Grzegorz Krychowiak o swojej dziewczynie

W wywiadzie Gala Studio z redaktor prowadzącą Gala.pl Natalią Hołownią, okrzyknięty najprzystojniejszym polskim piłkarzem Grzegorz Krychowiak zdradził kulisy przygotowań do emocjonującego Mundialu w Rosji, opowiedział o planach prywatnych związanych z dziewczyną Celią Jaunat i szczerze przyznał, że Wojtek Szczęsny będzie fantastycznym ojcem. Nie przypadkowo sportsmen jest też najbardziej stylowym piłkarzem polskiej reprezentacji, a jego stylizacje to włoski szyk z nutką ekstrawagancji. Ogromną wagę przykłada do świetnie skrojonych garniturów i marynarek, wie, że dobrze dobrane do stroju buty to już połowa sukcesu. W piłkę nożną gra z równie wielką pasją, co jego miłość do męskiej mody. 

Piłkarz przyznał też w wywiadzie, że największe psychiczne wsparcie w trudnych momentach (a przecież takie w sporcie zdarzają się często) otrzymuje od rodziny, przyjaciół i swojej wielkiej miłości, Celii Jaunat.

"Wiem, że ciężkie momenty są po to, aby po nich nadeszły lepsze, aby lepiej wykorzystać szansę w przyszłości", mówił w Gala Studio Grzegorz Krychowiak.

Przyznał też, że nie zdarza mu się doradzać kolegom z reprezentacji w kwestiach mody, jednak on sam traktuje temat poważnie i z pasją. Z dystansem za to podchodzi do plotek o rzekomej zazdrości o partnerkę, Francuzkę Celię, która na Instagramie często pokazuje się w odważnych pozach. 

"Kobiece kształty nie powinny nikogo gorszyć. Jest piękna, nie mam nic przeciwko pokazywaniu przez nią ciała. Musi to jednak być zrobione z gustem.", podkreślił.

Z partnerką, z którą sam razem już siedem lat powoli planują ślub, ale bez "wielkiej fety". 

Piłkarz otworzył ostatnio w Warszawie butik Balamonte, w którym oferuje klientom usługę szycia na miarę "made to measure". Sam, wraz z narzeczoną  jest ambasadorem luksusowej szwajcarskiej marki zegarków Albert Riele. Para wystąpiła wspólnie w kampanii brandu.