HBO na czerwiec 2019: premiery miesiąca

HBO przygotował na czerwiec kilka premierowych seriali. Miłośniczki "Wielkich kłamstewek" będą mogły obejrzeć drugi sezon serialu nagrodzonego niejednokrotnie Złotymi Globami i nagrodami Emmy. Nowy sezon serialu o pozornie idealnym życiu na amerykańskich przedmieściach , w którym dochodzi do morderstwa będzie miał premierę 10 czerwca.

"Opowieść podręcznej" to kolejna premiera HBO na czerwiec 2019. Serial, który do tej pory był pokazywany na platformie Showmax, teraz można obejrzeć na HBO. Premiera drugiego sezonu "Opowieści podręcznej" już 11 marca.

W czerwcu na HBO nie zabraknie również kryminalnych klimatów. Nowy serial "Nox" opowie historię emerytowanego policjanta, który zrobi wszystko, żeby odnaleźć zaginioną córkę.

Wartym uwagi jest serial "Euforia" - to serial o zagubionych we współczesnym, zdominowany przez media społecznościowe świecie nastolatkach.

Pod koniec miesiąca, dokładnie 30 czerwca swoją premierę będzie miał miniserial w reżyserii George’a Clooneya przedstawiający losy młodego żołnierza, który ma dość wojny - "Paragraf 22".

Dodatkowo w czerwcu na HBO premiery seriali: "W trasie z Aspergerem", "Durrellowie" - sezon 4., "Wiktoria" - sezon 3., 

HBO na czerwiec 2019: nowe odcinki ulubionych seriali

W czerwcu na HBO nie zabraknie kontynuacji waszych ulubionych seriali. Zobaczymy kolejne odcinki hitowego serialu "Czarnobyl" o awarii elektrowni jądrowej w Czarnobylu. Premiera finałowego odcinka już 4 czerwca. Na HBO pojawi się drugi sezon serialu "Templariusze" o tajemniczym i wpływowym zakonie rycerskim.

W czerwcu premierę finałowego odcinka będzie miał serial "Lepsze życie", sezon 3. (ostatni odcinek obejrzymy 1 czerwca). To serial o pracującej matce z Miasta Aniołów. Również serial "Cudotwórcy" doczeka się 7 czerwca finałowego odcinka, zaś 11 czerwca czeka nas finał serialu "Gentelman Jack".

HBO na czerwiec 2019: premiery filmowe

HBO w czerwcu postawiło na premierowe filmowe hity. Zacznijmy od filmu familijnego "Krzysiu, gdzie jesteś?". Ewan McGregor jako Krzyś gra zagubionego dorosłego, który potrzebuje pomocy swoich starych przyjaciół ze Stumilowego Lasu. Premiera filmu 2 czerwca.

"Opieka zastępcza" - to kolejna czerwcowa propozycja. To wyreżyserowany przez laureatów Oscara film dokumentalny o systemie opieki zastępczej w USA. Premiera filmu 6 czerwca.

"Daphne i Velma" - to komedia familijna o bystrym kobiecym duecie, który próbuje rozwiązać skomplikowaną zagadkę. Premiera 8 czerwca.

"Venom" - wysokobudżetowa ekranizacja komiksu z Tomem Hardym w roli mężczyzny, który za sprawą swojego symbiota otrzymuje nieprawdopodobną moc. Premiera 9 czerwca.

"Druga strona medalu: Skandal w amerykańskiej gimnastyce" - film dokumentalny o skandalu związanym z molestowaniem seksualnym, który wstrząsnął amerykańskim światem sportu w 2017 roku. Premiera 13 czerwca.

"Deadwood" - bohaterowie cieszącego się uznaniem krytyków serialu HBO Deadwood wracają, aby zmierzyć się z przeznaczeniem. Premiera 16 czerwca.

"Kampania Beto" - dokument HBO ukazujący kulisy kampanii demokratycznego kongresmena Beto O'Rourke’a, który stanął do walki wyborczej z Tedem Cruzem o jedno z miejsc Teksasu w Senacie USA. Premiera 20 czerwca.

"Alex i ja" - życie młodej dziewczyny wywraca się do góry nogami, kiedy jej wielka idolka ożywa z plakatu. Opowieść o pasji, pogoni za sukcesem i sile młodzieńczych marzeń. Premiera 22 czerwca.

"Jak pies z kotem" - najnowszy film Janusza Kondratiuka opowiadający o skomplikowanej relacji łączącej dwóch braci. Robert Więckiewicz oraz Olgierd Łukaszewicz w rolach głównych. Premiera 23 czerwca.

"Raport specjalny VICE'a: Przyszłość pracy" - raport specjalny Vice, który poświęcony jest tematowi przyszłości pracy (premiera 27 czerwca, HBO)

"Obyś następnym razem umarła" - naiwna nastolatka rozpoczyna internetowy romans ze swoim nauczycielem angielskiego. Dramat młodzieżowy o cyberbullyingu. Premiera 27 czerwca.

"Rampage: Dzika furia" - widowiskowy film akcji z elementami kina science fiction o nieudanym eksperymencie naukowym, który sprawia, że grupa zwierząt zaczyna siać ogromne spustoszenie. Premiera 30 czerwca.

Które nowości HBO na czerwiec 2019 wybierzecie dla siebie?