Horoskop finansowy tygodniowy 11-17.09.2023 r. to wskazówka, jak potoczą się twoje losy w pracy, finansach i kwestiach pieniężnych. Połowa września może być intensywnym okresem ze względu na rozpoczęcie nowego roku numerologicznego. To idealny czas na podsumowania, rozliczenia i analizy. Zbiegnie się to z nowiem Księżyca w Pannie, co wyznaczy doskonały moment na nowe początki, projekty i wyzwania. Jak te wydarzenia wpłyną na twój znak zodiaku? Sprawdź nasz tygodniowy horoskop finansowy.

Baran (21.03 – 19.04)

Baran powoli odzyska finansową równowagę. Dzięki ostrożności, która dyktowała mu warunki kilka dni wcześniej, nie ulegnie żadnemu oszustwu. Zachowaj ten stan na nieco dłużej, a skorzystasz ty i osoby w twoim otoczeniu. Na wszystkich wpłynie bowiem atmosfera oszczędności i ograniczonego zaufania do wydatków.

Byk (20.04 – 20.05)

Byk doskonale wie, jak radzić sobie z pieniędzmi. Nawet on jednak podejmuje czasem nie najlepsze decyzje. W tym tygodniu skusi się na zakup czegoś, o czym zawsze marzył. Ta inwestycja okaże się jednak mocno nietrafiona, a dokonać zwrotu lub wymiany nie będzie łatwo. Musisz uzbroić się w cierpliwość i wytrwałość.

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Bliźnięta dostaną nauczkę, że nie zawsze ich zdanie jest najważniejsze i najlepsze. Kilka razy okaże się, że warto ustąpić i zgodzić się na propozycję kogoś innego. Weź pod uwagę, że bywasz omylny, choć jest to niełatwe do przełknięcia. Czasem liczy się więcej korzyści, niż tylko samolubny zysk.

Rak (21.06 – 22.07)

Rak postanowi położyć wszystko na jedną kartę. Początkowo prognozy będą bardzo korzystne, jednak szybko okaże się, że pomysł nie był najlepszy. Zadbaj o to, by zawczasu się wycofać, inaczej pieniądze przepadną, a ty zostaniesz z niczym. Schowaj dumę do kieszeni.

Zobacz też: 

Lew (23.07 – 22.08)

Lew ujrzy wreszcie promyk światła w swoim mrocznym miejscu. Dzięki pomocy znajomego wyjdziesz na plus w swoich działaniach. Zakończ ryzykowne działania i wyklucz wszelkie wydatki, które nie są konieczne. Każda oszczędzona złotówka zacznie liczyć się potrójnie.

Zobacz także:

Panna (23.08 – 22.09)

Panna powinna zacząć robić porządny bilans zysków i strat z okresu wakacji. Jeśli szalała, dobrze się bawiła i kupowała ponad miarę, teraz przyjdzie odciąć się od letniego stylu. Tak czy inaczej, finanse nagle staną w miejscu, a ty nie będziesz mogła nic z tym zrobić. Wykorzystaj ten czas na zaplanowanie następnych kroków.

Waga (23.09 – 22.10)

Waga odkryje, że jej nowe hobby może stać się źródłem stałych dochodów. To, co wydawało ci się lekkie, łatwe i przyjemne, rozwinie się w złoty interes. Zacznij od kręgu najbliższych ci osób, a następnie oferuj swoje usługi coraz dalej. Wbrew pozorom masz ogromne szanse na powodzenie.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Skorpion pozna osobę, która może stać się jego partnerem w interesach. Połączą was wspólne pasje i podobne podejście do spraw finansowych. Razem możecie stworzyć coś wielkiego, jest jednak pewien haczyk. Dowiedz się jak najwięcej o przeszłości nowego przyjaciela.

Przeczytaj też o: 

Strzelec (22.11 – 21.12)

Strzelcowi wpadnie w ręce coś wyjątkowo cennego. Weź pod lupę wszelkie prezenty, podarunki, a nawet zupełnie przypadkowe znaleziska. Los poddaje cię próbie i obserwuje twoją spostrzegawczość. Możesz sporo zyskać na dokładnej analizie i badaniu rynku. Strzeż swojego drobiazgu jak oka w głowie.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Koziorożec będzie otrzymywał mieszane sygnały w sferze finansów. To uda mu się zarobić niezłą sumkę, to straci sporą kwotę. Pieniądze będą przeciekać mu przez palce, a nie pomoże nawet słynna oszczędność i skrupulatność Koziorożca. Najlepsze, co możesz teraz zrobić, to przestać się zamartwiać. Wkrótce sprawy wyjaśnią się same.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Wodnik powinien wykorzystać energię nowych początków w tym tygodniu. Zrób porządki w domu, wyrzuć wszystkie niepotrzebne graty, a inne rzeczy sprzedaj lub oddaj. Na niektórych z nich możesz nawet nieźle zarobić. Pieniądze przydadzą ci się na naukę, rozwój i nowe, drobne inwestycje.

Ryby (19.02 – 20.03)

Ryby przez swoją niefrasobliwość mogą przegapić ważną informację. Koniecznie śledź wiadomości, a przynajmniej doniesienia o świadczeniach, dokumentach i oficjalnych sprawach. Trzymaj rękę na pulsie, inaczej później będziesz pluć sobie w brodę, że skorzystali wszyscy poza tobą.

Sprawdź też: