Moschino dla H&M ubrania i dodatki

“Zawsze, kiedy projektuję, myślę o moich przyjaciołach. Lookbook MOSCHINO i H&M jest jak impreza, na której świętujemy, bawimy się i pokazujemy kreatywność oraz energię ludzi oraz samej kolekcji,” mówi Jeremy Scott, dyrektor kreatywny MOSCHINO. Faktycznie, znany z kontrowersyjnych pomysłów dykrektor kreatywny Moschino po raz kolejny totalnie zaszalał fasonami, wzorami i kolorami.

Moschino od wielu sezonów szaleje z interpretacjami popkulturowych marek - całkiem niedawno Jeremy Scott wypuścił na wybieg modelki wystylizowane na lalki Barbie, wcześniej pojawiła się kolekcja inspirowana strojami i indentyfikacją McDonald's. Każdy pomysł Scotta dla Moschino jest totalnie modowy, na próżno szukać tutaj klasyki i elegancji. Moda jest jednak na tyle szerokim pojęciem, iż jest w niej miejsce zarówno na stylowe i klasyczne ubrania jak i odjazdowe wzory i kolory dla fanów ekstrawagancji.

Moschino to właśnie jedna z takich marek - nie bojąca się wyzwań. Dla H&M stworzyła ubrania i dodatki "dedykowane tym, którzy chcą być częścią fantastycznej imprezy, niezależnie od tego skąd ani kim są".

Moschino dla H&M kiedy w sklepach?

Kolekcja MOSCHINO dla H&M będzie dostępna w wybranych sklepach na całym świecie oraz online na HM.com 8. listopada 2018 r. Skusicie się na coś?