Horoskop dzienny na czwartek 25 maja 2023 roku pokazuje, że nie wszystkie znaki zodiaku mogą dziś liczyć na przychylność gwiazd. Bliźnięta będą miały złe przeczucia, Panna w negatywny sposób wykorzysta kłębiącą się w niej energię, a Wodnik przegapi szansę, na którą czekał od dawna. Sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku i zobacz, jak spędzisz ten dzień. 

Baran (21.03-19.04)

Baran ambitnie podejdzie do wszystkich powierzonych mu zadań. Zamierza wykazać się przed przełożonym i zrobić wszystko, żeby ten go docenił. Powinien jednak unikać chaotycznych sytuacji, bo mogą mu one zaszkodzić w osiągnięciu celu. 

Zobacz także: 

Byk (20.04-20.05)

Byk od rana będzie pełen energii. Właśnie dlatego zamierza spędzić ten dzień aktywnie. To doskonały czas na spotkania w gronie przyjaciół i zadbanie o kondycję. Powinien jednak uważać, żeby w pędzie nie przeoczyć czegoś ważnego. 

Bliźnięta (21.05-20.06)

Bliźnięta będą dziś bardzo tajemnicze. Wszystko przez przeczucia, które im towarzyszą. Będą chciały zachować je dla siebie, co nie jest dobrym pomysłem. W pojedynkę będzie im trudno poradzić sobie z negatywnymi emocjami. 

Rak (21.06-22.07)

Rak wykaże się dziś ogromną odwagą - zwłaszcza w kwestiach zawodowych. Ma głowę pełną pomysłów. Niektóre z nich co prawda mogą się wydać kontrowersyjne, ale doskonale wie, co zrobić, żeby przekonać do nich każdego na swojej drodze. 

Lew (23.07-22.08)

Lew wystąpi dziś w roli negocjatora. Przyjdzie mu zażegnać jakiś konflikt i pogodzić dwie bliskie mu osoby. Powinien jednak uważać, żeby nie dać się wciągnąć za bardzo w ich niesnaski. Zachowując bezstronność, lepiej na tym wyjdzie. 

Panna (23.08-22.09)

Panna będzie miała dziś sporo energii, ale może mieć problem z jej odpowiednim wykorzystaniem. Możliwe, że zamiast zrobić to w pozytywny sposób, zacznie wyżywać się na innych i reagować na wszystko agresywnie. To nie sprzyja relacjom. 

Waga (23.09-22.10)

Waga rzuci się dziś w wir pracy. Będzie sumienna, dzięki czemu uda jej się wywiązać ze wszystkich zobowiązań. To sprawi, że poczuje dumę i zostanie doceniona przez przełożonego. Na horyzoncie czai się premia. 

Zobacz także: 

Skorpion (23.10-21.11)

Skorpion będzie dziś duszą towarzystwa. Znajdzie się w centrum zainteresowania, ale musi liczyć się z tym, że bycie na świeczniku będzie wymagało od niego poświęceń. To nieco go wyeksploatuje, więc wieczorem powinien odpocząć. 

Strzelec (22.11-21.12)

Strzelec i cierpliwość dziś nie idą w parze. Nie będzie umiał długo skupić się na jednej rzeczy, ale na szczęście nie musi. Wręcz przeciwnie - ogarnianie kilku rzeczy naraz może mu przynieść korzyści. Musi jedynie uważać na głupie błędy. 

Koziorożec (22.12-19.01)

Koziorożec będzie miał dziś wiele pomysłów, które uprzyjemnią mu czwartek. Już dziś zacznie bowiem snuć szalone plany na weekend. Myśl o nich sprawi, że spojrzy na świat przez różowe okulary i będzie miał sporo energii do działania. 

Wodnik (20.01-18.02)

Wodnik od rana będzie przemęczony. Wstanie lewą nogą i nie będzie umiał odnaleźć się w otaczającej go rzeczywistości. Może też mieć problemy z koncentracją, przez co straci okazję, na którą od dawna czekał. To z pewnością go zirytuje. 

Ryby (19.02-20.03)

Ryby mogą liczyć na przyjemny dzień, jeżeli tylko nie dadzą się wciągnąć w zagrywki innych osób. Ktoś może bowiem plotkować w ich otoczeniu, a potem zrzucić całą winę na Ryby. Jeżeli zachowają czujność, nie znajdą się w tarapatach. 

Zobacz także: