Horoskop dzienny na czwartek 8 czerwca 2023 roku pokazuje, jak każdy z nas spędzi Boże Ciało. Długi weekend nie jest łaskawy dla wszystkich. Byk zacznie plotkować na temat innych, Panna będzie się buntować, a Waga wywoła kłótnie wśród swoich bliskich. Sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku i zobacz, co cię dziś czeka. 

Baran (21.03-19.04)

Baran postanowi wykorzystać wolny dzień do zmian w swoim otoczeniu. Przemeblowanie lub świeża aranżacja ogrodu sprawią mu sporo radości. Warto, żeby skupił się dziś właśnie na swoim domu i bliskich, co naładuje go pozytywną energią.

Zobacz także: 

Byk (20.04-20.05)

Byk znajdzie się dziś w centrum wydarzeń, które nie do końca będą pozytywne. Spotka się bowiem z przyjaciółmi, ale zacznie z nimi plotkować i może powiedzieć kilka słów za dużo. W dodatku jego wypowiedź dotrze do kogoś, do kogo nie powinna. 

Bliźnięta (21.05-20.06)

Bliźnięta powinny dziś kierować się intuicją. Nawet jeśli znajdą się w trudnej sytuacji, wewnętrzny głos podpowie im, co powinny zrobić. Tym samym bez problemu wykaraskają się z każdych tarapatów i będą mogły cieszyć się upragnionym wolnym. 

Rak (21.06-22.07)

Rak będzie dziś w romantycznym nastroju. Poświęci ten wolny dzień na wspomnienia i interesujące spotkania. Randki z nowo poznanymi osobami lub z ukochanymi - w przypadku osób w związkach - z pewnością znacznie poprawią mu nastrój. 

Lew (23.07-22.08)

Lew będzie dziś władczy i nie zamierza wstrzymywać się z wyrażaniem swojej opinii. Znów pokaże, kto rządzi w jego domu i zaprowadzi w nim porządek. Powinien jednak uważać, żeby nie stać się zbyt oschły dla swoich bliskich. 

Panna (23.08-22.09)

Panna będzie dziś w zbuntowanym nastroju. Od rana zacznie się wszystkiemu sprzeciwiać i może pokłócić się z tymi, którzy będą mieli odmienne zdanie. Szczególnie narażeni na jej gniew są jej bliscy, którzy z pewnością znajdą się pod czujnym okiem Panny. 

Waga (23.09-22.10)

Waga będzie dziś poddenerwowana - zwłaszcza wtedy gdy ktoś zacznie jej rozkazywać. Nie zamierza się nikomu podporządkowywać i dobitnie to pokaże, tym samym wywołując niemałą kłótnię. Pokaże jednak, że nie warto z nią pogrywać. 

Zobacz także: 

Skorpion (23.10-21.11)

Skorpion będzie się dziś skupiał na swoich uczuciach. Zamierza poświęcić ten dzień na randki i sprawianie przyjemności ukochanej osobie. Dzięki temu sam poczuje szybsze bicie serca. To doskonały moment na zadbanie o relacje. 

Strzelec (22.11-21.12)

Strzelec będzie dziś duszą towarzystwa i od rana zacznie sypać żartami jak z rękawa. Musi jednak pamiętać, żeby odpowiednio wyczuć humor osób w swoim otoczeniu, bo może zacząć śmiać się z czegoś, z czego nie powinien i zrobi się niezręcznie. 

Koziorożec (22.12-19.01)

Koziorożec będzie dziś czujny i nic nie umknie pod jego okiem. W każdej sytuacji doszuka się drugiego dna, co sprawi, że wiele zyska, ale może też dowiedzieć się kilku niewygodnych spraw. Warto najpierw je rozważyć, a dopiero potem wyciągać wnioski. 

Wodnik (20.01-18.02)

Wodnik będzie dziś miły i pomocny. Chętnie będzie wspierał innych, ale tylko pod warunkiem, że sam znajdzie dla siebie korzyści w tej sytuacji. Kto jak kto, ale on nie jest bezinteresowny. Warto, żeby dobrze rozłożył priorytety i nikogo nie zaniedbał. 

Ryby (19.02-20.03)

Ryby zaczną marzyć o dalekich podróżach. Tym samym oderwą się nieco od rzeczywistości i mogą snuć podróżnicze plany - najlepiej zagraniczne. Tylko w ten sposób nie uznają długiego weekendu za stracony i już rozpoczną myślenie o wakacjach.

Zobacz także: