Nasza zaprzyjaźniona Romka zajrzała do swojej kuli. Sprawdź swój horoskop cygański na luty 2023 r.

Horoskop cygański na luty dla Barana (21.03–19.04)

Baran będzie miał w tym miesiącu niesamowite szczęście w nieszczęściu. Okaże się, że podjęte w dobrej wierze decyzje, będą miały opłakane skutki. Jednak w ostatniej chwili, gdy już pogodzisz się z losem, szczęście się do ciebie uśmiechnie. Na koniec lutego kłopoty staną się tylko wspomnieniem.

Horoskop cygański na luty dla Byka (20.04–20.05)

Byka czeka udany miesiąc. Już w pierwszej połowie możesz liczyć na dodatkowy przypływ gotówki. Czy to będzie wygrana? Całkiem możliwe, ponieważ w lutym Fortuna ci sprzyja. To także dobry czas na dokończenie spraw związanych z pieniędzmi. 

Horoskop cygański na luty dla Bliźniąt (21.05–20.06)

Bliźnięta będą przez cały miesiąc rozkojarzone. Na swoje nieszczęście w lutym będziesz miała pamięć złotej rybki. Notuj sobie wszystko, bo z pewnością zapomnisz. A wszystko to przed wiele obowiązków, które na ciebie spadną. Poproś o pomoc rodzinę, to żaden wstyd.

Horoskop cygański na luty dla Raka (21.06–22.07)

Rak już na początku lutego będzie musiał się zmierzyć z nietypowym wyzwaniem. Dawno niewidziana osoba z przeszłości poprosi cię o przysługę. Z jednej strony będzie to dla ciebie wyróżnienie, a z drugiej...? Dobrze przemyśl wszystkie za i przeciw. Bo możesz wpakować się w niezłe tarapaty.

To ci się z pewnością spodoba: 

Horoskop cygański na luty dla Lwa (23.07–22.08)

Lwa czeka leniwy miesiąc. Cisza i spokój. Zawsze o tym naszyłaś, prawda? Jednak gdy już osiągnęłaś harmonię w życiu prywatnym i zawodowym, czujesz, że czegoś ci brakuje. Czy to nie czasem lęk przed nieznanym puka do twoich drzwi? Zamiast rozmyślać, zacznij cieszyć się chwilą.

Zobacz także:

Horoskop cygański na luty dla Panny (23.08–22.09)

Panna przez cały miesiąc będzie chodzić wściekła i nabuzowana. Luty zapowiada jedną wielką  kłótnią ze wszystkimi, którzy nie podporządkują się twojej woli. Każdego, kto będzie próbował  ci pomóc, odprawisz z kwitkiem. Zachowując się w ten sposób, ściągniesz na siebie nieszczęście.

Horoskop cygański na luty dla Wagi (23.09–22.10)

Waga będzie musiała przystopować w pracy. Jeśli sama nie będziesz chora, to zostaniesz poproszona o opiekę nad chorą osobą. Tak czy inaczej, napracujesz się bardziej niż na etacie. Na szczęście rekompensata będzie równie sowita.

Horoskop cygański na luty dla Skorpiona (23.10–21.11)

Skorpion z utęsknieniem będzie wypatrywał urlopu. Luty da ci w kość i jedyne, o czym będziesz marzyła to o plaży, słońcu i napoju z palemką. Niestety, będziesz musiała postarać się zregenerować siły w weekendy. Zamiast stać przy garach zamów pizzę. Wszyscy będą zadowoleni.

Zobacz także: 

Horoskop cygański na luty dla Strzelca (22.11–21.12)

Strzelec będzie sfrustrowany, ponieważ już w pierwszym tygodniu lutego złamie swoje postanowienie noworoczne. Zastanów się, czy nie oczekujesz na raz zbyt wielu zmian.  Skup się na 1 rzeczy i zmieniaj ją powoli. Spektakularne plany zawsze kończą się katastrofą.

Horoskop cygański na luty dla Koziorożca (22.12–19.01)

Koziorożec będzie chodził z głową w chmurach. Wszystko to za sprawą miłości. Po praz pierwszy w życiu będziesz z przyjemnością obchodzić walentynki. W końcu największą radość czujemy, dzieląc się miłością z osobami, które kochamy, prawda?

Horoskop cygański na luty dla Wodnika (20.01–18.02)

Wodnik będzie zmęczony i zniechęcony. Zimowa aura da ci się we znaki i będziesz z utęsknieniem wypatrywać oznak nadchodzącej wiosny. Na szczęście możesz liczyć na wsparcie bliskich i dzięki temu mroźny luty minie wyjątkowo szybko. Pod koniec lutego  miłość w związku zapłonie na nowo.

Horoskop cygański na luty dla Ryb (19.02–20.03)

Ryby niestety czeka niemiła niespodzianka. Co najgorsze, ostateczna decyzja w ważnej dla ciebie sprawie wyklaruje się dopiero z końcem miesiąca. Przyjdzie ci czekać w niepewności, a to może odbić się na twoim samopoczuciu. Miej tego świadomość i nie wyładowuj swoich emocji na najbliższych.