Horoskop dzienny na niedzielę 2 kwietnia 2023 roku pokazuje, że nie wszystkie znaki zodiaku mogą liczyć na przyjemne zakończenie tygodnia. Byk zupełnie opadnie z sił, Bliźnięta doprowadzą do kłótni w rodzinie, a Ryby znajdą się pomiędzy młotem a kowadłem. Sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku i przekonaj się, czy dla ciebie los będzie łaskawszy. 

Baran (21.03-19.04)

Baran będzie miał dość otaczającej go rzeczywistości i postanowi się od niej oderwać. Zaplanuje szaloną podróż i sprawi komuś bliskiemu niespodziankę. Tym samym poprawi humor i sobie i tej osobie, a energia nie opuści ich przez cały tydzień.

Zobacz także: 

Byk (20.04-20.05)

Byk poczuje dziś spadek energii i przez to może nie mieć sił na cały nadchodzący tydzień. Powinien zmienić sposób myślenia i zauważyć, że szklanka jest do połowy pełna. Gdy nabierze optymizmu, łatwiej będzie mu rzucić się w wir pracy. 

Bliźnięta (21.05-20.06)

Bliźnięta muszą uważać podczas rodzinnego spotkania. Mogą powiedzieć o dwa słowa za dużo i skłócić bliskich ze sobą, co potem trudno będzie odkręcić. Jeśli nie chcą nieporozumień i wolą zachować spokój, powinny zastanowić się nad tym, co mówią. 

Rak (21.06-22.07)

Rak będzie w nostalgicznym nastroju. Zamknie się w swoim własnym świecie, bo zacznie przerażać go otoczenie. Jego wrażliwa strona ujrzy światło dzienne, ale może sobie na to pozwolić. Z pomocą kogoś bliskiego przygotuje się na nadchodzące wyzwania. 

Lew (23.07-22.08)

Lew postawi dziś na rozwój samego siebie. Będzie robił tylko to, co sprawia mu przyjemność. Warto też, żeby zaplanował działania na cały kolejny tydzień, dzięki czemu od poniedziałku uda mu się odhaczać kolejne sukcesy na swoim koncie.

Panna (23.08-22.09)

Panna nie zamierza poświęcić tej niedzieli na odpoczynek. Wręcz przeciwnie, już dziś rozpocznie pracę, którą ma do wykonania jutro, żeby jak najszybciej zauważyć jej efekty. Dzięki temu w poniedziałek wkroczy spokojna i pewna siebie. 

Waga (23.09-22.10)

Waga będzie dziś rozkojarzona. Zacznie bujać w obłokach i może mieć problem z powrotem do rzeczywistości. O ile dziś nie narobi sobie przez to zaległości, o tyle powinna się ogarnąć, bo jutro czas zejść na ziemię. 

Zobacz także: 

Skorpion (23.10-21.11)

Skorpion postawi dziś na przedsiębiorczość. Już teraz zamierza zastanowić się, w co warto zainwestować, żeby w błyskawicznym tempie osiągnąć zyski. Nie musi od razu chodzić o finanse. Być może inwestycja w uczucia jest tą najwłaściwszą. 

Strzelec (22.11-21.12)

Strzelec odważnie dziś postawi się komuś, kto do tej pory próbował wymuszać na nim swoje racje. Dzięki temu zyska uznanie towarzystwa i poczuje ogromną dumę. To sprawi natomiast, że odwagi nie zbraknie mu także w kolejnym tygodniu.

Koziorożec (22.12-19.01)

Koziorożec poczuje dziś delikatne ukłucie zazdrości, ale szybko zda sobie sprawę, że nie ma powodu do złości. Prawdopodobnie po prostu źle odczytał znaki, które wysyła mu los. Gwiazdy sprzyjają teraz jego życiu miłosnemu, więc powinien o nie zadbać. 

Wodnik (20.01-18.02)

Wodnik będzie dziś w ferworze poszukiwań. Zacznie zastanawiać się nad tym, czy nie zmienić stylu lub nie rozpocząć jakiegoś nowego hobby. Chce czegoś nowego, ale sam do końca nie wie, czym miałoby to być. To dobry dzień na przemyślenia. 

Ryby (19.02-20.03)

Ryby będą miały dość gwaru w swoim otoczeniu. Marzą o spokoju, żeby nieco ukoić swoje skołatane nerwy, ale nie będzie im to dane. Staną się bowiem świadkami ożywionej dyskusji, która odbije się na nich rykoszetem. 

Zobacz także: