Premiery HBO i HBO GO na kwiecień 2020

Teraz szczególnie z wytęsknieniem czekamy na wszystkie nowości i premiery, które możemy oglądać zarówno w telewizji, jak i na wszystkich platformach streamingowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom widzów HBO i HBO GO przygotowało na kwiecień 2020 bardzo interesującą ofertę nowych seriali i premierowych filmów. Wśród nich są nowości, które ucieszą fanów książek, historii opartych na faktach, miłośników fantasy, a także komedii czy opowieści z dreszczykiem. 

Miesiąc rozpocznie się odpremiery nowego w HBO GO serialu "Mayans M.C"., czyli kontynuacji nagradzanego serialu "Synowie Anarchii". To opowieść o losach EZ Reyesa, który po wyjściu z więzienia dołącza do meksykańskiego gangu motocyklowego Mayans M.C. Kolejną nowością będzie serialkomediowy zrealizowany w stylu dokumentu, którego twórcą jest m.in. Taika Waititi, "Co robimy w ukryciu". To produkcja przedstawiająca perypetie trójki wampirów ze Staten Island, których odwiedza niespodziewanie mroczny przywódca.

W kwietniu na HBO pojawi się również serial komediowy autorstwa Vicky Jones zatytułowany "Ucieczka", który opowie o Ruby, młodej kobiecie, która pod wpływem jednego smsa rzuca wszystko, aby ruszyć w szaloną podróż po Stanach ze swoim ukochanym ze studenckich czasów. Kolejną nowością jest serial "We’re Here" o przygotowaniach mieszkańców małych amerykańskich miasteczek do udziału w całodniowym festiwalu drag queen. W każdym z sześciu odcinków znane drag queen będą uczyć swoje podopieczne jak wyjść ze swojej strefy komfortu i stać się prawdziwą królową.

W połowie miesiąca swoją premierę będzie mieć długo wyczekiwany serial "Mrs. America" z Cate Blanchett w roli głównej. Historia opowiedziana jest z perspektywy kobiet żyjących w latach 70. XX wieku, a przede wszystkim radykalnej konserwatystki Phyllis Schlafly. Przedstawi prawdziwą historię ruchu walczącego o ratyfikację Equal Rights Amendment – poprawki do konstytucji Stanów Zjednoczonych, dającej równe prawa wszystkim obywatelom bez względu na płeć.

Z nowymi sezonami do HBO GO powrócą "Obsesja Eve" z fantastycznymi Sandrą Oh oraz Jodie Comer, które już po raz trzeci będą się ścierać na ekranie jako dwie silne osobowości prowadzące ze sobą grę w kotka i myszkę. Wróci także "Syrena" - serial obyczajowy z elementami fantasy o tajemniczej dziewczynie, która pewnego dnia zjawiła się w Bristol Cove. W nadchodzącym miesiącu pojawi się też nowy sezon "Sprawy idealnej" – lubianego przez rzesze widzów serialu z Christine Baranski w roli wziętej prawniczki, która po tym jak straciła oszczędności całego życia oraz pracę w prestiżowej kancelarii, musiała zacząć wszystko od nowa. Do serwisu wróci także serial HBO "Niepewne" z Issą Rae nie tylko w roli głównej bohaterki, ale także twórczyni produkcji. Nowe odcinki śledzić będą dalsze losy mało pewnej siebie Afroamerykanki. 

HBO i HBO GO na kwiecień 2020: premierowe filmy

Na HBO i HBO GO nie zabraknie również nowości filmowych. Kto nie zdążył obejrzeć w kinie lub ma ochotę na kolejny seans ostatniego filmu Quentina Tarantino "Pewnego razu… w Hollywood" z Leonardo DiCaprio oraz Bradem Pittem w rolach głównych będzie miał do tego okazję już w połowie miesiąca. Inną pozycją na kwietniowe seanse będzie również film "Zła edukacja", który miał swoją premierę na zeszłorocznym festiwalu filmowym w Toronto. Jest to oparta na faktach czarna komedia śledzącą losy kuratora oświaty w Roslyn na Long Island, który stał za największą w historii Ameryki malwersacją w szkołach publicznych, kradnąc przeszło 11 mln dolarów. W rolach głównych wystąpią Hugh Jackman, Allison Janney oraz Ray Romano. Nie zabraknie też tytułów dla fanów Clinta Eastwooda, którego będziemy mogli zobaczyć jako starzejącego się, spłukanego mężczyznę, który niespodziewanie zaczyna pracować dla meksykańskiego kartelu narkotykowego – to w filmie "Przemytnik".

W galerii możecie obejrzeć zwiastuny nowości od HBO i HBO GO. Co wybierzecie dla siebie?