Horoskop erotyczny na weekend: Baran

Baran to znak zodiaku należący do żywiołu ognia. Oznacza to, że ma silną, ognistą osobowość i potrafi być wybuchowy. Osoby spod znaku Barana są zazwyczaj pewne siebie w życiu i.. w łóżku! Wiedzą czego chcą i nie boją się o to prosić. W ten weekend Barany w długoterminowych związkach czeka jednak lekkie ochłodzenie. Zamiast rozmawiać o swoich potrzebach, warto czasami dopuścić do głosu drugą stronę. Jak mówi stare przysłowie, „do tanga trzeba dwojga”. 

Barany najlepiej w sferze seksualnej zrozumieją się z równie silnym znakiem zodiaku. Potrzebują pewnego siebie partnera, z którym będzie mógł spełniać swoje fantazje erotyczne. Barany bez słów zrozumieją się z Lwem, Strzelcem i Wodnikiem. 

Horoskop erotyczny na weekend: Byk

Byki nie należą do spontanicznych znaków zodiaku. Są raczej ostrożne, dokładne i systematyczne. Chociaż nie są tak żywiołowe jak ogniste znaki zodiaku, nie można odmówić im namiętności. Niedługo czeka nas pełnia listopadowa w Byku, a to oznacza, że gwiazdy najmocniej będą wpływać właśnie na ten znak. To dobry czas dla wszystkich zodiakalnych Byków, również jeśli chodzi o życie seksualne. W ten weekend nie będziecie narzekać na nudę!

Byk i Panna to jedno z najlepszych astrologicznych dopasowani – także w łóżku. Oprócz tego do Byka pasuje drugi Byk, lub wrażliwy Rak. 

Horoskop erotyczny na weekend: Bliźnięta

Bliźnięta to znak w żywiole powietrza, dlatego zakłada się, że są w bezustannym ruchu i mają otwarty umysł. Zmiana to ich drugie imię. Są bardzo energiczne i nie boją się wyzwań. Osoby w znaku Bliźniąt to zazwyczaj niesamowici flirciarze. Uwielbiają zaloty i erotyczne podchody. W ten weekend uświadomicie sobie, że za mało czasu poświęcaliście ostatnio partnerowi. Czas to nadrobić! 

Świetnym połączeniem są Bliźnięta i Wodnik. Oba znaki są znane ze swojej ciekawości i otwartości, dzięki czemu razem będziecie mogli spełnić swoje najskrytsze erotyczne fantazje. Bliźnięta zrozumieją się również z silnym Baranem. 

Horoskop erotyczny na weekend: Rak

Raki to jedne z najbardziej wrażliwych i uczuciowych znaków zodiaku. Są świetnymi słuchaczami, chociaż sami nie przepadają za rozmowami o własnych odczuciach. W ten weekend osoby spod znaku Raka czekają ekscytujące niespodzianki! Jeśli jesteś singlem, to idealny moment na umówienie się na randkę. Być możem skończy się ona śniadaniem..

Zobacz także:

Raki potrafią być wstydliwe i zamknięte na nowe doświadczenia, dlatego idealnym partnerem będzie dla nich zmysłowy Skorpion. Przełamie w waszym życiu rutynę i sprawi, że wyjdziecie z własnej strefy komfortu. 

Horoskop erotyczny na weekend: Lew

Lew należy do żywiołu ognia, dlatego z natury jest silnym znakiem zodiaku. Wyróżnia się on jednak od Barana i Strzelca tym, że jest najbardziej pewny siebie. Nie boi się popełniać błędów i być w świetle reflektorów. W ten weekend zodiakalne Lwy powinny jednak skupić się na swoim partnerze bądź partnerce. Zapomnijcie o pracy i postawcie swój związek na pierwszym miejscu. Chociaż w życiu jesteście energiczni i szybcy, tym razem zwolnijcie w sypialni. Może warto urozmaicić grę wstępną? Druga osoba na pewno to doceni. 

Lwy najlepiej dogadają się innymi znakami spod żywiołu ognia. Barany i Strzelce zrozumieją waszą silną naturę. Lwy w sypialni świetnie dopasują się również z kochającą dominujących partnerów Wagą. Przeciwieństwa naprawdę się przyciągają!

Horoskop erotyczny na weekend: Panna

Pannami rządzi żywioł ziemi, dzięki czemu są bardzo praktyczne i ugruntowane. Do życia podchodzą dość poważnie, a przez wrodzony perfekcjonizm potrafią być krytyczne wobec innych. Wszystkie Panny czeka teraz cudowny okres. Wenus w Koziorożcu zwiastuje nową dawkę energii, także tej erotycznej. Wykorzystaj ją i jeśli jesteś singlem, otwórz się na ludzi i próbuj nowych rzeczy. Panny w związkach mogą spodziewać się ożywienia w sypialni, na które czekały. 

