Gry erotyczne to świetny sposób na urozmaicenie życia seksualnego. Jedną z najbardziej popularnych gier jest są oczywiście kostki z narysowanymi pozycjami. Po wyrzuceniu odpowiedniej pozycji należy ją oczywiście jak najszybciej przetestować. Wśród kostek popularne są także zestawy podwójne w których jedna ma wypisane na bokach miejsca na ciele np. piersi czy szyja, a druga czynności, które należy wykonać np. pomasować, połaskotać lub pocałować. Podobną grą są tez karteczki do losowania. Na jednych wypisujemy części ciała a na drugiej litery alfabetu. Partner losuje część ciała którą ma cię pieścić (np. usta, dłoń) a Ty wyciągasz kartkę z literą i wymyślasz część ciała na ową literę która twój mężczyzna ma się zająć. W przypadku popularnych spółgłosek zadanie jest proste, natomiast zabawa zaczyna się w przypadku wielu samogłosek. Należy wykazać się dużą kreatywnością, aby wygrać porcję przyjemności.
Dobrą zabawą jest też gra w prawdę lub wyzwanie. Potrzebujemy do tego butelki, którą będziemy kręcić. Ten, kogo wskaże butelka musi odpowiedzieć na pytanie związane z seksem, lub wykonać jakieś wyzwanie. Wyzwania muszą być oczywiście bardzo erotyczne. Jeśli chcesz tej grze dodać więcej pikanterii wypiszcie oboje wyzwania nie konsultując się ze sobą, wrzućcie je do pudełka i losujcie.
Oprócz tego typu najprostszych gier istnieją też całe planszowe gry erotyczne zawierające plansze, pionki, karty, całe instrukcje, a także ciekawe gadżety jak . Wspólne przechodzenie takiej gry pozwala odkryć wiele nowych wymiarów seksu.