Sobota to dzień sprzyjający relaksowi. Nie każdemu jednak będzie dane oderwać umysł i odpocząć. Na niektórych czekają wyzwania przygotowane przez gwiazdy. Sprawdź, czy ty też będziesz musiał dać z siebie więcej. Przeczytaj horoskop dzienny na 22 października 2022 roku, w którym wszystko jest zapisane. 

Horoskop dzienny na sobotę 22 października 2022 - Baran

Baran powinien dziś zadbać o siebie. Ostatnio nie jest w najlepszej kondycji. Właśnie dlatego lepiej, żeby poświęcił sobotę na relaksujący masaż lub ciepłą kąpiel oraz domowe SPA. To pomoże mu dojść do siebie. 

Zobacz także: 

Horoskop dzienny na sobotę 22 października 2022 - Byk 

Byk będzie miał dziś ochotę na zacieśnianie więzi z innymi ludźmi. Dlatego powinien poświęcić sobotę rodzinie, a popołudnie spędzić z przyjaciółmi. Tylko dzięki nim będzie w stanie pozytywnie nastroić się na cały nadchodzący tydzień. 

Horoskop dzienny na sobotę 22 października 2022 - Bliźnięta

Bliźnięta powinny dziś trzymać nerwy na wodzy. Ktoś będzie próbował wyprowadzić je z równowagi. Lepiej nie dać się sprowokować, bo to może się skończyć karczemną awanturą, która nie wpłynie pozytywnie na nastrój Bliźniąt. 

Horoskop dzienny na sobotę 22 października 2022 - Rak

Rak nie zamierza dziś pędzić. Gwiazdy sprzyjają jego odpoczynkowi. Powinien poświęcić czas bliskim i oddać się wyłącznie przyjemnościom. Dzięki temu będzie mógł ukoić skołatane ostatnio nerwy. 

Horoskop dzienny na sobotę 22 października 2022 - Lew

Lew nie jest ostatnio sobą. Być może przytłoczył go nadmiar obowiązków, którym musi sprostać. Przez to trudno będzie mu się w ten weekend zrelaksować. Powinien jednak spróbować oderwać umysł choć na chwilę. 

Horoskop dzienny na sobotę 22 października 2022 - Panna

Panna będzie dziś bardzo towarzyska i postanowi spędzić dzień w gronie znajomych. Musi jednak uważać, bo ktoś nie życzy jej dobrze. Łatwo będzie jej wpaść w zastawioną przez kogoś pułapkę, co skończy się łzami. 

Horoskop dzienny na sobotę 22 października 2022 - Waga

Waga ma dziś szansę na szybsze bicie serca. Spotkanie ze znajomymi może doprowadzić do tego, że spotka na swojej drodze kogoś ciekawego. Warto dać mu szansę i pozwolić sobie na odrobinę zapomnienia. 

Zobacz także: 

Horoskop dzienny na sobotę 22 października 2022 - Skorpion

Skorpion może dziś nastąpić na odcisk wielu osobom. Gdziekolwiek się nie pojawi, będzie na tyle wytrącony z równowagi, że stanie się nieprzyjemny dla otoczenia. Może lepiej spędzić ten dzień sam na sam ze sobą i nieco ukoić nerwy?

Horoskop dzienny na sobotę 22 października 2022 - Strzelec

Strzelec uwielbia, gdy wszystko przychodzi mu łatwo, a dziś na pewno tak się stanie. Od rana wszystko będzie mu wychodzić. Dodatkowo wszyscy dookoła dostosują się do pedantyzmu Strzelca i sprawią mu tym wiele radości. 

Horoskop dzienny na sobotę 22 października 2022 - Koziorożec

Koziorożec będzie dziś duszą towarzystwa. Każdy będzie miał ochotę na spotkanie z nim, co z pewnością połechta jego ego. Może sobie dziś pozwolić na to, żeby być tam, gdzie mu się podoba - ten dzień sprzyja spontaniczności. 

Horoskop dzienny na sobotę 22 października 2022 - Wodnik

Wodnik spędzi dzień z tymi, których kocha. Jego serce wypełni się radością, gdy zobaczy, że bliskie mu osoby nadają na tych samych falach. Powinien jednak uważać na to, co dzieje się w jego głowie. Gwiazdy nie sprzyjają wszystkim przemyśleniom. 

Horoskop dzienny na sobotę 22 października 2022 - Ryby

Ryby stwierdzą, że skoro już mają wolny dzień, mogą go w pełni poświęcić sobie. Mają rację, ale lepiej, żeby nie odpływały za bardzo w marzenia. Może się bowiem okazać, że to przyniesie skutki odwrotne do zamierzonych. 

Zobacz także: