Horoskop dzienny na poniedziałek 24 października 2022 roku nie jest łaskawy dla wszystkich znaków zodiaku. Niektórzy z nas będą musieli się natrudzić, żeby pozytywnie rozpocząć nowy tydzień. Jesteście ciekawi, jaki los was czeka? Przekonajcie się sami, czytając horoskop dla swojego znaku zodiaku. 

Horoskop dzienny na poniedziałek 24 października 2022 roku - Baran

Baran od rana będzie pełen energii. Wszystko będzie mu się układać do momentu, aż wróci do domu z pracy. W życiu osobistym mogą bowiem pojawić się ciemne chmury. Baran powinien uważać, jakim tonem odzywa się do bliskich. 

Zobacz także: 

Horoskop dzienny na poniedziałek 24 października 2022 roku - Byk

Byk musi być dzisiaj bardzo ostrożny. W pracy ktoś będzie próbował kopać pod nim dołki. Jeśli zachowa czujność, uda mu się przetrwać ten dzień i wrócić do domu, a tam... sporo niespodzianek. Ktoś będzie chciał sprawić mu przyjemność. 

Horoskop dzienny na poniedziałek 24 października 2022 roku - Bliźnięta

Bliźnięta od jakiegoś czasu nie mają na nic energii. Poniedziałek także nie będzie należeć do najbardziej udanych dni. Żeby go przetrwać, Bliźnięta powinny zachować ostrożność. Inaczej mogą wpaść w pułapkę, którą ktoś na nie zastawił. 

Horoskop dzienny na poniedziałek 24 października 2022 roku - Rak

Rak poczuje, że w jego życiu pojawiła się rutyna. Będzie miał dość tego, że każdy dzień wygląda tak samo. Choć jest raczej domatorem, tym razem poczuje, że potrzebuje przygód. Dlatego postawi na spontaniczność, co wyjdzie mu na dobre. 

Horoskop dzienny na poniedziałek 24 października 2022 roku - Lew

Lew ma dość nieprzyjemnej atmosfery w pracy. Ktoś próbuje za wszelką cenę udowodnić, że nie ma racji. To bardzo go frustruje, a jak wiemy - lepiej nie drażnić Lwa. Dziś zdobędzie się na odwagę, żeby odegrać się za wszystkie przykrości. 

Horoskop dzienny na poniedziałek 24 października 2022 roku - Panna

Panna powinna dziś nastawić się na odhaczanie kolejnych zadań. Ostatnio za bardzo wzięła sobie do serca intuicję i może postawić na spontaniczność, co skończy się źle. Dziś lepiej mieć wszystko poukładane - to nie jest dobry moment na eksperymenty. 

Horoskop dzienny na poniedziałek 24 października 2022 roku - Waga

Waga poczuje się dziś bardzo dotknięta. Ktoś z jej otoczenia postanowi bowiem skrytykować jej zachowanie i podejście do świata. I choć Waga pokaże, że nie obchodzi ją jego zdanie, w rzeczywistości poczuje ukłucie i będzie płakać po kątach. 

Zobacz także: 

Horoskop dzienny na poniedziałek 24 października 2022 roku - Skorpion

Skorpion od rana będzie pełen energii. Musi jednak uważać, żeby za bardzo się nie rozpędzić. Jego spontaniczna natura nie jest dziś dobrze odbierana przez gwiazdy. Lepiej nieco wyhamować i ostrożnie podchodzić do każdego zadania. 

Horoskop dzienny na poniedziałek 24 października 2022 roku - Strzelec

Strzelec będzie dziś czuł irytację. Przez to może nie mieć cierpliwości do ludzi dookoła. Będzie strzelał fochy i odwracał się na pięcie, co może zakończyć się kłótnią. Dla świętego spokoju lepiej schować dumę do kieszeni. 

Horoskop dzienny na poniedziałek 24 października 2022 roku - Koziorożec

Koziorożec nie będzie dziś wierzył we własne umiejętności. Dlatego ten dzień nie będzie dla niego udany do momentu, aż ktoś go pochwali. Komplementy sprawią, że jego humor diametralnie się poprawi. 

Horoskop dzienny na poniedziałek 24 października 2022 roku - Wodnik

Wodnik pokaże się dziś z jak najlepszej strony. W pracy będzie bowiem niezwykle kreatywny i sumienny. Gorzej w domu. Będzie musiał zmierzyć się bowiem z kimś, kogo ostatnio bardzo zranił. Mówienie o uczuciach nie przyjdzie mu łatwo. 

Horoskop dzienny na poniedziałek 24 października 2022 roku - Ryby

Ryby nie będą dziś w nastroju do żartów. Gdy ktoś zacznie się z nich śmiać, pokażą brak dystansu. Nie omieszkają powiedzieć tej osobie, co sądzą i nie będą przebierać w słowach, czym zaskoczą swoje otoczenie. Czasami warto jednak okazać asertywność, bo ostatecznie to może się opłacić. 

Zobacz także: