Świetne ciało Halle Berry

Amerykańska gwiazda kina Halle Berry jest jedną z najpiękniejszych dojrzałych aktorek w Hollywood. Naturalna, ale dbająca o siebie i własne ciało zachwyca po 50.tce. Laureatka najważniejszej filmowej nagrody Oscara, mama. Ostatnio opublikowała na Instagramie seksowne zdjęcie, na którym chwali się umięśnionym brzuchem i wygląda zdecydowanie jak dwudziestoparolatka. Zdjęcie nie przypadkowo znalazło się w mediach społecznościowych właśnie wczoraj, ponieważ utalentowana gwiazda obchodzi 14.sierpnia urodziny.

W 1986 roku Halle Berry została Miss Stanów Zjednoczonych, a w 2008 roku magazyn "Esquire" uznał ją za najbardziej seksowną ciemnoskórą kobietę wszech czasów. Prywatnie jest trzykrotną rozwódką, mamą chłopca Maceo Roberta i dziewczynki Nahli Ariel.

Halle Berry filmy główne role

Jedną z jej największych ról jest bez wątpienia postać Leticii w "Czekając na wyrok". Partnerowali jej Billy Bon Thorton i nieżyjący już Heath Ledger. Ten thriller przyniósł Berry Oscara. Bardzo wysoko oceniany jest też jej występ w filmie "Gothika" oraz kryminale "Połączenie". Jej ostatnia rola to postać zdesperowanej matki pragnącej odzyskać dziecko w produkcji "Porwany" z 2017 roku.

Aktualnie więc Halle możemy podziwiać na Instagramie, a jej najnowsze zdjęcie ma szansę stać się hitem w mediach społecznościowych. Fani są zachwyceni.

 

A post shared by Halle Berry (@halleberry) on Aug 12, 2018 at 2:10pm PDT