Horoskop dzienny na poniedziałek 27 marca 2023 roku pokazuje, że nie wszystkie znaki zodiaku mogą dziś liczyć na przyjemny początek tygodnia. Byk będzie zasmucony, Panna pogrąży się we wspomnieniach, a Ryby zawiodą kogoś bliskiego. Na szczęście niektórzy z nas mogą liczyć na większą przychylność gwiazd. Sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku i zobacz, co przewidziały dla ciebie. 

Baran (21.03-19.04)

Baran wejdzie w nowy tydzień pełen entuzjazmu. Wszystko przyjdzie mu gładko i będzie mógł odnotować sukces, a potem cieszyć się upragnionym relaksem. W ten sposób każdy chciałby zacząć tydzień, więc to prawdziwy szczęściarze.

Zobacz także: 

Byk (20.04-20.05)

Byk nie będzie dziś sobą. Cały dzień może odczuwać smutek i nie będzie umiał odnaleźć się w zaistniałej sytuacji. Sam może nie wiedzieć, dlaczego tak się dzieje, ale powinien sprawiać sobie drobne przyjemności, żeby nieco poprawić sobie nastrój. 

Bliźnięta (21.05-20.06)

Bliźnięta mogą liczyć na to, że ten tydzień zacznie się dla nich rewelacyjnie. Otrzymają dobre informacje, które błyskawicznie poprawią im nastrój i sprawią, że kolejne dni będą pełne entuzjazmu. Powinny podzielić się swoją radością z bliskimi. 

Rak (21.06-22.07)

Rak spędzi ten dzień niezwykle spokojnie. Choć początek weekendu sprzyja raczej pędowi, on nie zamierza się tym przejmować. Wszystkie obowiązki wykona we własnym tempie, a potem pozwoli sobie na odrobinę relaksu i przyjemności. 

Lew (23.07-22.08)

Lew miał niezbyt udany koniec minionego tygodnia, ale dziś może liczyć na to, że los się odwróci. Poukładał sobie wszystko w głowie, więc czas odważnie iść po swoje. Jego entuzjazm udzieli się innym, którzy staną się bardziej mu przychylni. 

Zobacz także:

Panna (23.08-22.09)

Panna może dziś mieć nieco nostalgiczny nastrój. Wszystko dlatego, że pogrążą się we wspomnieniach, z których nie wszystkie będą przyjemne. Powinna wrócić do rzeczywistości i zdać sobie sprawę z tego, że przyszłość maluje się w bardziej kolorowych barwach. 

Waga (23.09-22.10)

Waga będzie dziś tryskać optymizmem. Jej entuzjazm zacznie udzielać się osobom w jej otoczeniu, dzięki czemu wszyscy chętniej podejdą do swoich obowiązków - pomimo tego, że dziś jest piątek. To sprawi, że kolejne dni też będą przyjemne. 

Zobacz także: 

Skorpion (23.10-21.11)

Skorpion będzie dziś poddenerwowany, co na pewno nie wpłynie korzystnie na jego relacje z innymi ludźmi. Powinien trzymać nerwy na wodzy, jeśli nie chce doprowadzić do kłótni. Gdy zacznie krzyczeć na innych, później trudno mu będzie naprawić te relacje. 

Strzelec (22.11-21.12)

Strzelec będzie optymistycznie nastawiony do świata. Choć jest poniedziałek, on zamierza widzieć szklankę do połowy pełną. Dlatego błyskawicznie ukończy swoje obowiązki, a potem odda się szaleństwo, na które ma dziś ochotę. 

Koziorożec (22.12-19.01)

Koziorożec powinien dziś posłuchać swojej intuicji, która z pewnością dobrze mu podpowiada. Tylko w ten sposób nie wpadnie w tarapaty. Warto też, żeby zachował czujność, bo przy nim może się pojawić ktoś, kto nie jest mu życzliwy. 

Wodnik (20.01-18.02)

Wodnik będzie miał dziś głowę pełną pomysłów. Wszyscy w jego otoczeniu docenią jego kreatywność, a on sam poczuje dzięki temu dumę. Powinien uważać tylko na ludzi, którzy będą próbowali kopać pod nim dołki. 

Ryby (19.02-20.03)

Ryby będą zapominalskie i przez to zawiodą kogoś bliskiego. Powinny bardziej zastanowić się nad tym, czy swoim postępowaniem nie sprawiają komuś przykrości. Może się bowiem okazać, że czasami lepiej przełożyć czyjeś uczucia nad dążenie do sukcesu. 

Zobacz także: