Horoskop dzienny na piątek 26 maja 2023 roku pokazuje, że wiele znaków zodiaku musi się dziś liczyć z przeciwnościami losu. Wszystkiemu winna jest prognoza astrologiczna na weekend 26-28 maja 2023 roku, która zapowiada nieubłagane zjawisko. Szczególnie muszą uważać Ryby, które popełnią dziś ogromny błąd. A jak ty rozpoczniesz weekend? Sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku i zobacz, co cię dziś czeka. 

Baran (21.03-19.04)

Baran będzie dziś optymistycznie nastawiony do świata. Wszystko zacznie mu się układać i będzie miał sporo sił do realizacji planów. Dzięki temu bez problemu poradzi sobie ze wszystkimi obowiązkami i wykaże się przed kimś, kto wpadł mu w oko. 

Zobacz także: 

Byk (20.04-20.05)

Byk nie będzie miał dziś sił do wykonywania obowiązków, a na jego barki spadnie ich naprawdę sporo. Musi jakoś się przemóc, żeby zrobić przynajmniej to, co konieczne. W przeciwnym razie narobi sobie zaległości na kolejny tydzień.

Bliźnięta (21.05-20.06)

Bliźnięta będą dziś miały sporo energii, którą zamierzają wykorzystać jak najbardziej produktywnie. Ich starania zostaną docenione i mogą liczyć na nagrodę. To jeden z 3 znaków zodiaku, które w ten weekend otrzymają fortunę

Rak (21.06-22.07)

Rak nie będzie miał na nic sił. Najchętniej nie wychodziłby dziś z łóżka. Na niczym nie będzie umiał się skupić i przez to może przegapić szansę, którą daje mu los. Nie zamierza jednak się tym przejmować, tylko będzie leniuchował cały weekend.

Lew (23.07-22.08)

Lew poczuje przypływ energii, ale zapał straci już po chwili. Zaplanuje wiele działań na ten weekend, ale już dziś przekona się, że nie chce mu się ich realizować. Przez to zaczną w nim walczyć dwie siły. Od niego zależy, która z nich wygra. 

Panna (23.08-22.09)

Panna musi postawić na samodyscyplinę. Bez niej bowiem całkiem straci zapał do działania, a dziś powinna jeszcze dać z siebie wszystko. Jeżeli teraz pokaże, na jak wiele ją stać, w weekend będzie mogła odpocząć. Inaczej wpadnie w tarapaty. 

Waga (23.09-22.10)

Waga będzie dziś spokojnym, ale uważnym obserwatorem. Zacznie analizować zachowanie ludzi, którzy znajdują się wokół niej. Dojdzie do ciekawych wniosków, które mogą jej się przydać w przyszłości. Nie powinna jednak się nimi dzielić. 

Zobacz także: 

Skorpion (23.10-21.11)

Skorpion może dziś liczyć na to, że będzie miał głowę pełną pomysłów. Pytanie tylko, czy uda mu się je wcielić w życie. Jeżeli tylko wykorzysta energię, jaką daje mu Księżyc, z pewnością osiągnie sukces. Wszystko zależy wyłącznie od niego. 

Strzelec (22.11-21.12)

Strzelec nie będzie miał dziś nastroju do pracy, ale chętnie spędzi romantyczne chwile z ukochaną osobą. Chce poczuć szybsze bicie serca i zrobi wszystko, aby do tego doszło. Powinien jednak wstrzymać się z randkowaniem z nieznajomymi. 

Koziorożec (22.12-19.01)

Koziorożec zacznie dziś rozmyślać nad życiem i przez to może popaść w nostalgię. Jeżeli nie chce popsuć sobie humoru na cały weekend, nie powinien pogrążać się we wspomnieniach. Lepiej skupić się na tym, co dzieje się tu i teraz. 

Wodnik (20.01-18.02)

Wodnik nie będzie miał dziś cierpliwości - zwłaszcza do innych ludzi. Zaczną go irytować swoją stagnacją, bo sam poczuje, że rozpiera go energia. Szybko jednak zda sobie sprawę z tego, że źle ocenił sytuację i nie powinien być tak surowy. 

Ryby (19.02-20.03)

Ryby będą dziś nerwowe i mogą postępować pochopnie. Impulsywność jednak im nie popłaca. W pewnym momencie przesadzą i popełnią duży błąd. Tym samym komuś podpadną i wpadną w tarapaty, z których długo nie będą w stanie się wykaraskać.

Zobacz także: