Horoskop finansowy na listopad 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku jasno wskazuje, co nas czeka w przyszłości. Dowiedz się, komu los przyniesie fortunę, a kto będzie musiał zacisnąć pasa.

Czytaj także: 

Baran (21.03–19.04)

Baran będzie planował wielkie przedsięwzięcie i ma już nawet zaoszczędzone pieniądze. Niestety czeka go rozczarowanie, ponieważ realizacja planów rozłoży się w czasie i Baranowi zabranie poczucia efektu wow. Jednak na święta bliscy będą mogli podziwiać nowe wnętrza lub nowy nabytek.

Byk (20.04–20.05)

Byk poczuje się oszukany, ponieważ obietnice o podwyżce, awansie lub dodatkowych pieniądzach okażą się tylko pustymi słowami. To sprawi, że zacznie się rozglądać za nową pracą. Gwiazdy radzą, żeby w tej sprawie zaciągnąć języka u znajomych.

Bliźnięta (21.05–20.06)

Bliźnięta czeka sporo nieplanowanych wydatków, na szczęście nie będą musiały ich wszystkich pokryć ze swojej kieszeni. Niemniej, pod koniec listopada poczują się wyczerpane ciągłym uzupełnianiem braków. Będą z tego powodu sporo narzekać.

Rak (21.06–22.07)

Rak kompletnie nie będzie zawracał sobie głowy sprawami finansowymi, ponieważ myślami będzie wciąż przy ukochanej osobie. Jednak w połowie listopada poczuje nagły zryw i wybierze się na zakupy z myślą zrobienia sobie miłej niespodzianki.

Lew (23.07–22.08)

Lew będzie próbował zakupami poprawić swoje samopoczucie, co mocno nadwyręży jego budżet. Dojdą też inne wydatki, a to sprawi, że pod koniec listopada nie będzie mógł pozwolić sobie na żadne szaleństwa. Gwiazdy radzą, by nie kupować pod wpływem impulsu.

Zobacz także:

Panna (23.08–22.09)

Panna z rozwagą podejdzie do finansów, a nawet zacznie zaciskać pasa. Dopiero gdy uda jej się zbudować finansową poduszkę, przestanie się martwić o przyszłość bliskich. Gwiazdy wskazują, że taka sytuacja potrwa co najmniej do wiosny. 

Czytaj także:

Waga (23.09–22.10)

Waga może liczyć na szczególną przychylność losu, ponieważ w jej zasięgu pojawi się niemała suma. Jeśli tylko zachowa się „po ludzku” i nie sprzeniewierzy swoich intencji, czeka ją niezwykle miłe zakończenie miesiąca.

Skorpion (23.10–21.11)

Skorpion zacznie listopad z przytupem i pełen nadziei na wielkie zyski, wyda sporą sumkę. Los potrzyma go chwilę w niepewności, ponieważ pewne nieplanowane opóźnienia sprawią, że obiecana kwota pojawi się na koncie dopiero tuż przed grudniem.

Strzelec (22.11–21.12)

Strzelec zrozumie, że minął się ze swoim powołaniem, a zmiana branży przyczyni się do wyższych zarobków. Musi uzbroić się w cierpliwość i wszystko dobrze rozplanować, bo proces zmian nie będzie krótki. Gwiazdy radzą, by wykonał mocny rytuał na pieniądze.

Czytaj także:

Koziorożec (22.12–19.01)

Koziorożec będzie miał nad czym myśleć, ponieważ w pierwszej połowie listopada otrzyma intratną propozycję. Jednak to będzie związane z radykalną zmianą i wywróceniem swojego życia do góry nogami. Zanim podejmie decyzję, powinien ją skonsultować z bliskimi.

Wodnik (20.01–18.02)

Wodnik będzie niepocieszony, ponieważ od dawna zamierzał zainwestować w siebie. Niestety, gdy w końcu znajdzie na to czas, to nie widzi nic, co sprawiłoby mu radość. Zamiast ulegać negatywnym emocjom, oddaj się medytacji lub wyjdź na spacer. Pieniądze nie zając.

Ryby (19.02–20.03)

Ryby otrzymają od losu wyjątkowy prezent, a do kieszeni wpadnie im ładna sumka. Jednak, zamiast cieszyć się z dodatkowego zastrzyku finansowego, Ryby będą rozmyślać nad tym, na co je wydać. Gwiazdy wskazują, że w pewnych sytuacjach warto szybko działać.

Czytaj także: