Czwarta kolekcja Heidi Klum dla Lidla

Po takich kolekcjach jak #LETSWOW czy #LETSDENIM Heidi Klum kolejny raz podjęła współpracę z firmą Lidl. Dotychczasowe ubrania zaprojektowane przez gwiazdę dla sieci sklepów, spotkały się z ciepłym przyjęciem przez klientki. Dużym plusem poprzednich kolekcji Lidla, było to że modne ubrania sprzedawane były po bardzo przystępnych cenach. Tak będzie również i tym razem.

Co znajdziemy w kolekcji „Esmara by Heidi Klum” dla Lidla?

Kolekcja wejdzie do sklepów 22. września i w jej skład będą wchodziły stroje w wyrazistych kolorach, takich jak róż, czerwień, czy fiolet. Kolekcja Heidi Klum dla Lidla na pewno przypadnie do gustu fanom klasycznych krojów. Pośród ubrań górować będą sprawdzone modele, jak trencze, eleganckie spodnie i ciepłe kardigany. Mocne kolory na pewno wprowadzą do jesiennej garderoby wiele ciepła i będą przypominać nam o minionym gorącym lecie. Kolekcja „Esmara by Heidi Klum” będzie dostępna w 630 sklepach na terenie całej Polski.

Jesteście ciekawe ognistych kolorów z nadchodzącej kolekcji #LETSSHAKEITUP czy wolicie poprzednie współprace Heidi Klum dla Lidla?