Horoskop chiński znacznie różni się od tego klasycznego, z którego korzystamy na co dzień. Interesujące w nim są nie tylko zwierzęce znaki zodiaku. Okazuje się, że nowy rok w horoskopie chińskim jest świętem ruchomym i tym razem rozpocznie się 22 stycznia. Co ciekawe, 2023 to Rok Królika, który ześle na nas wyjątkowe dary. Jesteś ciekaw, co cię czeka? Koniecznie się przekonaj.

Horoskop chiński: 2023 to Rok Królika 

Portal well.pl donosi, że chiński Rok Królika będzie trwał od 22 stycznia 2023 do 9 lutego 2024 roku. Właśnie wtedy rozpocznie się Rok Smoka - zgodnie z cyklem 12 zodiakalnych zwierząt, w których po kolei występują: Szczur, Wół, Tygrys, Królik, Smok, Wąż, Koń, Koza, Małpa, Kogut, Pies oraz Świnia. Zanim jednak to nastąpi, czeka nas Rok Królika, który ześle na nas wiele darów, a przede wszystkim na pewną grupę osób.

Zobacz także: 

Rok Królika to rok idealny dla wszystkich introwertyków. Nie sprzyja bowiem przebojowości, ale nie oznacza to, że będzie pozbawiony ciekawych zdarzeń i przygód. Co konkretnie przyniesie nam chiński nowy rok? 

Chiński Rok Królika wróży podwójne szczęście. Co wydarzy się w 2023? 

W 2023 roku czeka nas podróż w głąb samych siebie. Ludzie o zszarganych nerwach w końcu będą mogli odpocząć, a introwertycy wyjdą ze swojej skorupy i poczują się komfortowo, ponieważ nikt nie będzie nic na nich wymuszał. Każdy z nas będzie miał okazję do poznania siebie i odkrycia, czego tak naprawdę pragnie. To jednak nie wszystko. 

Rok Królika to też czas zacieśniania więzi z innymi ludźmi. Warto postawić na nowe relacje, ale też docenić tych, którzy już przy nas są. Nauczymy się myśleć pozytywnie, zwracać uwagę na drobne przyjemności i podchodzić do wszystkich wyzwań metodą małych kroków. Zwolnimy, ale to będzie miało na nas wyłącznie pozytywny wpływ. 

2023 rok to doskonały czas na rozsądne decyzje i postawienie na rozwój samego siebie. W najbliższych miesiącach dążmy do samodyscypliny i starajmy się dbać o siebie i naszych najbliższych. To najlepsza inwestycja w przyszłość i przygotowanie się na Rok Smoka, który będzie o wiele bardziej intensywny. 

Zobacz także:

Zobacz także: