Horoskop dzienny na 1 kwietnia 2023 roku pokazuje, że prima aprilis dla niektórych znaków zodiaku nie będzie łatwym dniem. Są też jednak tacy, którzy świetnie odnajdą się w jego idei. Byk i Koziorożec nie będą mieli zahamować w strojeniu sobie żartów, za to ich ofiarą może paść Panna, którą primaaprilisowe dowcipy doprowadzą do łez. Sprawdź, czy ty też staniesz się łakomym kąskiem dla żartownisiów. 

Baran (21.03-19.04)

Baran nie lubi, kiedy ktoś stroi sobie z niego żarty, dlatego zamierza dziś zachować szczególną czujność. Powinien jednak uważać, żeby nie przesadzić z podejrzliwością. Może się bowiem okazać, że nie uwierzy komuś, kto jest z nim zupełnie szczery.

Zobacz także: 

Byk (20.04-20.05)

Byk dołączy dziś do grona żartownisiów. Kolejne dowcipy będą wylatywały z jego głowy w mgnieniu oka, a niektóre z nich są naprawdę szalone. Musi uważać, żeby nie przesadzić i nie urazić kogoś tym, co mówi. Jeżeli mu się uda, będzie duszą towarzystwa.

Bliźnięta (21.05-20.06)

Bliźnięta będą w towarzyskim nastroju i mają ochotę dobrze się bawić. Dlatego primaaprilisowe żarty nie są im straszne. Pokażą dziś ogromny dystans do siebie, ale też zawstydzą żartownisiów, którzy nie będą mieli wyczucia. 

Rak (21.06-22.07)

Rak nie powinien dziś wychylać się przed szereg. O wiele lepiej zrobi mu dzień sam na sam z ukochaną osobą i schowanie się przed światem pełnym dowcipów. Może bowiem nie odnaleźć się w rzeczywistości, w której ktoś z niego żartuje. 

Lew (23.07-22.08)

Lew nie przepada za prima aprilis, ale tym razem bez problemu przetrwa ten dzień. Co ciekawe, nawet sam postanowi stroić sobie żarty z bliskich mu osób. Dzięki temu przez cały dzień pozostanie w doskonałym humorze.

Panna (23.08-22.09)

Panna zupełnie nie będzie miała dziś dystansu do siebie i wszystkie primaaprilisowe żarty mogą ją irytować. Ktoś "wkręci" ją do tego stopnia, że aż doprowadzi ją do łez. Powinna nieco wyluzować i uświadomić sobie, że to tylko niewinne żarty.

Waga (23.09-22.10)

Waga postanowi dziś zachować spokój i wyrozumiałość. Przekona się, że w ten sposób o wiele łatwiej przetrwać prima aprilis, niż denerwując się na żartownisiów, którzy i tak za nic mają jej bunt. W końcu 1 kwietnia rządzi się swoimi prawami. 

Zobacz także: 

Skorpion (23.10-21.11)

Skorpion będzie się dziś czaił, żeby tylko nie wpaść na żadnego żartownisia. Zacznie zajmować się wszystkim, czym może, aby tylko nie trafić w pułapkę. I całkiem mu się to uda - chyba że ktoś z jego najbliższych postanowi z niego zażartować. 

Strzelec (22.11-21.12)

Strzelec nie będzie dziś w nastroju do żartów, bo zda sobie sprawę, że ostatnio wydał wszystkie swoje oszczędności. Powinien zastanowić się, jak odłożyć trochę gotówki na trudniejsze czasy. Przez to zupełnie zapomni o tym, że dziś prima aprilis. 

Koziorożec (22.12-19.01)

Koziorożec będzie wścibski i może przez to irytować ludzi wokół niego. Zwłaszcza gdy zacznie rzucać niesmaczne żarty, które jego zdaniem będą zabawne, ale w rzeczywistości okażą się okrutne dla osoby, z której sobie je stroi. 

Wodnik (20.01-18.02)

Wodnik będzie dziś duszą towarzystwa i zacznie wszystkich jednoczyć. Gdy ktoś sprawi innej osobie przykrość, od razu obróci to w żart. Będzie doskonałym negocjatorem i uratuje swoich bliskich przed okrucieństwami prima aprilis. 

Ryby (19.02-20.03)

Ryby nie mają dziś ochoty na żarty, ale nie będą im one aż tak przeszkadzać. Zamierzają bowiem lgnąć do ludzi i stać się duszą towarzystwa, więc siłą rzeczy muszą uszanować, że dziś prima aprilis. Ich uśmiech zwróci czyjąś uwagę.

Zobacz także: