George Clooney i Amal Clooney - małżeński kryzys

Droga do szczęścia małżeńskiego Clooney’ów była długa i skomplikowana. George Clooney i Amal Clooney byli wystawiani na wiele prób, które ostatecznie udało im się wygrać. Bliscy przyjaciele pary donoszą, że wraz z upływem lat, coraz bardziej tracili kontakt z George’m i Amal. Zaczęło się to w 2017 roku, gdy ci zostali rodzicami bliźniaków. Od tamtej pory wszystko wskazywało na to, że związek Clooney’ów zmierza ku końcowi. Podobno Amal miała trudności z samodzielnym wychowaniem Aleksandra i Elli. W tym czasie George podróżował po świecie i dużo pracował, zamiast spędzać czas u boku dzieci i żony.

Zobacz też:

Kristen Stewart jako księżna Diana. Niewiarygodna metamorfoza!

Polityczna kariera Amal Clooney nabiera tempa

George i Amal: na dwóch krańcach świata

Według znajomych pary, po pięciu latach małżeństwa nastąpił moment, w którym sytuacja stała się na tyle napięta, że George wolał spędzać więcej czasu w Los Angeles lub nad jeziorem Como, niż w angielskim wiejskim domu, w którym mieszkała Amal z dziećmi.

- Ze swojej strony George argumentował, że tak naprawdę przed poznaniem Amal nie chciał mieć dzieci. Chociaż bardzo kocha bliźniaki, czuł, że Amal radzi sobie z każdym dniem o wiele lepiej, niż on. To spowodowało wiele napięć między nimi, ale Amal jest zdecydowanie zbyt silną kobietą, aby nie walczyć - czytamy w zagranicznej prasie.

Zobacz także:

Zobacz także:

Wszystkie żony Donalda Trumpa

Żona Władimira Putina - najbardziej strzeżona kobieta świata

George Clooney i liczne romanse?

Liczne doniesienia o romansach aktora również nie pomagały małżeństwu Clooney’ów. Ile  tym było prawdy?

- O ile wiem, George nigdy nie zbłądził, ale Amal czuła się nieswojo z ogromną liczbą telefonów i wiadomości z pracy, które wykonywał z takimi osobami, jak Katie Holmes, Jennifer Anniston czy Jeniffer Lawrence. Po jednym z nich oddał jej telefon. Amal uspokoiła się, gdy nie znalazła tam nic oprócz profesjonalnej pogawędki o scenariuszach i rolach - mówi jeden z przyjaciół pary.

Zobacz też: Ile Amal Clooney wydała na poród?

George Clooney i Amal Clooney ponownie biorą ślub

Zagraniczne media donoszą, że George i Amal zamierzają ponownie wziąć ślub, by raz na zawsze rozwiać plotki o rozwodzie i zakończyć kryzys małżeński. Nie spodziewajmy się jednak hucznej imprezy, jak ten pierwszy wenecki ślub pary. Obostrzenia związane z pandemią sprawią, że ponowna przysięga małżeńska George'a i Amal odbędzie się w niewielkim gronie najbliższych przyjaciół. Prawdopodobnie uroczystość odbędzie się w maju, kiedy George Clooney obchodzić będzie także 60. urodziny.

Przeczytaj też: Mama wykonała wzruszające zdjęcie bliźniaków. Tak uczciła śmierć córki