Grażyna Szapołowska promuje naturalność

Grażyna Szapołowska, mimo swoich 66 lat nieustannie zachwyca fanów urodą. Nie tylko pokazuje, że doskonale czuje się bez makijażu, ale też udowadnia, że wiek to rzeczywiście tylko liczba. Należy przyznać, że wśród celebrytów nie jest to częsta postawa.

Grażyna Szapołowska pokazuje, że mimo wieku czuje się świetnie w swoim ciele. Trzeba przyznać, że polska Meryl Streep zachwyca urodą i naturalnością, a pewność siebie dodaje jej kobiecości. Nie możemy zapominać, że oprócz bycia piękną kobietą jest też utalentowaną artystką. Aktorka znana jest z ról w takich filmach jak „Pan Tadeusz”, w którym zagrała Telimenę – rolę nagrodzona Orłem oraz z takich klasyków jak „Krótki film o miłości”, „Wielki Szu” czy „Lata dwudzieste… lata trzydzieste”.

ZOBACZ TEŻ: Selfie Grażyny Szapołowskiej, na którym widać jej zmarszczki, wzbudziło zachwyt: "Prawdziwa - co za rzadkość".

 

Grażyna Szapołowska zachwyca fanów

Grażyna Szapołowska zaskarbiła sobie liczne grono fanów. Aktorka ujęła ich nie tylko swoim talentem, ale też szczerym podejściem do ciała. Nie ukrywa swoich zmarszczek, wręcz przeciwnie – nosi je z dumą. Nie jest to pierwszy raz, kiedy aktorka pokazała się bez makijażu, mimo to Internauci po raz kolejny otwarcie wyrazili swój zachwyt.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Grazyna Szapolowska (@grazyna_szapolowska) Wrz 1, 2020 o 11:46 PDT

Miło popatrzeć na naturalną piękną kobietę
Przepiękna, zmysłowa naturalna kobieta
Piękna, naturalna uroda!!!!

Pod innym ze zdjęć, aktorka wprost wyznała, że bez makijażu czuje się młodsza. Z pewnością niejedna z nas pozazdrości pewności siebie 66-letniej artystce. Więcej zdjęć zachwycającej Grażyny Szapołowskiej znajdziecie w naszej galerii.

ZOBACZ TEŻ: Grażyna Szapołowska nie wstydzi się pokazywać bez makijażu: co myślicie o jej zdjęciu?

Zobacz także: