Poniedziałek - brzoskwinia

Energiczna optymistka z pasją

Masz zdolności przywódcze, silną osobowość i nietypowy sposób bycia. Lubisz się wyróżniać - zarówno strojem, jak i poglądami. W to, co robisz, angażujesz się sercem i duszą. Lubisz ryzyko, wyznajesz zasadę, że jak spaść, to z wysokiego konia. Nie lubisz robić żadnych planów, chwytasz chwilę i cieszysz się każdym dniem. Lubisz podejmować trudne i odpowiedzialne zadania, jesteś bezkompromisowa i wytrwale dążysz do celu. Swoim zaangażowaniem zarażasz ludzi. Przełożeni bardzo to cenią, gdyż potrafisz porwać za sobą innych pracowników.

Wtorek - jabłko

Odważna, lecz rozważna

Jesteś rozsądna i uporządkowana, masz silną osobowość. Wydawałoby się, że powinnaś budzić respekt, ale ponieważ masz w sobie dużo ciepła, wzbudzasz sympatię i zaufanie. Nigdy nie reagujesz histerycznie, obce są ci wahania nastrojów, zawsze podejmujesz spokojne, wyważone decyzje. Dla przyjaciół i rodziny zrobisz bardzo dużo, na twoją pomoc i wsparcie mogą liczyć w każdej sytuacji. Nigdy nikogo nie potępiasz, nie osądzasz, i bardzo nie lubisz, kiedy ktoś robi to w stosunku do ciebie. W pracy systematyczna i obowiązkowa, spełniasz się na stanowisku, które wymaga samodzielności i elastyczności.

Środa - mandarynka

Wcielenie łagodności

Nikt z twojego otoczenia nie pamięta, abyś kiedyś podniosła głos. Nawet wyprowadzona z równowagi trzymasz swoje emocje na wodzy. Jesteś bardzo taktowna, masz wielką klasę. Potrafisz jednak działać szybko, zdecydowanie i z zaskoczenia. Robisz to jednak niechętnie, wolisz wszystko dokładnie przemyśleć i wybrać najodpowiedniejszy sposób postępowania. Bywa, że wahasz się przed podjęciem ważnej decyzji, ale za to, gdy już ją podejmiesz, masz pewność, że jest najlepsza z możliwych. W pracy jesteÊ idealna na stanowisku kierowniczym.

Czwartek - gruszka

Twórcza indywidualistka

Odpowiedzialność, poczucie własnej wartości, kreatywność i wyobraźnia 
- to twoje najważniejsze cechy. W życiu kierujesz się niezawodną intuicją, nieraz uratowała ci ona skórę i doprowadziła do sukcesu. Bez względu na sytuację pragniesz zachować niezależność i własne zdanie. Jesteś przy tym powściągliwa i taktowna, szanujesz odmienne postawy, więc starasz się nie urazić rozmówcy. Kariera zawodowa jest dla ciebie ważna, ale nie starasz się zrobić jej za wszelką cenę. Chętnie podejmujesz się nowych zadań, jednak gdy zawiedziesz, popadasz w zniechęcenie, z którego ciężko cię wyrwać.

Piątek - oliwka

Perfekcyjny pracuś

Pracy poświęcasz zawsze całą swoją energię, dobrowolnie podejmujesz się najtrudniejszych zadań. Z pozoru uporządkowana, chłodna i opanowana, nie jesteś pozbawiona kokieterii i ogromnego uroku osobistego, którego nie wahasz się użyć, aby osiągnąć swoje cele. Bardzo dbasz o wygląd zewnętrzny, ale nie zaniedbujesz przy tym rozwoju duchowego, gdyż tak naprawdę piękno ducha jest dla ciebie wyznacznikiem prawdziwej atrakcyjności. Szukasz partnera mądrego, z pasją, wrażliwego, wygląd zewnętrzny schodzi na drugi plan.

Sobota - pigwa

Szlachetna idealistka

Twoje atuty to szlachetność, mocne zasady moralne i wewnętrzna harmonia. Jesteś spokojna i taktowna, nigdy nie narzucasz się ze swoimi poglądami. Z przyjemnością radzisz znajomym, jak mają postępować, sama jednak rady przyjmujesz niechętnie. Nie lubisz być krytykowana i oceniana. Na wszelkie przejawy niesprawiedliwości reagujesz bardzo emocjonalnie. Choć z pozoru nieśmiała, lubisz spotkania towarzyskie i długie rozmowy ze znajomymi. Masz wiele zainteresowań - wolisz poświęcić się im niż robieniu kariery, więc rzadko awansujesz.

Niedziela - ananas

Odważna optymistka

Potrafisz porwaçć za sobą tłumy. Jak mało kto potrafisz zarazić otoczenie swoimi ideałami. Jak mało kto masz też dar przekonywania do swoich racji oponentów i to bez popadania z nimi w konflikty. Wytrwale dążysz do celu, nie poddajesz się przeciwnościom losu. Jesteś ciekawa świata i radosna, nie ma dla ciebie marzeń niemożliwych do zrealizowania. Lubisz się uczyć, rozwijaç pasje i zainteresowania. Nie znosisz próżnowania, zawsze wynajdujesz sobie jakieś zajęcie. W pracy jesteś bardzo twórcza, w trudnych sytuacjach znajdujesz dziesiątki rozwiązań korzystnych dla firmy i jej pracowników. Jesteś świetnym szefem, podwładni cię uwielbiają.