W świecie kobiet, Reż. Jon Kasdan
Młodego scenarzystę (w tej roli seksowny Adam Brody na zdj. - zapamiętaj go!) rzuca narzeczona, aktorka. Chłopak wyjeżdża do babci, by ukoić serce. Tam spotyka starszą od siebie Sarah (Meg Ryan). Jego świat przeobraża się kompletnie. Doskonały na lato, miłość zawiedzioną i tę, która przyjdzie zaraz.
Grindhouse vol. 1 - Death Proof, Reż. Quentin Tarantino
Znowu film potwierdzający absolutnie niesamowitą formę Tarantino. Wraz z Robertem Rodrigezem stworzył pierwszą część filmu, gdzie, jak zwykle, krew, horror i tym razem samochodowe pościgi. A ściga przerażający Stunt-man Mike (świetny Kurt Russel) swoim diabolicznym samochodem. Nie dla sportu, ale by zabijać młode, seksowne, dziewczyny. Trafi a jednak na przyjaciółki, które tak łatwo się nie dają... Rewelacja!
Ostrza chwały, Reż. Josh Gordon, Will Speck
Komiczny talent Willa Ferrela znów w natarciu. Tym razem wciela się on w postać łyżwiarza figurowego, który wraz z rywalem zostaje pozbawiony złotego medalu i nie może już występować solo. Łyżwiarze postanawiają więc spróbować sił w duecie. Już na sam widok Ferrela w obcisłym kostiumie nie można się powstrzymać od śmiechu.
Miłość i inne nieszczęścia, Reż. Alek Keshishian
Prosto z Ameryki Jacks (Brittany Murphy) trafia na staż do brytyjskiego Vogue?a. Dla higieny sypia z byłym narzeczonym, wokół siebie w redakcji ma samych gejów, więc zupełnie nie zajmuje się miłością. Ta zaskakuje ją w nieoczekiwanym momencie. Słodko, bez fajerwerków.
Shrek Trzeci, Reż. Jeffrey Price
Shrek ma zostać dziedzicem tronu! Tego jeszcze nie było, ale jest w trzeciej części. Wcale jednak nie kwapi się porzucić swoje bagna, więc z pomocą Osła i Kota w Butach sprawia, że na tronie zasiada buntownik Artie. Na ratunek przed zamachem stanu w państwie przychodzi Fiona z bandą koleżanek.