Panny są bardzo praktyczne, dlatego zakładają, że partner sam powie im, czego od nich oczekuje w sypialni. W łóżku świetnie zrozumieją się z dokładnym Bykiem. Jego cierpliwość przydaje się przy pedantycznej i czepiającej się szczegółów Pannie

Horoskop erotyczny na weekend: Waga

Wagi są zwykle bardzo towarzyskie. Lubią poznawać nowych ludzi i dzięki swoje wrodzonej inteligencji potrafią prowadzić naprawdę ciekawe rozmowy. Osobom spod znaku Wagi brakuje jednak spontaniczności i namiętności. Do uczuć podchodzą z rozsądkiem i rozpalają się powoli. W ten weekend Wagi skupią się raczej na relacji uczuciowej, niż erotycznej. Czekają was jesienne spacery i długie rozmowy z partnerem, których tak potrzebowaliście. 

Rozsądne Wagi zrozumieją się z Baranami, Wodnikami i Bliźniętami. Powinny wystrzegać się natomiast bliższych relacji z Rakami, Skorpionami czy Koziorożcami. 

Horoskop erotyczny na weekend: Skorpion

Mówi się, że Skorpiona to najbardziej tajemniczy, a co za tym idzie erotyczny i zmysłowy znak zodiaku. Nie lubią nudy i raczej unikają stabilizacji. W uczuciach nie zna kompromisów i jeśli cię pokocha – to na zabój. W ten weekend Skorpiony będą potrzebować stabilizacji. Po burzliwym okresie w związku nareszcie wypłyniecie na spokojne wody. Zamiast na dotyku, skupcie się na komunikacji. 

Skorpionowi przyda się ktoś, kto nauczy go panować nad emocjami. Do tego świetnie sprawdzi się zachowawczy Koziorożec. W łóżku Skorpiony zrozumieją się także z żywiołowymi Baranami. To połączenie to jedna z najgorętszych zodiakalnych par. We dwoje nie doświadczycie nudy w sypialni.

Horoskop erotyczny na weekend: Strzelec

Strzelec to trzeci po Baranie i Lwie znak spod żywiołu ognia. Cechuje się pozytywnym nastawieniem do świata, a w związku potrzebuje poczucia wolności i szaleństwa. Nie lubi nudy, zazdrości w związku i osób zbyt wrażliwych. Po intensywnej pracy nad sobą, Strzelce nareszcie zostaną nagrodzone. W ten weekend czeka was dużo spotkań towarzyskich – tych przyjacielskich, jak i romantycznych. Być może niektóre z nich skończą się czymś więcej niż tylko kolacją. 

Żywiołowe i szczere Strzelce potrzebują silnego partnera. Świetnie zrozumieją się z równie energicznym Baranem. Dwa ognie mogą oznaczać tylko jedno - ogromną namiętność. 

Horoskop erotyczny na weekend: Koziorożec

Koziorożce są niezwykle zdyscyplinowane i zachowawcze. Na pierwszy rzut oka mogą wydać się wręcz zimne, jednak to tylko pozory. Koziorożce są przyjacielskie, lojalne i zawsze wspierają ukochaną osobę. Tydzień ciężkiej pracy uważamy za skończony, dlatego w ten weekend Koziorożce powinny skupić się na zasłużonej zabawie. Jeśli zgodnie z obietnicą poświęcicie czas drugiej połówce, wasz weekend zapowiada się naprawdę gorąco. 

Nieśmiałe Koziorożce potrzebują partnera, który pomoże im otworzyć się na nowe doświadczenia. Kimś takim może być zmysłowy Skorpion. W łóżku osoby spod znaku Koziorożca zrozumieją się także z Bliźniętami i Bykami. 

Horoskop erotyczny na weekend: Wodnik

Wodnikami rządzi żywioł Wody. To urodzeni indywidualiści i artyści. To osoby o silnej osobowości, które nie boją się mówić tego, co myślą i lubią stawiać na swoim. Przez to potrafią być trudnymi partnerami i często muszą uczyć się zawierania kompromisów. W ten weekend poczujesz, że ty i twój partner potrzebujecie więcej czasu we dwoje. To idealna okazja do wyjścia z rutyny i wypróbowania nowych fantazji czy pozycji seksualnych. 

Wodniki to osoby o mocnych charakterze, dlatego potrzebują pewnego siebie partnera. Idealnie zrozumie się z ognistym Baranem. Wodnikowi do gustu przypadnie również racjonalna Panna. Znaki zodiaku potrafią wydobyć z siebie to, co najlepsze – także w sypialni. 

Horoskop erotyczny na weekend: Ryby  

Ryby to niezwykle towarzyski znak zodiaku. Są ciekawe świata i nowych ludzi. Podobnie jak inne znaki, którymi rządzi żywioł wody, Ryby potrafią być zmienne w swoich nastrojach i plany podporządkowują samopoczuciu. W miłości to zazwyczaj wieczni romantycy, szukający swojej drugiej połówki. Ryby czeka teraz niezwykle ekscytujący czas. Nie tylko w ten weekend, ale przez cały listopad! To idealny czas na eksperymentowanie z partnerem, albo nowe romantyczne uniesienia. Korzystajcie z dobrej passy!

Ryby, chociaż towarzyskie, potrzebują stabilizacji w związku. Marzą o wielkiej miłości jak z filmu, dlatego czasami kończą jedynie z wielkim rozczarowaniem. Romantyczne Ryby idealnie zrozumieją się z wrażliwymi Rakami. Te dwa najbardziej zmysłowe znaki zodiaku to gwarancja niepowtarzalnych doznań!