Granna w swojej ofercie ma gry dla małych i dużych graczy. Na szczególną uwagę zasługują nowości – łamigłówki wydane na licencji belgijskiej firmy Smart Games. Dla dzieci w wieku od 2 do 5 lat warto polecić  gry: MĄDRY ZAMEK, KAMELOT, DZIEŃ I NOC i AUTO.

Gry stanowią prawdziwe wyzwanie dla miłośników łamigłówkowych bojów! Połączenie zabawy zręcznościowej i logicznej układanki. Gry ćwiczą spostrzegawczość, refleks i pamięć.
Do gier dołączone są książeczki z zadaniami do rozwiązywania. Zadania mają różny poziom trudności, od najłatwiejszego do najtrudniejszego.
Elementy gier wyprodukowano z dobrej jakości drewna, a staranność i dokładność wykonania gwarantują długotrwałe użytkowanie.

Dla starszych graczy doskonałą rozrywką będą łamigłówki: SAFARI, PIRACI, KAMUFLAŻ, PORT LOTNICZY, BLOKADA, METRO, ANTYWIRUS, KOT I MYSZ, TITANIC. Wykonane z plastiku, gry są miłe w dotyku i odporne na zarysowania. Zasady gier są bardzo proste. Z instrukcji-przewodnika wybieramy zadanie.Zadanie polega na ułożeniu elementów zgodnie z narysowanym schematem.A nie jest to łatwe!Gry rodzinne, choć jednoosobowe!

Granna zaprasza do królestwa gier.
Bawią, uczą, rozwijają wyobraźnię.
Gry Granny to znakomita rozrywka dla całej rodziny.
Bajecznie kolorowe będą doskonałym prezentem dla twojego dziecka.


Granna w to mi graj!!!Zapraszamy na stronę www.granna.pl