Jeśli zatem wciąż szukasz idealnego prezentu na Walentynki – oto on. Twoja druga połówka pokocha Attraction Game. Wiemy to na pewno, bo wpływają na pożądanie bardziej niż jakikolwiek inny afrodyzjak. Potwierdziły to badania fMRI1, które zarejestrowały reakcje mózgu na ten zapach w postaci stymulowanego uczucia przyjemności. 

„Game” to kolejny duet zapachów dla Niej i dla Niego w kolekcji Attraction marki Avon. Kompozycja została opracowana we współpracy z renomowanym światowym domem perfumiarskim Firmenich. Przy ich tworzeniu perfumiarze wykorzystali neuronaukę, by poprzez zapach pobudzić neurony czuciowe. Zawarty w obu wersjach unikalny akord Hypnotic stymuluje umysł i pobudza zmysły, co potwierdziły badania. Po powąchaniu składników perfum Attraction Game, badania fMRI wykazały aktywność mózgu wskazującą na pobudzone uczucie przyjemności u wszystkich badanych osób. 

„W oparciu o nasze badania wiemy, jak ważną rolę odgrywają zapachy w grze przyciągania. Ponieważ 69% kobiet potwierdziło, że nieodpowiedni wybór perfum może stłumić romantyczną iskrę, postanowiliśmy stworzyć zapach, który będzie wpływał na pożądanie. Używając składników, które pobudzają zmysły oraz wykorzystując wiedzę z zakresu neuronauki, stworzyliśmy kompozycję, która rozpala falę pożądania bardziej niż jakikolwiek inny afrodyzjak”, mówi Gina Ghura, Avon Global Head of Fragrance.

Co zatem tak pachnie, że zmysły szaleją? Kompozycja Attraction Game dla Niej to połączenie świeżości owoców i pikantności różowego pieprzu, które następnie przechodzi w uzależniające akcenty gorzkiej czekolady i akordu Hypnotic, by na końcu zostawić za sobą trwały zapach ciepłych nut drewna i ambry. Z kolei zapach Attraction Game dla Niego to niezwykle zmysłowa kompozycja o wyraźnie wyczuwalnych drzewnych nutach. W połączeniu z aromatami pikantnego pieprzu i kardamonu oraz akordem Hypnotic tworzą zapach, który zniewala. Oba warianty Attraction Game to długotrwałe perfumy, które działają na zmysły i wzajemne pożądanie godzina po godzinie.

Jest coś jeszcze! Z okazji premiery nowych perfum Avon przygotował wyjątkową grę dla par „Attraction Game”, która jest dostępna na Instagramie w sekcji z interaktywnymi filtrami. Po uruchomieniu gry pojawia się pięć szybkich pytań, a każde z nich rozpoczyna się od słów ,,kto z was…?’’. Zadaniem graczy jest wskazanie osoby poprzez ruch głową - by wskazać na partnera po lewej stronie, należy zrobić ruch głową w lewą stronę, natomiast jeśli wskazujemy osobę po prawej stronie, należy przechylić głowę w prawą stronę. Jeżeli odpowiedzi się różnią, kółka wokół twarzy zmieniają kolor na fioletowy i pojawia się napis ,,SZACH”. Jeżeli odpowiedzi były ze sobą zgodne, kółko wokół twarzy zmienia się na złoty kolor i pojawia się napis ,,SZACH MAT”. Gotowi na Waszą rundę w miłosnej grze? Będzie ekscytująco!

Zobacz także:

Perfumy Avon Attraction Game dla Niej i dla Niego będą dostępne w katalogu Avon 02/2022 w cenie 75,99 zł. Można je zamówić u Konsultantek Avon lub kupić za pośrednictwem strony www.avon.pl (na stronie można również zamówić bezpłatny pakiet próbek nowych perfum). Kupując produkty Avon, wspierasz biznes naszych Konsultantek.