak najlepszy czas na ich realizację. Nie ma jednak powodów do złości czy zmartwień, bo wkrótce dobra energia powróci. Trzeba cierpliwie poczekać.

Przeczytaj też: 

Strzelec (22.11 – 21.12)

Strzelec spróbuje porwać się z motyką na Słońce, ale nie uda się jego chytry plan. Osoby spod tego znaku zodiaku nie powinny teraz ryzykować w sprawach finansowych pod żadnym pozorem. Wisi nad nimi groźba wielkich strat i popadnięcia w długi. Tylko ostrożność uratuje je od finansowej pułapki.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Koziorożec bardzo będzie chciał pochwalić się swoją wizją prowadzenia finansów. To jednak nie jest czas sprzyjający dzieleniu się sukcesami. Każda przechwałka wzbudzi sporą dozę zazdrości w słuchaczach Koziorożca. Złorzeczenia mogą przełożyć się na straty, więc lepiej siedzieć cicho i robić swoje.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Wodnik przekona się, że co nagle, to po diable. Nie warto gonić za okazją, bo może w biegu i tak straci się czas oraz pieniądze. Na jaw wyjdzie, że Wodnik więcej by zyskał, gdyby zdał się na ślepy los. Ten tydzień nie sprzyja kupowaniu na zapas, sprawianiu innym prezentów i inwestowaniu w siebie.

Ryby (19.02 – 20.03)

Ryby otrzymają zastrzyk finansowy do swojego domowego budżetu. Jeśli jednak od razu zaczną wydawać pieniądze, wpływy na nic się nie zdadzą. Ryby muszą uważać, bo gotówka może przeciekać im przez palce, a nawet najwyższe kwoty zaczną rozpływać się w powietrzu. Czas prześledzić spis wydatków.

Sprawdź też: