22 stycznia rozpoczął się chiński nowy rok. 2023 to Rok Królika, ponieważ w tamtych rejonach światach wierzy się, że każdego roku inny znak zodiaku jest naszym patronem. Każdy z nich ma też zupełnie inny wpływ na wszystkie znaki zodiaku. Królik zachęca przede wszystkim do zajrzenia w głąb siebie i zacieśniania relacji z bliskimi. To jednak nie wszystko. Sprawdź, jaki jest twój chiński znak zodiaku, a następnie poznaj swój horoskop chiński na Rok Królika. 

Zobacz także: 

Królik w Roku Królika

Królik powinien teraz otworzyć się na miłość. W pracy, finansach i zdrowiu jest stabilnie, choć nie może zapominać o dbaniu o swoją kondycję. Najważniejsze są jednak relacje z innymi. Królik w 2023 ma szansę na znalezienie drugiej połówki. Jeżeli już jest w związku, powinien odważyć się na zrobienie kroku naprzód. Ułatwi mu to ukochana osoba, która udowodni mu, że naprawdę jest tą jedyną. 

Smok w Roku Królika 

Smok będzie miał trochę problemów z odnalezieniem się w nowej rzeczywistości. Jego impulsywny charakter może bowiem sprawić, że zacznie płoszyć wszystkich dookoła. Ten rok sprzyja introwertykom. Emocjonalny Smok musi wziąć to pod uwagę - zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym. Jeżeli tym razem nie wyłoży wszystkiego na tacy, wówczas jest w stanie wiele osiągnąć. 

Wąż w Roku Królika

Wąż odnajdzie się w Roku Królika doskonale. On zawsze kusi wszystkich aurą tajemniczości, którą roztacza wokół siebie. To najlepszy sposób, żeby zdobyć serce kogoś, kto nie lubi otwarcie mówić o uczuciach. Jeżeli wykaże się kreatywnością i wrażliwością, osiągnie sukces w miłości, ale również w pracy może liczyć na docenienie - przełożony zauważy bowiem, że pomysły wysypują mu się z rękawa.

Koń w Roku Królika

Koń w Roku Królika powinien zajrzeć w głąb siebie i dokładnie przemyśleć, czego tak naprawdę oczekuje od życia. Jeżeli jego największym marzeniem jest kariera, powinien nadrobić zaległości i rozpocząć nowe, ciekawe projekty. Jeśli natomiast woli skupić się na rodzinie, nie powinien jej zaniedbywać, tylko o nią zadbać. To dobry moment na przełomowe decyzje związane z ukochaną osobą. 

Owca w Roku Królika

Owca nie powinna w tym roku rzucać się z motyką na słońce. Tylko zachowanie ostrożności może jej pomóc osiągnąć wszystko, o czym marzy. Najlepiej, jeśli będą to pragnienia związane z życiem rodzinnym. Rok Królika sprzyja bowiem decyzjom dotyczącym małżeństwa i powiększenia rodziny. Owca powinna też zadbać o siebie - nowy rok, nowa ty, czas popracować nad ciałem bogini. 

Małpa w Roku Królika

Małpa w 2023 roku uparcie będzie iść po swoje. Rok Królika nie będzie jej sprzyjał pod tym względem i może jej rzucać kłody pod nogi, ale ona nie powinna się poddawać. Dzięki ciężkiej pracy i uporowi, jest w stanie osiągnąć wszystko. Na szczęście może liczyć na najbliższych. Dzięki temu zacieśni więzi z rodziną i przyjaciółmi, co przyda jej się także w przyszłości. 

Zobacz także: 

Kogut w Roku Królika

Kogut w Roku Królika powinien skupić się przede wszystkim na swoim życiu uczuciowym. W końcu zda sobie sprawę, że nie wszystko wygląda tak, jakby tego chciał i podejmie odpowiednie kroki. To doskonały rok, żeby zadbał o porządek w sercu i głowie. Najważniejsze, żeby nabrał dystansu, co ułatwi mu też pracę - jego władczy charakter nie powinien bowiem wpływać na relacje ze współpracownikami. 

Pies w Roku Królika

Pies w 2023 roku powinien zadbać o optymistyczne podejście do życia - zwłaszcza, jeśli zacznie planować przyszłość. Jedyne rewolucje, jakie czekają go w najbliższych miesiącach, to te w jego głowie. Zatroszczy się o swój wygląd i umysł, tym samym sprawiając, że lepiej poczuje się we własnym ciele. Rok Królika pomoże mu pokochać samego siebie i poczuć wdzięczność z drobnych rzeczy. 

Świnia w Roku Królika

Świnia musi w tym roku skupić się na swoich finansach. Zadbanie o stan konta powinna rozpocząć od rozmowy z przełożonym i długo wyczekiwanej podwyżki. Królik sprzyja jej pod tym względem. Dzięki pieniądzom jest też bowiem w stanie zadbać o relację. Osoba, którą Świnia kocha, potrzebuje niespodzianki i potwierdzenia jej uczuć, bo ostatnio czuła się zaniedbywana. 

Szczur w Roku Królika

Szczur ma niezwykle silny charakter. Właśnie dlatego w tym roku powinien uważać na swoje zachowanie. Lepiej, żeby nie rządził się w żadnej relacji - zwłaszcza ze współpracownikami. Może bowiem sprawić, że ktoś będzie musiał wyjść ze swojej strefy komfortu i się zrazi. Lepiej się nie narzucać, tylko poczekać, aż ta osoba poprosi o pomoc. To dotyczy także sfery uczuciowej Szczura - nic na siłę. 

Bawół w Roku Królika

Bawół w Roku Królika będzie chodził z głową uniesioną do góry. Jego poważne podejście do życia i ludzi zostanie docenione. Wszyscy zobaczą, że jest osobą odpowiedzialną i będą stawiali go za wzór. Powinien jednak uważać, żeby woda sodowa nie uderzyła mu do głowy od tej popularności. Warto pokazać też odrobinę pokory - zwłaszcza w miłości. To dobry moment na zbliżenie się do kogoś. 

Tygrys w Roku Królika

Tygrys w Roku Królika powinien nieco zwolnić. Choć na co dzień jest pędziwiatrem, teraz musi dostosować się do otoczenia, bo przegapi coś ważnego. W miłości natomiast powinien przestać kierować się dumą. Ktoś, kto znajduje się u boku Tygrysa, może mieć bowiem dość jego ryków. Czas pomyśleć o drugiej osobie, a nie zawsze stawiać siebie na pierwszym miejscu. To będzie przełomowy rok. 

Zobacz także: