Drażliwy Baran, melancholijne Ryby, pracowite Bliźnięta i pechowa Panna. Na szczęście jeden ze znaków zodiaku okaże się prawdziwym przyjacielem. Co jeszcze cię czeka? Sprawdź horoskop dzienny na środę 7 grudnia 2022 i dowiedz się, kto ma dziś pecha, a kto szczęście w miłości.

Horoskop dzienny na środę 7 grudnia 2022 –  Baran

Baran będzie dzisiaj drażliwy i niespokojny. Być może popadnie w skrajne emocje: wielki entuzjazm lub poczucie olbrzymiej klęski. Jednak wieczorem, gdy emocje nieco ostygną, Baran przekona się, że gra nie była warta świeczki.

Horoskop dzienny na środę 7 grudnia 2022 – Byk

Byk będzie dziś rozkojarzony, a jego myśli skupione na domowych obowiązkach. W pracy będzie mało towarzyski, jednak dzięki pomocy Panny uda mu się wywiązać ze wszystkich obowiązków zawodowych. Być może, zamiast kolejnej kawy warto pomyśleć o odpoczynku?

Horoskop dzienny na środę 7 grudnia 2022 – Bliźnięta

Bliźnięta zaczną dzień bardzo pracowicie, a cały dzień minie pod znakiem podróży. Aby uniknąć zamieszania i niepotrzebnych nerwów przed wyjściem z domu sprawdź, czy na pewno zabrałeś klucze. Popołudnie zapowiada się leniwie.

To może cię zainteresować:

Horoskop dzienny na środę 7 grudnia 2022 – Rak

Rak wyciągnie dzisiaj pomocną dłoń i to nie tylko do jednej osoby. Już od rana bliscy będą się zwracać do Raka o pomoc, co nieco skomplikuje jego plan dnia. Na szczęście do godziny 15 wszystkie trudności zostaną rozwiązane.

Horoskop dzienny na środę 7 grudnia 2022 – Lew

Lew będzie mocno zajęty i czeka go dzisiaj dużo pracy. Na szczęście szef zauważy jego starania i ambicje, a to najprawdopodobniej przełoży się na przedświąteczną premię. W miłości stabilnie. Ukochana osoba stale o tobie myśli. 

Zobacz także:

Horoskop dzienny na środę 7 grudnia 2022 – Panna

Panna wstanie dzisiaj lewą nogą i od rana wszystko będzie nie tak jak trzeba. Jak pech to pech, bo po południu może wydarzyć się coś, co będzie wiązało się z rozczarowaniem i niepotrzebnymi nerwami. Spokój Panny odzyskają dopiero wieczorem. Pomocna będzie gorąca herbata z miodem.

Zobacz także:

Horoskop dzienny na środę 7 grudnia 2022 – Waga

Waga powinna pamiętać, że wszelkie niepowodzenia są tylko przejściowe, a wsparcie bliskich pomoże wyjść z każdej opresji. Popołudniowe zakupy zakończa się sukcesem. Czy to będzie kupno świątecznego prezentu w dobrej cenie?

Horoskop dzienny na środę 7 grudnia 2022 – Skorpion

Skorpion będzie dzisiaj wyjątkowo radosny, a na dodatek szczęście mu sprzyja. Za co dzisiaj się nie zabierze, przyniesie mu sukces. To dobry dzień do podejmowania ważnych decyzji, także tych związanych z pieniędzmi. Możliwa wygrana w totolotka.

Horoskop dzienny na środę 7 grudnia 2022 – Strzelec 

Strzelec będzie dzisiaj spragniony przygód i trudno mu będzie wysiedzieć w jednym miejscu. Udzieli mu się atmosfera świąt i zamiast na porządkach, całą energię skupi na świątecznych dekoracjach. Na szczęście mogą liczyć na pomoc rodziny.

Przeczytaj:

Horoskop dzienny na środę 7 grudnia 2022 –  Koziorożec

Koziorożec odkryje dzisiaj jakąś pilnie strzeżona tajemnicę lub sekret. Pod koniec dnia dojdzie do konfrontacji, a Koziorożec może zostać niesłusznie obwiniony za rozsiewanie plotek. Na szczęście, ostatecznie wszystko się dobrze skończy.

Horoskop dzienny na środę 7 grudnia 2022 – Wodnik

Wodnik będzie dzisiaj wyjątkowo zabiegany i przeciążony obowiązkami.  Ku swojemu zdziwieniu odkryje, że domowe obowiązki mogą być czystą przyjemnością. Szczególnie jeśli zaangażuje bliskich do pomocy. W małżeństwie miłość kwitnie.

Horoskop dzienny na środę 7 grudnia 2022 – Ryby

Ryba będzie dzisiaj melancholijna i jedyne co jej będzie potrzebne do szczęścia to dobra książka, kubek gorącej czekolady i ciepły kocyk. To dobry moment na wypoczynek. Przed świętami Ryby czeka jeszcze sporo pracy.